Hitno suspendovati lejlu Čolak

Quoted post

Kiki

#77 Re: Re: Re: Re:

2016-08-29 20:29

#68: - Re: Re: Re:  

 Vidjela sam i ja Lejlinu objavu i odmah sam znala do čega će doći. Žao mi je što su se žene sa hidžabom osjetile uvrijeđenima ovime, ali moj stav iz gornjeg komentara još uvijek stoji.

Također, nije da nisam vidjela nekih uvredljivih stavova koje su iznijele žene sa hidžabom - od toga kako su djevojke koje se ne oblače poput njih lakog morala, kako su one koje se ne pokrivaju nekako zaslužile silovanje, pa onda ona priča o zamotanim i nezamotanim bombonama gdje kažu da će muško uvijek radije polizati onu bombonu koja je bila u pakovanju.

Opet, žao mi je što se neko uvrijedio, ali i dalje mislim da svako ima pravo na izražavanje svog mišljenja.

Replies


Gost

#96 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-08-29 20:53:02

#77: Kiki - Re: Re: Re: Re:  

 svakako, treba imati svoje mišljenje, a da li treba koristiti svoju profesiju tj, novinarstvo i pisati javno o tome što volim što ne volim, vrijeđajući druge ili drugačije. I u pravu ste, svi takvi načini izražavanja stavova nas previše dijele, što za naše društvo nije dobro. A na svom privatnom zidu neka svatko objavi što želi...to ga najbolje opisuje tko je i što je...