Peticija građana da Koridor 11 prođe preko Pešteri
Ova rasprava je automatski kreirana od peticije Peticija građana da Koridor 11 prođe preko Pešteri.
|
Gost |
#12016-11-17 16:52nadam seda ce konacno jednom drzavana vlast postovati relno misljenje gradjana, I mestana ovog dela drzave, a ne poslanici I ministri u vladi da uvek donose svojim glasanjem odluke konstanto za rad licne koristi I koristi pojedinaca!!! |
|
| |
|
Gost |
#22016-11-18 08:36Bilo bi sramota od strane drzave Srbije kad nebih podrzala ili okrenula glavu od nase peticije. Hvala |
|
| |
|
Gost |
#32016-11-18 10:42Mnogo će značiti svima,takodjer gradjanima Novog Pazara. Uvoz,izvoz tekstila, naravno i drvna industrija zahteva taj autoput. |
|
| |
|
Gost |
#42016-11-18 12:18Zato sto taj Auto put je nesto najbitnije za nas narod u Pesteru |
|
| |
|
Gost |
#52016-11-18 14:12Mislim da bi manje kosatalp drzavu da kroz pester pravi autoput jer je bukavlno ravnica |
|
| |
|
Gost |
#62016-11-18 14:39Da koridor 11prodze preko pestera. |
|
| |
|
Gost |
#72016-11-18 15:50Zadnja sansa za nas kraj ukoliko drzava ne podlegne kao i do sad od strane raznih lobija i ne dozvoli dalju diskriminaciju Bosnjackog stanovnistva u svakom pogledu.Trasa je usvojena jos 2008 i jasno je ko dan da je kraca,isplativija i laksa. |
|
| |
|
Gost |
#82016-11-18 17:01Samo nek gledaju realno, Nista vise, Nista manje! |
|
| |
|
Gost |
#92016-11-18 18:32Mnogima bi to olakšalo život |
|
| |
|
Gost |
#102016-11-18 20:43To je jedino racionalno rjesenje! |
|
| |
|
Gost |
#112016-11-18 20:48Ovu peticiju sam potpiso sto smatram da je taj Autoput vrlo vazan i jako bitan za Sandzak |
|
| |
|
Gost |
#122016-11-18 21:07Jer treba da prodje put kroz Pester |
|
| |
|
Gost |
#132016-11-18 21:14Svaki put spaja ljude i za dobro svog naroda |
|
| |
|
Jack Sparow |
#142016-11-18 21:36I ja bih voleo da auto put prodje preko Pesteri, medjutim sto bi jedan covjek rekao " Nece da može!" - prodali su naši političari odavno trasu.... živi bili pa vidjeli. |
|
| |
|
Gost |
#152016-11-18 23:14Radi unapredjenja i razvoja Sjenice i Pestera. |
|
| |
|
Gost |
#17 Re:2016-11-19 12:17Ljudi ja da pravim i da naplacujem putarinu odabrao bih trasu preko Zlatibora , racunica je jasna Zlatibor , Tara i Zlatar su turisticki centri gde dolazi veliki broj turista, na Zlatiboru ima preko milion nocenja godisnje... A ko ce da puttuje na Pester.? Nista licno samo ekonomska isplativost... |
|
| |
|
Gost |
#192016-11-19 18:32Zarad boljeg sutra |
|
| |
|
Gost |
#202016-11-19 18:51za bolju i bezbedniju budućnost celom regionu? |
|
| |
|
Gost |
#212016-11-19 21:02Auto put je potreban preko pesteri |
|
| |
|
Gost |
#222016-11-20 05:28Hocemo razvoj |
|
| |
|
:))) |
#232016-11-20 11:10Zeleznica nas je zaobisla, kako stvari stoje ne verujem da ce je uopste biti. Putevi u ovom regionu su jako losi, jedni od losijih u zemlji, ako ne i najgori. Auto put zvuci jako lepo, koliko lepo toliko i nerealno. |
|
| |
|
bosnjaknp |
#24 Re: Re:2016-11-20 11:13Da se ti pitas ti bi nekom uskratio pravo da zivi,a dok bi drugom dao svaku pogodnost.Pod dva,laz je da je trasa preko zlatibora ekonomski isplatljivija.To je vec jednom nadljezna komisija ocijenila,dok je ovo u sta ti pozivas klasicni lobi tamosnjih mocnika,potpomugnuti nekim strukturama iz republicke vlasti,no,vidjecemo. |
|
| |
|
Aldin |
#25 aldin2016-11-20 11:40Hocemo razvoj |
|
| |
|
Šutnja neće dovesti do promjene.
Autor ove peticije se pokrenuo i poduzeo inicijativu. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle zanimati!
Mi pružamo besplatan prostor za online peticije. Napravite profesionalnu online peticiju koristeći naš močni servis. Naše peticije se svakodnevno spominju u medijima, stoga je kreiranje peticije odličan način da budete primjećeni kako u javnosti tako i kod donosioca odluka.