Hitno suspendovati lejlu Čolak

Quoted post

zzz

#30

2016-08-29 19:51

Jedna novinarka ima pravo da iznese svoj stav u svojoj kolumni, to je njeno pravo i njena sloboda, ovo je hvala bogu jos uvijek  demokratska i slobodna zemlja. Osudjujete li tako i novinare koji afirmisu hidzab a djevojke koje se oblace " provokativno" karakterisu kao one lakog morala? Ili vas zanimaju ipak samo vasi osjecaji ? Ne znam kako ne shvatate da vi ni u jednom aspektu niste ugrozene kao pokrivene zene, jer vi valjda sa samopouzadanjem i vjerom nosite taj hidzab, a ne zbog komentara drugih ljudi. Vjera je intima svakog covjeka, kao i seksualna opredjeljenost, a vi sa nekom apstraktnom borbom za apstraktna prava pocinjete podsjecati na homoseksualce koji se bore za svoja. Organizujte paradu. 

poz. 

Replies

Neko

#50 Re:

2016-08-29 20:06:53

#30: zzz -  

          Daj ba Lejla, ofirna si =D 

Neko

#128 Re:

2016-08-29 21:36:30

#30: zzz -  Nepotrebno je da govorim o onome sto je doticna uradila!!.. Ali prije svega mislim da je osnovno pravilo da se nauci da pokrivene zene ne nose ni maramu ni hidzab da bi se nekome dokazivale i pokazivale sta su i ko su, sto je u kontekstu vaseg komentara !!  Prijatno vece

Lora

#509 Re:

2016-08-30 21:55:42

#30: zzz -  

 To sto je ona uradila je " njeno pravo na slobodu govora i misli " a cini mi se da u katalogu ljudskih prava i sloboda lijepo stoji i PRAVO NA VJERU , kao i na PRIVATNI ZIVOT ....  to je nasa sloboda i pravo koje zelite da nam uzmete jer vam ocigledno smetamo ..