Peticija protiv gašenja bolnice Abdulah Nakaš

Kontaktirajte autora peticije

Ova rasprava je automatski kreirana od peticije Peticija protiv gašenja bolnice Abdulah Nakaš.


Gost

#501

2016-01-09 17:24

umjesto da sirite bolnicu vi zatvarate bolnicu sramota ,ostavi narod na miru

Gost

#502

2016-01-09 17:25

Zuti nek joj napravi bolnicu pa neka onda radi sto joj je volja,
sigurno bi uspjela. studirala je 10 godina prosjecan student za to vrijeme zavsi 2 fakulteta.

Gost

#503

2016-01-09 17:26

#26 Svaka pohvala na rad Opće bolnice,ljubaznost doktora,ljudsko postupanje u skladu sa etikom.Veliko hvala odjelu :-porodiljsko, prijemnoj ambulanti, 

-Hirurgiji i neurologiji i ostalim odjelima RTG,urologije i vaskularnom.

Veliko hvala na produženju života moje majke prim.dr.Abazovicu, i ostalim doktorima i sestrama na mom liječenju i liječenju mog sina.

Želim da i dalje ova bolnica služi u svrhe pacijenata, a želim i da KSCU KOŠEVO u narednom periodu poboljša usluge a ne da čekamo 6 i više mjeseci na magnetnu.   

 

 

 


Gost

#504

2016-01-09 17:27

vrijeme je da ustanemo protiv ovog rezima. Godinama nas izrabljuju, lazu, kradu, ubijaju nam djecu, truju ih i opet ce njihova djeca voditi ovu drzavu a mozda su bas ona zlostavljala Mahira. Kada svi shvatimo da nama trebaju moralni i posteni ljudi (jer obrazovanih imamo ali sto su obrazovaniji to su pohlepniji, cast izuzecima) e tada cemo napredovati jer sad svako moze imati ddiplomu

Gost

#505

2016-01-09 17:27

Bolnica je uredjena, uhodana, stručan kadar, ljubazno osoblje..dobre stvari treba njegovati i podržavati a ne uništavati!

Gost

#506 Re:

2016-01-09 17:28

#1: -  

 To je otimačina od naroda Izetbegović hoće da napravi hotel


Gost

#507

2016-01-09 17:28

peticiju sam popisao iz prostog razloga,jer sam umirovljenik ove zdravstvene ustanove,od nedavno u kojoj sam proveo preko dvadeset godina u vremenu najgorih ratnih i poslije ratnih zbivanja.Nema što joj "dušebrižnici"nisu namjravali učiniti sve samo da nebude zdavstvena ustanova u sadašnjem kapacitetu od ustanove za gerijatriju potreba za pedijatriju do današnjih prijedloga za potrebe činovnika fedealih,kantonalnih pri tome nevodeći računa o ograđanima-korisnicima njenih zdravstvenih usluga po gotovu mišljenja osnivača.pojedinci,predstavnic iaktuelne vlasti sramotno zaboravljaju njen ogroman ratni doprinos,želju građana da i dalje koriste njene usluge.O opravdanosti i racionalizaciji da ne govorimo.bolnicu treba "udati za frontlnog finasijskog "kokuza"(Oćekivani gubitak za 2015.-u ccado 100mil.KM.mada je i to malo vjerojatno obzirom na raspad skupo plačenog info sistema "SAP"u kojem su evidenti zadnji podatci iz mjeseca Mart 2015.Draga bolnice neka ti je sretna i hajirli ova "udaja".Nezna se šta tebe i tvoje uposlenike očekuje u 2016.godini.ako inspekcijski organi valjano urade svoj posao,očekuj blokadu" mladoženjinog"računa jer se ne zna ko će pokriti toliki manjak a tebi i uposlenim neka je dragi Allah na pomoći.

Gost

#508

2016-01-09 17:29

iz razloga što je opća bolnica jedna od boljih u BiH ako ne najbolje i ima dugogodišnju odno preko 200 godina tradociju.

Gost

#509

2016-01-09 17:29

Pitanje je svakom normalnom gradjaninu ovog grada suvisno, ali odgovorit cu.
Zato sto nam treba vise bolnica, vise bolesnickih kreveta, zato sto je ova bolnica, profesionalnija, cisca, modernija i prestavlja odlicnu alternativu, u odnosu na UKCS.

Srdacno,

Edin Grcic

Gost

#510

2016-01-09 17:30

Zalosno,Šta Rade lopovi :((

Gost

#511

2016-01-09 17:30

Zelim da se zaustavi samovolja pojedinaca na ustrb interesa gradjana grada i zemlje.Dosta je vise!

Gost

#512

2016-01-09 17:31

Sramota sta se radi gradjanima i ovoj drzavi u koju se zaklinju. Zar ovoliki grad se moze ostaviti samo sa jednom bolnicom. Umjesto da su napravili i otvorili jos bar dvije bolnice oni unistavaju i ono sto su zatekli, a do sada nisu stigli da uniste.

