Peticija protiv gašenja bolnice Abdulah Nakaš
Ova rasprava je automatski kreirana od peticije Peticija protiv gašenja bolnice Abdulah Nakaš.
|
Gost |
#12016-01-08 18:11Zato sto je velika steta za sve nas! |
|
| |
|
Gost |
#22016-01-08 18:37Zbog nepravde.... |
|
| |
|
Gost |
#32016-01-08 18:47Napravimo proteste!!!! Ne dozvolimo da se bolnica ugasi, ne dozvolimo da izetbegovicka unisti i bolnicu kosevo!!!! |
|
| |
|
Gost |
#42016-01-08 19:03ne damo bolnicu |
|
| |
|
Gost |
#52016-01-08 19:10To je nasa bolnica |
|
| |
|
Gost |
#62016-01-08 19:23ova bolnica jedino je mjesto gdje se može liječiti a da se ne zarazi mrsom |
|
| |
|
Gost |
#72016-01-08 19:27Dolje Izetbegovići! |
|
| |
|
Gost |
#82016-01-08 19:29Zato što sam bila korisnik i zato što su ti ljudi korektno i profesionalno radili svoj posao! Ovoliki grad ne može imati samo jednu bolnicu KCS koja nije u stanju da pored sadašnje Opće bolnice odgovori potrebama građana ! Sada ćemo čekati po 5 godina na preglede, ili se otvaraju poslovi za sve one koji su od naših para otvorili privatne ordinacije i globe građane i to u nevolji , bolesne ! Haram je haram ! |
|
| |
|
Gost |
#92016-01-08 19:36Ovu peticiju sam potpisala jer sam po struci nezaposlena medicinska sestra, koja je imala nade dobiti posao u struci u nekoj od bolnica u Sarajevu, ali ukidanjem jedne od bolnica sad nemam nikakve nade pogotovo kad će ovaj monstrum od žene 'zavladati' svim što bude mogla. :/ Izađimo na ulicu i ne dajmo Državnu bolnicu, bolnicu svih građana Sarajeva. |
|
| |
|
Gost |
#102016-01-08 19:40Zato što ovo nije privatna država kojom može upravljati neko iz dinastije Izetbegovica koji gaze preko mrtvih ljudi da bi ukrali i prodali i koji su od četnika gori! |
|
| |
|
Gost |
#112016-01-08 19:43Samo ludi mogu donijeti odluku da se bolnica ugasi, ni pod cijenu zivota netreba dozvoliti takvu budalastinu. |
|
| |
|
Gost |
#122016-01-08 19:44Nije bolnica Abdulah Nakas privatna svojina Izedbegovica ... Kako te Bakire vise nije stid tvog bezobrazluka??!! |
|
| |
|
Gost |
#132016-01-08 19:44U nadi da cemo uspjeti... |
|
| |
|
Gost |
#142016-01-08 19:57Zato sto je to vlesnistvo gradjana a ne privatno vlasnistvo.... |
|
| |
|
Gost |
#152016-01-08 20:02Nemam komentara. Ovo je u najmanju ruku "zločin" spram gradjana Sarajeva. |
|
| |
|
Gost |
#162016-01-08 20:04Zbog humanijeg pristupa pacijentu, pristupacnijeg medicinskog osoblja,i krajnje pozitivnih iskustava prilikom poroda dvoje djece. Do kada ce se prema drzavnoj svojini odnositi kao prema privatnoj!?
|
|
| |
|
Gost |
#172016-01-08 20:06Zato što su mi ljekari i sestre sa odjela za Akušerstvo pomogli da na svijet donesem petoro djece. Hvala im ! |
|
| |
|
Gost |
#182016-01-08 20:06To nije privatna prćija, to je vlasništvo svih građana BiH, samo ime to kaže, a tako treba da i ostane! |
|
| |
|
Gost |
#192016-01-08 20:12Protiv gasenja vojne bolnice abdulaha nakasa |
|
| |
Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)
2016-01-08 20:13- Date of removal: 2016-01-08
- Razlog za uklanjanje:
|
Gost |
#212016-01-08 20:14Ma crkli vise dabogda sa svojim pasjalucima. Nemam pametnijeg, niti uctivijeg komentara. |
|
| |
|
Belma Tvrtkovic |
#22 Re:2016-01-08 20:16
Od 1999.godine do danas se borim za zdravlje koje mi je uništila bolnica Koševo i njihov dr. Je li BiH postala država diktature i vlasti šljama-klana Izetbegović??? |
|
| |
|
Gost |
#232016-01-08 20:17Dajem glas za opstanak bolnice i da sacuva ime velikog covjeka i humaniste dr Abdulaha Nakasa.Imala sam cast da ga upoznam 1994. g. |
|
| |
|
Gost |
#242016-01-08 20:17to je bolnica nas egradzana i sto nedamo da se ugasi |
|
| |
|
Gost |
#252016-01-08 20:23Zato što sam sita gluposti više. To je bila bolnica u kojoj je pacijent zaista bio pacijen i zato što ima i ispunjava sve uvijete za kvalitetno liječenje i boravak pacijenata. Takodjer, kao dijetetu ovoga grada smeta mi urušavanje svega što simbolizira Sarajevo, a ova bolnica je postala i jedan od simbola našeg grada. I posljednji a vjerovatno i najvažniji razlog za potpisivanje ove peticije je svima znana činjenica, da monopoliziranje ne dovodi ni do čega. |
|
| |
|
Šutnja neće dovesti do promjene.
Autor ove peticije se pokrenuo i poduzeo inicijativu. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle zanimati!
Mi pružamo besplatan prostor za online peticije. Napravite profesionalnu online peticiju koristeći naš močni servis. Naše peticije se svakodnevno spominju u medijima, stoga je kreiranje peticije odličan način da budete primjećeni kako u javnosti tako i kod donosioca odluka.