Hitno suspendovati lejlu Čolak

Quoted post


Gost

#37 Re:

2016-08-29 19:56

#19: -  

 1. Djevojka nije dala "svoje mišljenje" jer mišljenje ne podrazumijeva vrijeđanje. Ona je iznijela javnu uvredu svim pokrivenim ženama, na šta nema pravo ni po kojem osnovu. Izrekla je takvu stvar da mi se ni ne komentariše. Toliko je primitivno da nemam riječi.

2. Ti gospodine/gospodjo/gospodjice, ko god da je ovo napisao, radiš upravo istu stvar. Bez truna znanja pričaš besmislice i radiš isto što i Lejla-trudite se biti "cool" vrijeđanjem drugoga, a ustvari ne shvatate koliko ste nekulturni. Odakle pravo govoriti o vjernicama ili bilo kome drugome? Pokvarenih ljudi je uvijek i svugdje bilo i niko nema pravo generalizirati. 

3. Vrlo je evidentno da je ovaj Vaš post polupismen i da ste Vi ustvari iskompleksirana ličnost koja se ne ponaša kulturno, nego sebi dopušta niske i uvredljive riječi.

4. Samo nepismeni ljudi povezuju pokrivene žene sa Bliskim Istokom. Pokrivenih žena je uvijek bilo na svim prostorima, pa tako i u našoj lijepoj BiH. Promjene su nastale u novije doba, kada je moral postao besmislena vrijednost i kada je stida nestalo, pa se sve može staviti u obraz.

5. I na kraju, da, ova dotična treba ostati bez posla jer zahvaljujući ovakvim umovima koji svoje "mišljenje" oblikuju kroz nacionalističke i poruke mržnje, ne možemo dobiti realne i istinite vijesti. Dotična ne zaslužuje biti novinar jer je ona, prije svega, dokazala da nije covjek.

Replies


Gost

#51 Re: Re:

2016-08-29 20:09:11

#37: - Re:  

 Nikad vise ljudi u vjeri a manje vjere u ljudima. Ko razumije shvatit ce, blago vama kad vam je najveci problem jel vas neko uvrijedio sto ste pokriveni i to vam je koliko vidim 662 od zivotnog znacaj ( 662 broj ljudi koji je potpisao glupavu peticiju).

I samo mi jos daj imena ljudi koje je pomenula u postu i koga je to tacno uvrijedila?

i ja nikoga ne vrijedjam samo mi je muka od vas koji nesto kao potpisujete kao nekoga nesto branite izvini samo kako na koji nacin tako sto trazite otkaz jer je neko usporedio neciju maramu sa dildom ma dajte mollim vas.

 

Kiki

#65 Re: Re:

2016-08-29 20:17:11

#37: - Re:  

 1. Djevojka jeste dala svoje mišljenje, na koje ima pravo (koliko god glupo bilo). Mišljenja mogu biti uvredljiva, ne znači da osoba nema pravo da ga izrazi.

2. Svako ima pravo govoriti o onome o čemu želi govoriti, bio on obaviješten o toj temi ili ne.

3. -

4. Neka se pokriva ko hoće i koliko hoće što se mene tiče.

5. Vijesti svakako nikada neće biti realne i istinite, zato što portali objavljuju ona mišljenja i stavove koji nisu kontroverzni i koji će im dati najviše gledateljstva jer su senzacionalistički. Ima mnogo drugih novinara koji objave svakakve uvredljive stvari pa ne dobiju otkaz.

do re ma fu so le ti do :)

#115 Re: Re:

2016-08-29 21:24:05

#37: - Re:  

 pa ovo se Lejla ponovo javlja, zar kompleks nije uocljiv ;)