Trenutna i neopoziva ostavka Aleksandre Pandurević

Quoted post


Gost

#43 Re: Re: mislim da nisi u pravu ali u svakom slucaju Republika Srpska je samo mit za budale kao ti!

2013-06-07 13:57

#37: - Re: mislim da nisi u pravu ali u svakom slucaju Republika Srpska je samo mit za budale kao ti!

za vas je mit i bolna tacka koja je realnost i nije san,po ovome se vidi odmah sta je jucer pokusano da se uradi,sto nedodjete u bl na te mirne prosvjede kad nisu nacionalni?

Replies


Gost

#57 Re: Re: Re: mislim da nisi u pravu ali u svakom slucaju Republika Srpska je samo mit za budale kao t

2013-06-07 14:02:37

#43: - Re: Re: mislim da nisi u pravu ali u svakom slucaju Republika Srpska je samo mit za budale kao ti!

i neznam tko je veca budala ti sto si bio tamo a nemas pojma zasto,i ja sto sam te gledao na tv i smijao se,tko ste vi da zarobljavate evropske bankare i to njih 200,trebali ste jos malo drzati da dodju njihovi po njih pa bi vam bio super provod tamo.ja ne mrzim nikoga imam prijatelja dosta muslimana jer bosnjaci za mene ne postoje,koji zive zajedno samnom u REPUBLICI SRPSKOJ,(NORMALNO ZIVE)isto kao i ja.upamti decko ili sta si vec nije ovo istanbul i vi nista turci.

 


Gost

#68 Re: Re: Re: mislim da nisi u pravu ali u svakom slucaju Republika Srpska je samo mit za budale kao t

2013-06-07 14:10:33

#43: - Re: Re: mislim da nisi u pravu ali u svakom slucaju Republika Srpska je samo mit za budale kao ti!

koja realnost?
sanjate o nekoj imaginarnoj velikoj srbiji pa slobodno sanjajte ali ipak ce to da ostane samo san.

u BL sam skoro svakih 10-15 dana, i molim te nemoj mi pricati kako niste nacionalno zadojeni.

pusti se gluposti i Dodikovih bajki jer bajke ipak ostaju bajke.

lijep pozdrav


Gost

#109 Re: Re: Re: mislim da nisi u pravu ali u svakom slucaju Republika Srpska je samo mit za budale kao t

2013-06-07 14:41:04

#43: - Re: Re: mislim da nisi u pravu ali u svakom slucaju Republika Srpska je samo mit za budale kao ti!

Zato sto su drzavne institucije u Sarajevu, dalo bi se po nekoj normalnoj logici zakljuciti


Gost

#743 Re: Re: Re: mislim da nisi u pravu ali u svakom slucaju Republika Srpska je samo mit za budale kao t

2013-06-08 02:41:54

#43: - Re: Re: mislim da nisi u pravu ali u svakom slucaju Republika Srpska je samo mit za budale kao ti!

Vi u BL ste u velikoj vecini  (ne svi) neinformisani a u to i veliki  fashisti .....ti pises hrvatskim pravopisom ??  ...pa sve hrvate su protjerali iz BL .

Bolna TOCKA jeste i to VELIKA ..i zna se zbog cega !!

U to LEGLO ne treba doci ..sa kim da se PROSVJEDA ?? Hahaaaa  ...pa vi da imate i malo  gradjanske svijesti ,bile bi dnevne prosvijedi protiv polickog kriminala i bijede u kojoj sa uzitkom,cini mi se, zivite u svojoj jadnoj pravoslavnoj diktaturi ...nego stari moj, pozuri idi na neku Slavu ...ima ih koliko hoces u RS ,na svakom coscku  ...neka skola,mozda ...pa mozda krsna slava u MUP Republike  Shumske...ali pazi da ne sretnes Kacavendu ....hoda, shunja se  ,cuo sam bez vazelina . .