" ZA SPAS POSLEDNJE VOGOSCANSKE ZELENE POVRSINE "


Gost

#1

2014-01-09 15:39

Nisam bas optimista, potpisujem peticiju, al do sada je u Vogosci bilo kako ¸¸oni gore odluče tako i bude¸¸

Gost

#2

2014-01-09 16:11

Ne mogu da vjerujem da zele da uniste i ono malo zelenila sto je ostalo, pa dokle vise...
trebamo da se borimo svim mogucim sredstvima da sacuvamo ono malo parkova sto je ostalo, ako nista zbog nase djece!!

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2014-01-09 16:26



Gost

#4

2014-01-09 16:30

Kako lijepo Senka Kasumagic manipulise sa Vama kako bi sebi obezbjedila kao i do sada dodatni izvor finansiranja, MOTO: mi cemo, ovako cemo, boricemo se , a Ja Senka Kasumagic cu naplatiti hahah

Gost

#5

2014-01-09 19:54

dosta muljanju, tražimo da tužilaštvo ispita cijeli slučaj

Gost

#6

2014-01-09 20:02

Ovaj slučaj će konačno odmotati klupko divlje gradnje u Vogošći koju pojedinci iz općine sistemski i kroz papire provode godinama.

Gost

#7

2014-01-09 21:00

Samo grade stambene objekte koje niko ne kupuje ni cemu ne sluze.

Gost

#8

2014-01-09 21:07

NASU VOGOSCU NATRPASE ZGRADAMA KOJI SU POLA PRAZNI ILI DODJELISE NEKIMA SA SUMNJIVOM PROSLOSCU. NEDAJMO NASU VOGOSCU RAZNIM SPLETKAROSIMA I KRIMINALCIMA!!!!!!!!!

Gost

#9 Re:

2014-01-09 21:16

#4: -

Griješiti je ljudski. Prebaciti krivicu na drugoga je strateški. :)

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2014-01-09 21:31



Gost

#11

2014-01-09 22:05

Svaka čast,zaslužujete sve pohvale


Gost

#12 Re: Re:

2014-01-09 23:40

Senada Kasumagic je strateski okrenula leda ljudima s liste NASE STRANKE, manipulise ljudima poznatim primjerima u stranci, pokusaju Vogošćanskog pozorista, iskoristavanju svojih ucenika za predizbornu kampanju... mislim i ova peticija je smijesna , pogledajte nekad Općinsko vijeće Vogošća, promoviranje same sebe sramota fuj bljak

 


Gost

#13

2014-01-10 08:03

Opcinski mocnici su sebi nastelili najtraktivnije lokacije za gradnju objekata u centru Vogosce. Oni su sada vlasnici objekata na mjestima na kojima su nekad bile zelene povrsine. Posto im je to proslo bez problema oni idu dalje misleci da gradjani ne vide i ne znaju sta se desava i da niko nece reagovati ni u ovom slucaju. Prevarili su se, gradjani su u ovom slucaju reagovali. Tuzilastvo treba provesti detaljnu istragu u vezi ovog slucaja.

Gost

#14

2014-01-10 08:18

Gradjani Vogosce, obratite paznju na vodecu strukturu Opcine, koja se ponasa kao da je Vogosca njihovo privatno vlasnistvo. Procitajte Zakon o lokalnoj samoupravi i sve ce vam biti jasno.
Mirsada

#15

2014-01-10 08:24

Ljudi moji nemojte mijesati politiku u ovo..... ovo su pokrenuli ogorceni gradjani Vogosce, a ne neka politicka partija..... Politicke opcije se mogu ukljuciti u ovo samo u slucaju ako su na strani gradjana Vogosce koji se protive bespravnoj i muljatorskoj gradnji stambenih zgrada na zelenim povrsinama.

