Tuzba protiv Ivana Ivanovica

Kontaktirajte autora peticije

Ova rasprava je automatski kreirana od peticije Tuzba protiv Ivana Ivanovica.

gost

#101

2014-12-03 09:47

KAKVA JE OVO MASOVNA HISTERIJA?! BRUKA! JOS JEDNOM SMO POTVRDILI OPRAVDANOST VICEVA O NAMA. PA KO JE TO PAMETAN SKONTAO DA JE SARKASTICNI VIC IZ ZABAVNE EMISIJE UPUCEN SILOVANIM ZENAMA?! MA OSTAVITE SILOVANE ZENE NA MIRU, PRESTANITE DA ZAMNJENJUJETE TEZE! STA MISLITE DA CETE POSTIC?! UREDJIVACETE PROGRAM NA TELEVIZIJI IZ DRUGE DRZAVE?! PODNIJECETE TUZBU TAKO STO CETE DOKAZIVAT DA JE VODITELJ REKAO ONO STO NIJE REKAO?! MA KAKO SE TO JA KAO ZENA NISAM NASLA POGODJENA?! NISAM SE PREPOZNALA, JER NISAM ZIVJELA JEFTIN ZIVOT LJUBAVISUCI SA SLEMOVIMA. JESU LI TO RADILE I MALOLJETNICE SA NJIMA DOBROVOLJNO? JESU! JESU LI SLJEMOVI IZNEVJERILI MISIJU U KOJOJ SU BILI? JESU! IMA LI MJESTA SARKAZMU? IMA! TREBA LI SVAKU IZGOORENU RJEC DA NAM TITLUJU SA POJASNJENJEM, POSTO MI NE ZNAMO ISPRAVNO DA PROTUMACIMO? NE PRIPISUJTE FASIZAM COVJEKU KOJI JE UGOSTIO U EMISIJI TOLIKO LJUDI IZ BIVSE JUGE. TA JE TELEVIZIJA ZA NOVU GODINU U UDARNOM TERMINU PRIKAZALA MERLINOV KONCERT KOJI JE SPONZORISALA. AKO TI SE NE SVIDJA EMISIJA, STVAR JE PROSTA, DALJINAC U RUKE PA MJENJAJ! CITAJUCI BRDO NEVASPITANIH KOMENTARA, KOJI GOVORE O TUDJEM NEVASPITANJU, DOVOLJNO JE DA SE VIDI KO JE POTPISAO PETICIJU.


Gost

#102 BiH

2014-12-03 11:59

Biramo vece zlo izmedju dvije sale- na racun silovanih zena ili izjave da su Bosanke kurve. Plavi su popljuvani u svim varijantama, kao i Bosanke. Njima je islo na racun za bombardovanje.


Gost

#103

2014-12-03 12:06

Ja sam dijete srebrenice,i nije uredu da vrijedja na taj nacin bosance ,kako je dirnuo samom rijeci bosanke uvrijedio je i desavanje u srebrenici koja su nas pogodila i treba tuzba protiv takvih i slicni izjava protiv svake osobe koja ide na vrijedjanje bosanaca...

Gost

#104

2014-12-03 12:06

@ 101 : Koji tebi dio nije jasan? Kroz salu su degradirane  zene iz BiH i Plavi. Za ove druge me briga jer im se ima stosta u kos ubaciti,a za nase majke,sestre,kcerke, rodice, prijateljice,djevojke i sve zene u BiH- e to, Boga mi, nece moci.


Gost

#105

2014-12-03 13:34

Sta si trazio to si I dobio...Publicitet ali u negativnom smislu

Gost

#106 Re:

2014-12-03 14:20

#24: -  

 U Srbiji da!


Gost

#107

2014-12-03 14:27

Ne uzimaj našu svetinju u svoja prljava usta!

Gost

#108

2014-12-03 14:34

Ivanovic je djubre sovinisticko
Bosanka

#109

2014-12-03 14:45

Ovo je sramota, šta se on brine o natalitetu u Bosni i Hercegovini.Šta on glumi i sebe zamišlja, jedan obični spiker ili novinarčić sa tv.Treba ga tužiti, dobro po džepu kazniti i tražiti javno izvinjenje, da mu više nepadne napamet da u usta uzima nas Bosanke.

 


Gost

#110

2014-12-03 15:30

Užas. PODHITNO KAZNA; ZABRANA I UKIDANJE EMISIJE!!!!

Gost

#111 Re:

2014-12-03 15:34

#24: -  

 

Bilo je kurvetina, to je tačno, ali to nema veze s ovim kozo glupa, mućni tom glavom, možda nešto pametno skontaš!


