Tuzba protiv Ivana Ivanovica

Quoted post

gost

#113 Re:

2014-12-03 16:07

#104: -  

 Ma je li moguce?! Vi meni objasnjavate sta je majka, sestra, zena, rodica?! Pa ja sam sve nabrojano! Muslimanka, majka, sestra, kci........Ja imam rodicu koja je zrtva silovanja i koja se ovih dana oseca ponizenom, kao da je ponovo silovana, jer ste je vi i vase glupe peticije stavili u istu korpu sa olosem, na koji se vic odnosio. I sta nece moci?! Cime se vi to zanosite?! Tuzicete ga Hagu za zlocin?! Srpska televizija ce vas pitati za misljenje?! I Ivanovic i televizija su odmah uputili izvinjenje i rekli da su pogresno shvaceni, ali nije dovoljno, zeljni ste krvi. U to ime, na covjekovom twitter profilu upucene su najbrutalnije pretnje smrcu, silovanjem, od strane mojih sunarodnika. Koja sramota! Nadam se da ce on podnijete krivicnu prijavu protiv osoba koje su to cinile. Srpska javnost reciprocno salje  samo rijeci osude i podrske Ivanovicu zbog bizarnih otvorenih prijetnji. To je epilog vase akcije.

Replies


Gost

#120 Re: Re:

2014-12-03 17:40:20

#113: gost - Re:  

 Koliko ti moraš biti ograničena da shvatiš kako je peticija jedan od načina da se neke stvari ako ništa poprave, ili da im se skrene pažnja kako se ne mogu tako ponašati. Ne budi ograničena, niko nije nasilje spominjao, a iti što jesu su očito ograničeni koliko i ti, pa ne znaju na pismen način vratiti istom mjerom nego prijete.