Želimo azil u Velikoj Kladuši

Kontaktirajte autora peticije

Ova rasprava je automatski kreirana od peticije Želimo azil u Velikoj Kladuši.


Gost

#1

2014-02-27 16:17

Svakako nam je azil neophodan, ali azil u kome nece vladati zakoni ubojica.

Almedina Alibasic
Autor ove peticije

#2 Mi se za to i borimo :)

2014-02-27 16:44


Gost

#3

2014-02-27 17:27

Naravno da sam za azil ali azil u pravom smislu te rijeci, bez ubijanja i maltretiranja tih predivnih bica

Gost

#4

2014-02-27 19:27

...sta reci osim da hitno treba poduzeti sve da se otvori azil...
Istina boli

#5 Re:

2014-02-28 09:08

#3: -

A jesu predivna brt kad su tako predivna i vi neki ljubitelji zivotinja, hajte uzmite sebi svi po jednog kući i neće trebati azil. A ovako ste glupi, glumite neke ljubitelje životinja a uopce to niste, nemojte se sramotiti.


Gost

#6 Re: Re:

2014-02-28 10:08

#5: Istina boli - Re:

kako god bolje i azil nego ubijati ih!


Gost

#7

2014-02-28 10:08

Stop killing dogs :D
Saban Saulic zvani Esad Plavi

#8

2014-02-28 12:25

Problem je sto 90% ovih tkzv. ljubitelja pasa diskriminiraju zenski pol kod pasa te ih odbacuju uzimajuci samo muske , i onda se ti isti psi koji su odbaceni razmnozavaju na ulicama . ZIVIO BABO i bijeli kruh

Gost

#9 Paznja Paznja!!!

2014-02-28 12:34

Ne ubijate pse, ali Rijesite problem pasa Lutalica. U mome gradu je postojao Azil za pse, u mojoj ulici, gospodja pokrenula, i cim je Projekat stao, para ponestalo, psi su ostali, gladni, zedni, napusteni, prava opasnot za gradjane. Dakle,Samo doobar Projekat, sa dugorocnim rjesenjem je dobar..Ostalo: Bolje je Apel gradjanstvu da ko zeli uzme psa i neguje ga  i hrani nego da se skuplaju u "AZIL" i pri nestanku para ni Azila ni Spasa ni Psima ni Narodu! Veliki je to problem ako se preko toga vidi samo Biznis! A...Uglavnom je tako!!!!!


Gost

#10

2014-02-28 13:20

odlična stvar,puna podrška! :)

Gost

#11

2014-02-28 21:58

oni su glupi sto ih ubili haj uredu ..:) al sto su ih sviju kao bacili na radic most..to je glupost zesca..smrdi to..nebi ja jos vako mlad nekih bolešćura dobio..uglavnom nek se pravi sta bilo..pa bar kakav trap za išta..:)
ko si ti tako glup? :D

#12 Re: Re:

2014-03-03 20:58


Gost

#13

2014-03-04 09:48

vrijeme je za promjene
ja

#14

2014-03-23 19:08

Zasto svi glume da im je toliko stalo do pasa, a nemate psa kod kuce. Gospodin vise mene je dobro rekao, kad bi svi "obozavatelji" pasa uzeli sebi po jednog azil nam nebi trebao. Dal imate svoje dijete koje mora svako jutro kad krene u skolu ili svako vece kad se vraca da prodje pored copora pasa, u ljetnom periodu to nije problem, ali u zimskom kad su psi gladni to je jedan veliki problem koji treba rijesiti, a jedini nacin je ubiti te zivotinje. Treba se pobrinuti da se zaposli par osoba a ne azil u koji se svaki mjesec treba davatii hiljade km za hranu tim zivotinjama.
:)

#15 Re:

2014-03-27 14:26

#14: ja -

Zivot je zivot, ne treba praviti razliku. Koliko ljudi ubija druge ljude i napada, pa oni nisu svi poslani na smrtnu kaznu. Ima gorih prijetnji za ljude od gladnih pasa, osvrnite se oko sebe. Psa odaje rep kad želi da napadne. A kako raspoznati lošeg čovjeka od dobrog?


Gost

#16

2014-04-02 19:25

Ne živim u BiH. A kad dolazim ima svugdje pasa.. Pravite azilu za cukove, koju su na cestu, to su životinje in on smiju imati nesto..

Gost

#17 komentar

2014-04-03 22:04

Zivim u Sloveniji,i sama imam psa u kuci i mozda zbog toga mi se srce kida kad vidim kakvo je stanje u Kladusi..nedavno sam vidjela kako lovci ubijaju 15-20 pasa u Maloj Kladusi,i to je stvarno uzasno..Želim samo reci da ovdje u Slo sigurno nema pasa koji slobodno hodaju po ulicama,ali isto tako se u azilu moze drzati odredjen broj pasa,pas koji je napusten i doveden u azil samo odredjeno vrijeme provede tu dok mu traze udomitelje,a ukoliko ih ne nadju pse uspavaju..ali mislim da je i to puno bolje nego da umiru od gladi ili da ih neko na tako nemilosrdan nacin ubije puskom...Za mene samo zli ljudi mogu nesto tako uraditi,ali ko sam ja da ikom sudim?Samo znam da onaj koji ima psa ili je ikad imao psa sigurno ne osjeca ravnodusnost prema takvom stanju..

Gost

#18 Re: Gladni psi

2014-04-03 22:24

#14: ja -

Poštovani,bilo bi lijepo da nam objasnite kakav to problem nastaje kad su psi gladni u zimskom periodu?Pokusaju vam pojesti dijete? :O  Mislim stvarno,cinjenica je da su oni  kod nas gladni i ljeti i zimi,i nikad vas ti psi nece bez razloga napasti..Jadna nam drzava s ljudima poput Vas,poštovani gospodine.Vas komentar pokazuje da vi niste dostojni da o psima ikako polemišete ovdje ili bilo gdje!Problem koji treba rijesiti ste vi i ljudi poput vas..sebicnjaci koji bi prije onaj komad kruha bacili,nego nahranili s njima jedno zivo bice jer imate neke svoje glupe stavove i uvjerenja..vidite,bas upravo takve ljude psi i napadaju,onog koji ga nahrani pas nikad nece krivo ni pogledati..Eeeh,danas se treba bojati ljudi,ne pasa..Zalosno!