OSTALI

Kontaktirajte autora peticije

Ova rasprava je automatski kreirana od peticije OSTALI.


Gost

#1

2015-12-21 11:43

Da li prihvatiti realno sadašnje stanje i činjenice u ovoj državi pa klonuti duhom? Ili uzdignutog čela ići naprijed rame uz rame sebi sličnima na put promjena, rizikujući, a usput ne tražeći nikakvu korist za sebe na tom putu.
U tom epohalnom razmišljanju ja sam odlučio, Istini u oči; Za ''Bosanski narod'' sa simbolom jedne zajednice

Gost

#2

2015-12-21 12:46

Usput, nisu samo "ostali" za BiH, državu ravnopravnih građana.
Ja sam Bošnjak, Bosanac i u ratu se nisam borio za torove, nego za BiH državu svih njenih građana, koji poštuju njen teritorijalni integritet, nezavisnost i multikulturalnost i za koje vrijede ista pravila i obaveze.
Lijep pozdrav iz Donjeg Vakufa.

Gost

#3

2015-12-21 12:49

sami konstutivni su svjesni da su trebali i trebaju da cjelokupno stanovnistvo potpomognu svojom ulogom u drustvu...konstutivnost gubi ugled i sve vise dokazuje za sopstveni interes i stim cinom mi sirinu BiH smanjuje......ukidanjem konstutivnosti nadam se da entiteti se gase i zeljenu moju sirinu dobijaju i oni sami...pomozimo konstutivne tako sto ce mo ih osloboditi te odgovornosti a konstutivnost prebaciti na sve nas....stanovnike-gradjane

Gost

#4

2015-12-21 15:14

Zato što mi je sva ova politika, lopovluk i nacionalizam, na vrh da izvinite, zna se čega.HAJMO BOSNO I HERCEGOVINO, HAJMO BOSANCI skidat gamad i zatvarat.

Gost

#5

2015-12-23 09:27

Rusiti nego sta.