OMASOVIMO BRCANSKI BLOK

Kontaktirajte autora peticije

Ova rasprava je automatski kreirana od peticije OMASOVIMO BRCANSKI BLOK.


Gost

#1

2015-10-24 06:33

Ako nam je dobro,ne trebamo ništa mijenjati,a ako se ne slažemo sa stanjem,onda trebamo bar pokušati nešto promijeniti.Ne želim biti saučesnik u lošim stvarima

Gost

#2 Re:

2015-10-24 11:23

#1: -  

 upravu ste potpuno,jeli NAM DOBRO


Gost

#3 Re: Re:

2015-10-24 19:19

#2: - Re:  

 mi u BRCANSKOM BLOKU Ssmatramo da nije,VLAST JE OHOLA,GRAD PROPADA I STAGNIRA,NECEMO DOZVOLITI DA ZAVRSE LOS POSAO


Gost

#4

2015-10-25 10:35

Trebate se prvo predstaviti, ko ste, sta ste, ko predstavlja tu stranku, a ne ovamo neozbiljno i amateraki. Izgleda mi kao neka zafrkancija kojom ce se.malo prestrasiti ovu u vlasti.

snezana cumurovi

#5

2015-10-29 22:09

Rado bih potpisala ovu peticiju, samo, koliko je ovo ozbiljno? Zasto nema imena i prezimena pokretaca Brcanskog bloka? Sve ovo su vec ispricane price. Svi mi koji zivimo ovdje, znamo kako nam izgleda grad, ko je ko u njemu, ko vlada...

A jesmo li mozda i sami krivi za to?! Kazu: "Kakav narod - takva mu i vlast!

Zapitajmo se koliko tu ima istine.

Ponese me entuzijazam iz mladih dana i pozurim da povjerujem u nove inicijative poput ove... ubrzo se uvjerim da je to sve luk i voda. Rijec je danas toliko jeftina i isprazna... od okorjelog optimiste postadoh pesimista...

Duboko zalim sto ne vjerujem u nasu moc udruzivanja u borbu za promjene, za bolje i danas i sutra...silno zelim da mi se ta vjera vrati!


Gost

#6

2015-10-29 22:15

Komentar pod brojm 5 je moj i odnosi se dijelom i na ovo pitanje: zasto sam potpisala ovu peticiju

Gost

#7 Re:

2015-10-31 01:08

#6: -  

 


Gost

#8 Re:

2015-11-07 14:57

#5: snezana cumurovi -  

 Snezana, potpisujem prvo tvoje riječi,pa ću onda i peticiju. Ja sam,da znaš,prvobitno pomislila da si ti već uključena u ideju stvaranja potrebnog Brčanskog bloka, a poslije tvog komentara ne naslućujem ni u naznaci ni jednu osobu iza objava na Fb,koju bih bezrezervno slijedila. Šteta, potpis peticije u smislu "ne košta me ništa" niti ne donosi nešto! Valjda ćemo uskoro saznati više o osobama i ciljevima.

 


Gost

#9

2015-12-25 13:57

nadam se da brcanski blok zeli da okupi sto vise GRADJANA koji imaju viziju otvaranja zelje za jedinstvenim stavom ma gdje god se nalazio i stim razlocitosti simbolisati kao bogastvo gradjana brckog.

Gost

#10

2016-02-04 01:56

Samo naprijed da imamo slobodu svog života.