UKINIMO BESPOTREBNO PLAĆANJE NAKNADA ZA ISPITE
Ova rasprava je automatski kreirana od peticije UKINIMO BESPOTREBNO PLAĆANJE NAKNADA ZA ISPITE.
|
riki |
#12012-09-17 17:02Jednom prilikom je prorektorica za nastavu na Univerzitetu rekla na RTV TK da oni (univerzitet) nece nikada ukinuti tu naknadu, jedino mogu razgovarati o smanjenju naknade. Navodno, takva praksa da se ne polozeni ispiti placaju je svojstvena svakom visoko skolskom sistemu. |
|
| |
|
Akademik Dino Merlin |
#22012-09-17 18:49Samo 5000 studenata puta 3.5 KM0 17500 KM + 5000 puta najmanje 12 prijava po 0.50 kf,+ 5000 najmanje po jedno uvjerenje po 1 KM, + 5000 redovnih studenata po 104 ( prvi) 100 (drugi ) semestar... Dobit cemo brojku od oko Milion i 72 hiljade km... Na sve to treba jos i kupiti po mogucnosti knjige od profesora, jer glupo bi bilo da ih uzalud pisu, pa treba dati i 30 KM za svaki ispit obnove..a lafo su na budzetu drzave... Fino bgm.. Univerzitet ko jaje.. Dno dnaa.. Da mi je da izdrzim jos ove 2 godine pa na biro lagano jedno 20 godina.. Fin zivot u ovoj Bosni...;) |
|
| |
Ovaj post je uklonjen od strane autora ove peticije (Show details)
2012-09-17 19:27- Date of removal: 2012-09-21
- Razlog za uklanjanje: Against the thing we fight for!
|
kADIC |
#4 Re: Re:2012-09-17 20:55#3: skgnpskgn - Re: mi se trebamo boriti za svoja prava, a da vidimo kako je u hrvaskoj, nema placanja godine, vlada dala besplatan upis, a nema božicnica, a kod nas digni cijenu studentima, cijenu karti, sebi plate, i za izbore novce, a studenti jos nisu dobili ni 2 rate stipendija za proslu skolsku godinu.,............ne nismo zadovolni i dok se tako bu ponasalo oni ce nas gaziti |
|
| |
|
Gost |
#5 Re: Re:2012-09-18 12:17#3: skgnpskgn - Re: Ako studenti u Sarajevu sebi tako nešto dopuštaju, ne mora značiti da će isto tako i studenti u Tuzli.
|
|
| |
|
Dilinger |
#6 Re: Re:2012-09-18 12:47U tom seljackom gradu, je drugi standard... |
|
| |
|
slon |
#72012-09-19 14:47Pa šta bi za ovu peticiju šta dalje kad se skupe potpisi |
|
| |
|
UNTZ REBEL |
#8 Re: Re:2012-09-20 17:02mi nismo u Sarajevu i nemamo isti kavalitet obrazovanja ko vi niti imamo pribllizno uslova kao vi i ne seri bogati o tome |
|
| |
|
Podržavam |
#92012-09-21 20:01Eh upravu ste definitivno ovo treba ukinuti...ionako mi od tih para nemamo nista!! |
|
| |
|
kinez |
#102013-05-25 22:27treba ukinuti jer uzimaju pare nek drzava placa za studente sramota sta se radi |
|
| |
|
Šutnja neće dovesti do promjene.
Autor ove peticije se pokrenuo i poduzeo inicijativu. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle zanimati!
Mi pružamo besplatan prostor za online peticije. Napravite profesionalnu online peticiju koristeći naš močni servis. Naše peticije se svakodnevno spominju u medijima, stoga je kreiranje peticije odličan način da budete primjećeni kako u javnosti tako i kod donosioca odluka.