Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA

Quoted post


Gost

#27

2013-03-11 08:37

Podrška Bakiru Nakašu izdrši otjeraj lažljivu seku i nije joj mjesto tu upropaštava i bogati se preko tudži ledža izborio si se da nebude hotel izbori se i sa ovom njihovomsuludom idejom Sretno

Replies

mini

#169 Re:

2013-03-11 23:54:42

#27: -

i od mene  isto,za  Bakira sam


Gost

#322 Re:

2013-03-13 16:46:08

#27: - gordana vesna andric

"Čovjek-kako to gordo zvuči! ", rekao je davno Maksim Gorki. Danas, dok razmisljam o  dr. Bakiru Nakašu, istinski sam ponosna što još ima takvih ljudi , kakav je dr. Nakaš!I jako sam ponosna na sve ljude , Bosance i Hercegovce, koji svojim potpisom brane ovakvog covjeka!. Potpisujemo se da pobijedi humanost, dobrota, da na svakom mjestu i u svako doba covjek osjeti zelju da slobodno koraca sa svojom bracom, istomisljenicima, bracom Bosancima i Hercegovcima, bez obzira na ime, vjeru... Slobodno cemo koracati uz ljude kakav je dr. Nakas Bakir.   Godinama je sijao ljubav, a borio se protiv mrznje. sada se plodovi njegovog rada vide, upravo ovdje, u zajednickom nastojanju da stanemo uz tog velikana. I stajacemo uz njega sve dotle, dok bude potrebno. Bosanci se poznaju po osmjehu, nadi u bolje sutra. Poznaju se po ceznji za istinom i pravdom. Po prijateljskom zagrljaju onda, kada je taj zagrljaj napotrebniji.