PETICIJA ZA UKIDANJE POLITIČKIH PARTIJA I STRANAKA U BIH.


Anonymous

#1

2016-05-28 22:31

PREKRŠILI SU USTAV, IZDALI I NAROD I ZAKONE, KRŠE TO I DANAS, SVI SU KORUMPIRANI, ZATO JE VRIJEME ZA POŠTENE, A TI BOSANČE I HERCEGOVČE POMOZI GDJE GOD DA SI DA IH VIŠE NEMA, POLA MILIONA NAS NERADI, VIŠE OD DVA NEMAMO BUDUČNOST, OKO MILION I PO RASELJENIH I IZBJEGLIH, VLADA BIJELA KUGA I KRIMINALCI U ODIJELIMA I KRAVATAMA,, DOSTA JE , IDEMO PO SVOJU DRŽAVU.

Gost

#2

2016-05-29 09:12

Tu bandu treba vise skloniti ili ich pobiti sve do jednoga,kada se Narod digne nejma te sile da moze gladnoga covijeka da zaustavi

Gost

#3

2016-05-29 09:52

Suvise dugo su na vlasti nista nije uradjeno pokradose drzavu i svaki put sve vise i vise stranaka izgleda dobar biznis biti politicar pa i sa 3 razreda os

Gost

#4

2016-05-29 09:53

Ovo ne mozemo smatrati strankama nego leglo kriminala tajkuna i mafije bilo koja da je sve ih treba ukinuti


Gost

#5

2016-05-29 10:10

Za sve odgovornosti neka se kandiduju građani imenom i prezimenom,svi su konstitutivni!!!


Gost

#6 Re:

2016-05-29 10:20

#1: -  

 Blokirati finansije iz kojih se hrane.

Ljudi sa adekvatnim referencama da rade svoj posao 

Sve će bit dobro mi smo mala država sa velikim bogatstvom koje se svakodnevno ispumpava a narod i fabrike zadužuje i uništavaju.

 

 

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2016-05-29 10:54


Zachary Aldrin Efron
Gost

#8

2016-05-29 11:11

  • Super sve ukinuti zavadaju narod i šire mržnju. Samo gledaju svoju korist . ukinuti kantone i genocidni RS i srušiti propagandski dejton želimo samo BiH i vratiti stari grb ljiljana i zastavu

Gost

#9

2016-05-29 11:43

Hoću promjene!

Gost

#10

2016-05-29 11:43

Vratiti svu imovinu koju su politicari stekli na nezakonit nacin i podijeliti je najsiromasnijima.

 


Gost

#11

2016-05-29 15:07

Već odavno razmišljam o ovakvoj peticiji.Sramotno je da se iz budžeta finansiraju tolike političke stranke koje se međusobno ne mogu dogovoriti o napretku ove još uvijek prelijepe zemlje što se Bosna i Hercegivina zove. Neka se stranke samo -finansiraju iz članarine svojih simpatizera.A budžetska sredstva da se korisnije utroše za : trudnice, djecu, borce, invalide,penzionere i to ne različito (po kantonima ili entitetima) već JEDNAKO za svaku pojedinu kategoriju na nivou DRŽAVE BOSNE i HERCEGOVINE. Isto tako korisnije je finansirati infrastrukturne objekte: školstva, zdravstva, saobračaja, komunalija i dr. već toliko namnožene raznorazne političke stranke koje se samo međusobno svađaju, uhljebljuju podobne nestručnjake , unazađuju ovu zemlju i rastjeruju mlade školovane stručnjake iz Domovine/Otadžbine Bosne i Hercegivine. Ako se nastavi trend iseljavanja građana ,pogotovo mladih stručnjaka,brzo ćemo postati bezvrijedna zemlja.Pružimo šansu mladim stručnim i školavanim ljudima.Dosta nam je više pidobnih i nesposobnih.

Gost

#12

2016-05-29 16:12

Jer zelim da Gradjani moje prelijepe Bosne I Hercegovine budu slobodni.

Gost

#13

2016-05-29 17:09

Nazalost ali sve je istina sto je napisano u peticiji, sta su nam politicari uradili unistili su nam privredu, zatvorili su nam radna mjesta a oni se obogatili i saf su vlasnici firmi, radnik nema nikakvih prava a direktori sebi daju sva pra da rade sta hoce itd.....

Gost

#14

2016-05-29 19:07

Prestati ih finansirati na svim nivoima vlasti , i ukinut će se same, ali ukinuti ih svakako jer rade za sebe ne za narod

Gost

#15

2016-05-29 19:25

Suvisno pitanje.ja neradim,bolestan.supruga neradi bolesna.dijete skolujem.pitam se OD CEGA??

Gost

#16

2016-05-29 20:43

sram ih bilo idioti jedni samo kradu jadnu sirotinju
Prosperity Equality Honesty

#17 Cilj je ispravan, način je pogrešan

2016-05-29 22:07

 Ništa peticijom ne postižete, već isključivo političkim orgazovanjem , atraktivnim programom i planovima i pobjedom na izborima. Izbori su ti što daju legitimitet vlastima, ostalo (protesti, peticije, državni udari itd) su sve prazne priče.


Gost

#18

2016-05-29 23:22

zato sto su grupe koje sebe nazivaju politickim strankama imalevise od 2 decenije da poprave ono sto su smatrali losim u socijalizmu. Jedino sto su napravili su - groblja i mezarja, krv, suze, mrznja, neimastina...i vrijeme je da se to zaustavi, inace ce nam buduca pokoljenja, bez posla i perspektive, biti SOCIJALNI SLUCAJEVI. Od cega ce tada da zive?! Koja i kakva drzava ce da ih hrani? Cime?

Gost

#19

2016-07-15 12:23

Zato sto mi je dosta prepucavanja i svadjanja naroda u BiH, sirenja mrznje,zato sto mi je muka od zaposljavanja podobnih a ne kvalifikovanih, zato sto moja visoko obrazovana deca moraju posao da traze napolju jer ne mogu ziveti od bedne plate. Zato sto primam jadnu penziju i to jedva 20.u mesecu. Zato sto za kulturu, zdravstvo,skolstvo i naravno za penzionere nikad nema para.Zato sto sam pokradena kroz privatizaciju. Jedino sto bih ja ukinula i
sve verske organizacije i prepustila ljudima da se stanjem svoga duha i vere bave sami u svojoj kuci i da nikom nista ne namecu jer je bog jedan (ako ga ima).