Zatvorimo sportske kladionice u BiH
Ova rasprava je automatski kreirana od peticije Zatvorimo sportske kladionice u BiH.
|
Gost |
#12016-07-26 21:29Zamislite samo koliko bi ljudi ostalo bez posla, porodica bez hljeba ako se zatvore sve kladionice. Ovo zagovara Lutrija BiH koja plaća najmanji porez, dok kladionice država odera. Isto tako smatram da onome ko se ne kladi, prodje pored kladionice kao da je i nema. Bolje da otvoite peticiju za ukidanje brojnih stranaka koje svi finansiramo iako nisu potrebne. |
|
| |
|
Gost |
#22016-07-27 14:31Zato sto su kladionice zlo. |
|
| |
|
Nina |
#42016-08-02 14:29mnogi vlasnici kladionica zalosno je reci ali je tako... djevojcice i djevojke koje zaposljavaju, odnosno koje dodju da bi zaradile za sebe a mozda i svoju porodicu.... iskoristavaju na njima znan nacin....ali zalosno sto nesmiju da pricaju nijedna.......sve pljacke koje se dese nad kladionicama su iscenirane od strane vlasnika, jer su dobro osigurane.....a te djevojcice i tada dozivljavaju traume.......zalosno sto se nesmije protiv takvih ljudi javno govoriti....i iznjeti njihova imena......i kad dodju do suda sa takvim ljudima nepostizu nista.....jer je i sudstvo potkupljeno od strane tih vlasnika.......sve govorim zato sto takav primjer poznajem.....i treba sve zatvoriti a o radnim mjestima takvim netreba pricati.....bolje neraditi nego raditi sa mafijom.... |
|
| |
|
Gost |
#52016-08-02 21:24Veliko zlo je za svakoga |
|
| |
|
Gost |
#62016-08-03 05:35Zato sto je SE Moj brak gotov raspo zbog. Kladijonice |
|
| |
|
Gost |
#72016-08-12 21:30Da se zlu stane u kraj ...
|
|
| |
|
Dina |
#8 Re:2016-11-07 18:45#1: Koliko ljudi ostaje bez porodice, posla i imovine zbog kladjena? Šta se to proizvodi u kladionicama od čega bi porodice živjele? Klađenje je ovisnost poput droge, alkoholizma, a ništa dobro ne donosi. Ko su vlasnici kladionica? Ko ima korist od kladionica? Kriminalci! Čemu kladionice vode društvo? Vode propasti. |
|
| |
|
Maid |
#92019-01-03 06:21Bosna i Hercegovina je na prvom mjestu u Evropi, ali i u regionu, po broju kladionica, proporcionalno broju stanovnika. Već nekoliko godina iznos uplata prelazi milijardu km, a u 2017 godini je uplaćemo 1,6 milijardi km, što je za jednu od najsiromašnijih zemalja Evrope pravi apsurd. Nemam ambiciju, niti želim da računam koliko se za jednu milijardu km može napraviti džamija, otvoriti fabrika ili izgraditi km autoputa. |
|
| |
|
Jozo |
#102019-01-03 09:11Obavezno zatvoriti a sta za ove nargile pred skolom otvorili djecu drigirajuu |
|
| |
|
Gost |
#11 Re: Re:2019-01-03 09:41 |
|
| |
|
Gost |
#13 Re:2019-06-07 19:54 |
|
| |
|
Gost |
#14 Ako su kladionice zlo,onda je i lutrija zlo,rade sta hoce i dijele pare igraca kako njima odgovara2019-10-26 22:53 |
|
| |
|
Sutka |
#15 Kladionica2021-05-31 10:25Molim vas jedna Zena da ucinite sve da se zatvore kladionice i online E igre!!!! Molim vas!!!! Veliko zlo I patnju su mi je donjele u zivotu. Drago mi je da je bar neko nesto pokrenio. Hvala vam |
|
| |
|
Šutnja neće dovesti do promjene.
Autor ove peticije se pokrenuo i poduzeo inicijativu. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle zanimati!
Mi pružamo besplatan prostor za online peticije. Napravite profesionalnu online peticiju koristeći naš močni servis. Naše peticije se svakodnevno spominju u medijima, stoga je kreiranje peticije odličan način da budete primjećeni kako u javnosti tako i kod donosioca odluka.