Gost

#16 Re:

2014-01-10 09:08

#15: Mirsada -

Gospodo draga upravo tako ovo su pokrenuli ogorceni gradani Vogošće koji su  clanovi i simpatizeri NASE stranke koji skupljaju politicke poene, svratite u subotu i nedjelju pa pogledajte ko ce biti sve tu i koji prestavnici politickih partija, pogledajte potpisnike peticije ONLINE, zao mi je postenih  gradana Vogošće sto nasjedaju na ove manipulatorske igre nesposobnjakovica, koji se grcevito bore da isplivaju u ovoj maloj barici punoj krokodila. Pa pogledajte molim Vas ko sve sjedi u tom Općinskom vijeću, pogledajte stručne spreme kadrova svih politickih opcija npr: vozac specijalnih vozila, zanatlije, trgovci, socijalni radnici, prof odbrane, ljudi koji su fakultete zavrsavali, Travnik Vizez Busovaca Cajnice .....


Gost

#17 Re: Re:

2014-01-10 09:31

#16: - Re:

Nije vise bitno ko je ovo pokrenuo ali je bitno da ce se glas gradjana cuti i da ce se konacno stati u kraj muljanju u vezi divlje gradnje u Vogosci.


Gost

#18

2014-01-10 09:57

Slažem se sa mišljenjem gosta pod red br.13 kada kaže da su općinski moćnici napravili objekte u centru i to je istina al ako može da ih imenuje(ima nekih koji su čitav život proveli u općini a nisu uspjeli ni djecu obezbjediti u smislu posla pa im se djeca na razne načine snalaze,isl).Znači imena kome su DODJELJIVANI PARKOVI POSLIJE RATA ZA IZGRADNJU????,jer mislim da ljudi neznaju ČIJI SU TO OBJEKTI!!!

Gost

#19

2014-01-10 10:22

Gospdjo Mirsada obzirom da ste vi vjeovatno fakultet zavrsili na " DRZAVNOM UNIVERZITETU " nije mi jasno kako ste, tako osvjesteni i obrazovani, dozvolili da vam ovako pametne ideje plasiraju oni koji su kako Vi kazete fakultet zavrsili negdje drugdje ??!!! Za dobrobit moje carsije nije bitno ko je u kojoj partiji vec kako se za nju bori...;)

Gost

#20 Re:

2014-01-10 10:44

#19: -

jeli pametna ideja manipulirani ljudima za dobrobit političke stranke i skupljenje poena, nemojte se moim Vas boriti vise ovakvim peticijama. Sto se tice problema izgradnje nove stanbene jedinice, zanima me jedno naravno ako neko kompetentan moze da mi pojasni, zasto stanari  stanbene zgrade izgradene na poznatom Vogošćanskom  sankalistu nisu bojkotovali kupovinu stanova ipak je izgradena na zelenoj povrsini, naravno tad nije bio problem , a sad jeste i zasto kupci nadogradenih stanova po cijeloj Vogošći nisu se bunili kada su stanari tih zgrada bili izlozeni prljavstini, radovima raznih mehanizacija itd....

 


Gost

#21

2014-01-10 12:37

ovi što se protive peticiji očigledno su u šemi s općinarima i "graditeljima" pa im muka što se neće moći uplusati

Gost

#22

2014-01-10 12:59

Prema informacijama do kojih su došli građani firma koja treba da gradi na toj lokaciji za zemljište je već uplatila pare općini

Gost

#23

2014-01-10 13:01

kako ce uplatiti pare za zemljiste kad opcina nije objavila javni konkurs????

Gost

#24

2014-01-10 13:20

Pa kad su u pitanju kriminalne radnje ne treba vam konkurs...sve prolazi..kako babo kaze !
Gost

#25

2014-01-11 21:30

Ne razumijem kako neko moze reci, tj tvrditi da neka stranka stoji iza peticije gradjana kada na info pultu danas nije bilo obiljezija nijedne stranke.
Svaki normalan,pametan gradjanin treba da podrzi ovu inicijativu iz vise razloga:
1. U Vogosci ima skoro 500 praznih stambenih jedinica a u toku je izgradnja jos toliko,sto znaci da je veca ponuda od potraznje,
2. Ta lokacija na kojoj misle da prave novu zgradu nalazi se preko puta stadiona i sportske dvorane,sto ce biti dodatni problem?
3. Zgrada pored takodje nema parking i stanari koriste taj postojeci jer prema njihovim rijecima investitor naplacuje parking sa druge strane zgrade
4. Tu je i skola,obdaniste, djecije igraliste, gdje da parkiraju roditelji kada dovedu djecu da se igraju???