Gost

#513

2016-01-09 17:31

ova bolnica je za ljude i pripada narodu,a stoka koja je zeli unistiti poradi svojih licni interesa se svakako nelijeci u ovakvim ustanovama,,,,zna se gdje je veterinarska stanica...

Gost

#514

2016-01-09 17:31

Da već jednom maknemo ove koji su prisvojil Državu sa scene i konačno dobijemo mogućnost da na ovom prostoru živimo normalno!!!!!!! Nisam čula, da je neko bilo gdje u Svijetu, namjenski napravljenu zgradu za bolnicu pretvorio u kancelarijski prostor, a opremu prebacio u privatne džepove. Dosta je toga više. Trebamo pokazati totalni građanski neposluh i sačuvati ovu bolnicu, konačno da stanemo u kraj ovim seljacima i skorojevičima na put. Pokazati da ne mogu raditi šta hoće. Pa nije ovo Sebijina babovina, a bogami ni svekrovina.

Gost

#515

2016-01-09 17:31

U Opcoj bolnici sam rodila svoja dva sina sto znaci nesto najljepse mi se desilo u toj bolnici. Zelim da i druge majke to dozive bas u nasoj Opcoj bolnici.

Gost

#516

2016-01-09 17:33

Ovo je sramota, ovo sta rade nema ni u Tanzaniji ni u Sjevernoj Koreji

Gost

#517

2016-01-09 17:33

Pobit treba idiote

Gost

#518

2016-01-09 17:34

Sve što valja u ovom gradu uništava se. Ogorčena sam da se ovako moderna bolnica napušta i preseljava u katakombe, vlažne, prljave i uništene. Žalosno i sramotno. Mi, građani kao da smo ljudi drugog reda pa ne zaslužujemo da imamo barem jednu bolnicu, zdravstvenu ustanovu, u koju kada uđemo ne treba da se plašimo ambijenta, sivila i prljavštine. Dakle, vlast je odlučila da nas sroza do samoga dna. Sramotno, jadno i žaosno.

Gost

#519

2016-01-09 17:34

Halo. .radi se o bolnici, vaznom drustvenom,a ne privatnom interesu...

Gost

#520

2016-01-09 17:34

SDA unistava svaku javnu ustanovu u potpunosti
Niti jednu ustanovu nisu digli na noge a na stotine su ih pokrali,unistili i zatvorili.
Ukoliko narod suti i trpi onda neka nastave da rade kao i do sada,jer su ih oni birali.
Svakako nase zdravstvo je jedna velika NULA zamislite kako ce sada biti.
SDA je karcinom ove zemlje,polahko ali sigurno unistavaju.

Gost

#521

2016-01-09 17:34

izaci na ulice svi i pobit gamad al sto prije jedina solucija za napredak u svim segmentima......
AL SVI DA IZADZEMO PA DA VIDIMO CIJA CE ZADNJA BITI PA MAKAR DO SMRTI ZA BOLJE SUTRA U BIH

Gost

#522

2016-01-09 17:36

ona pripada gradzanima i gradu,a ne Izetbegovicima i koje kakvim njegovim cukicama...
Cigla u zidu

#523

2016-01-09 17:36

Spojite Bolnice pod jedan krov Jedan Upravni odbor Jedan direktor

Ne unistavajte nezakonito ,nesto sto nam svima treba,

Branio sam Sarajevo ,sebe Moju Porodicu prijetelje,sa svim dobrim bosanskim ljudima i istovremeno i lijecio te iste ljude

Bili smo dobri za topovsko meso,sta su drugi radili ,ne zelim ni da komentarisem

I danas radim na mjestu koje hoce da zatvore,vjerujte jako uspijesno  Pitajte Moje Pacijent za misljenje

Treba nam svima ,namo obicnim, Faraoni iDjeca sunca se lijece vani,a mi trebamo na mjestu starom 110 godina 

Slike u prilogu, Interijer je jos grozniji U Sarajevu su mnoge Veterinarske stanice ugodnije za rad i boravak

Nazalost i mnogi koje je zele zatvoriti i njihove porodice Lijecili su se u Nasoj I Vasoj Bolnici, Vojnoj ,Opstoj ,Francuskoj kako hocete  ,poneki imali i poseban tretman ,danas imaju amneziju radi nekih "Visih"" ciljeva

 

 


Gost

#524

2016-01-09 17:37

Ne znam zasto gasiti jednu zdravstvenu ustanovu kad ni ovi kapaciteti nisu dovoljni za usluge gradjanima,SDA lopovska masinerija

Gost

#525

2016-01-09 17:38

Zato sto joj nije dedo ostavio da se zajebaje sa nasim. A ako ridjobradi misli da mu jee rahmetlija uostavio zajebo se!