Gost

#112 Re:

2014-12-03 15:36

#101: gost -  

 E posro tebe Dino Merlin i svi ti "bošnjaci" koji su u goste njemu otišli. Papanluk teški, samo gledanje te emisije i oni koji je gledaju dokazuju papanluk!

gost

#113 Re:

2014-12-03 16:07

#104: -  

 Ma je li moguce?! Vi meni objasnjavate sta je majka, sestra, zena, rodica?! Pa ja sam sve nabrojano! Muslimanka, majka, sestra, kci........Ja imam rodicu koja je zrtva silovanja i koja se ovih dana oseca ponizenom, kao da je ponovo silovana, jer ste je vi i vase glupe peticije stavili u istu korpu sa olosem, na koji se vic odnosio. I sta nece moci?! Cime se vi to zanosite?! Tuzicete ga Hagu za zlocin?! Srpska televizija ce vas pitati za misljenje?! I Ivanovic i televizija su odmah uputili izvinjenje i rekli da su pogresno shvaceni, ali nije dovoljno, zeljni ste krvi. U to ime, na covjekovom twitter profilu upucene su najbrutalnije pretnje smrcu, silovanjem, od strane mojih sunarodnika. Koja sramota! Nadam se da ce on podnijete krivicnu prijavu protiv osoba koje su to cinile. Srpska javnost reciprocno salje  samo rijeci osude i podrske Ivanovicu zbog bizarnih otvorenih prijetnji. To je epilog vase akcije.

gost

#114 Re: Re:

2014-12-03 16:08

#112: - Re:  

 Vi ne zavrijedjujete odgovor. Takvi su sramota za Bosnjacki svijet i vjeru!


Gost

#115 Re: Re: Re:

2014-12-03 16:19

#114: gost - Re: Re:  

 Kakve veze ima Bošnjački svijet, koji svijet i vjera? Ima veze za ljudkošću, koji moron i nečovjek moraš biti da ovako nešto uradiš! Treba govnu od samoprozvanog voditelja sročiti tužbu i tačka!

gost

#116 Re: Re: Re: Re:

2014-12-03 16:34

#115: - Re: Re: Re:  

 Bosnjacka vjera ne promovise agresiju i prostakluk koji vi ovdje iskazujete. Slazem se sa gospodjom. Pa nista, vi skupljajte pare za advokate, trebace vam, da dokazete nedokazivo, odnosno da je voditelj rekao nesto sto nije. Ovo ce vjerojatno biti prvi slucaj ove vrste u historiji pravosudja. 

asd

#117

2014-12-03 16:38

covjek se samo zajebava opustite se jbt xD


Gost

#118

2014-12-03 16:38

Velika podrska za peticiju.

Gost

#119 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-12-03 17:03

#116: gost - Re: Re: Re: Re:  

 Pa što su vam bošnjaci ubijali i silovali nedužne. Ne brukajte se molim Vas, ovo je peticija za sve one koji misle da je potrebna, ako se ne slažete lijepo odlijepite odavde.


Gost

#120 Re: Re:

2014-12-03 17:40

#113: gost - Re:  

 Koliko ti moraš biti ograničena da shvatiš kako je peticija jedan od načina da se neke stvari ako ništa poprave, ili da im se skrene pažnja kako se ne mogu tako ponašati. Ne budi ograničena, niko nije nasilje spominjao, a iti što jesu su očito ograničeni koliko i ti, pa ne znaju na pismen način vratiti istom mjerom nego prijete. 

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2014-12-03 19:29


gost

#122 Re: Re: Re:

2014-12-03 19:45

#120: - Re: Re:  

 Ja sam ogranicena?! Sram vas bilo! Koje stvari da se poprave ili zabrane?! Da se popravi ono sto nije ili jeste uradjeno. Rata vise nema, ali vi ste jos u njemu. Sta god vi ovdje pisali, necete ukinuti bilo cije pravo da se kriticki bavi negativnim pojavama, u ovom slucaju, svjetski nazovi mirovnjacima i njihove male konkubinama. Nitko nije pominjao zrtve silovanja ali jesu tvorci ove histerije. Pa samo bolestan um moze da se zeza sa zrtvama. Poanta je da to nije ucinjeno. Ja imam prava na zdrav razum i svoj stav, koji sam kulturno iznijela. Vi kao da niste procitali vulgarne komentare i na ovom ovdje mjestu, a posto se pravite blesavi i govorite da nema govora o nasilju, nije mi bilo tesko da sa twitter profila Ivana Ivanovica prepisem dio komentara, koji ce vjerujem biti muzika za vase usi.

Ivan Ivanovic:Izvinjavam se svima koje je uvredilo moje obracanje u petak. Veliki sam protivnik rata i nasilja. Ocigledno ne poznajem dovoljno prilike u BIH. Izvinjenje pisano 1.12.2014.

Odgovori:

Behrem Khan: ako te sretnem ikad kurvin sine, udavit cu te.

Senna88:you fu.......cking idiot.

Edin:ma materi se izvinjavaj majmune.

Seadss:ko ti jebe mater usljo retardirana.

nussman nussman:cerki ti ga nabijem, c....etniku jedan.

Nerealno Realan:ma napusi se ti nama ku...rcine bosanske, krv ti j...ebem cetnicku.

Nisam iz kalupa:sve konje i majmune treba javno prozivati imenom i prezimenom,Ivan Ivanovic propali abortus, jebo te svako(vlasnik ovog profila je zena, prava dama).

The Sinister Minister: Pisam ti se na izvinjenje, plati kesom 36 puta koliko si zaradio na emisiji, pa ti prostimo i kcer ne spominjemo..............................

Da ne pisem dalje, dosta je i ovo. Bruka izazvana lose protumacenom salom.


Gost

#123

2014-12-03 20:54

Odličan način za javnu osudu.
Lalo

#124 Velika podrška za peticiju

2014-12-03 21:07

Peticiju podržavam iz razloga ukazivanju na opasnost od nepromišljenih izjava.

mina

#125 Re: Velika podrška za peticiju

2014-12-03 21:18

#124: Lalo - Velika podrška za peticiju 

 Onda vjerojatno slijedi nova peticija na temu nepromisljenih prijetnji na tviteru?!