Ostavka dr.Secerbegovic Ferhate ,,pedijatar ..Brcko.Distrikt

Quoted post


Gost

#20 Re: Re:

2014-12-20 11:06

#14: lila - Re:  

 Eh eto LIlo kupi sebi diiplomu il se površinski školuj pa idi i ti liječi djecu Brčansku, a Boga nemiješaj u ono sa čim nejma veze, ja sam po Bogu dosad trebao tri puta preselit na onaj svijet. Niko ko nije sposoban da obavlja posao za koji nije adekvatno osposobljen treba da prepusti mjesto onom ko savjesno obavlja svoj posao. 

Replies

Lila

#39 Re: Re: Re:

2014-12-21 23:05:38

#20: - Re: Re:  

 Ja ne trebam fala Bogu da kupim diplomu, jer ih ima vise i sa veoma priznatih institucija. ( to daleko prije rata) nije  da su "novokomponovane" Diplome. Pitam se da li si kompetentna da kazes da li doctori obavljau svoj posao casno. Imate izvsne doctore Dr. Ferhata Secerbegovic, Dr. Causevic i Dr. Danka Novakovic. Samo sto se vi treba da obrazujete  a ne nasumice optuzujete..bez pokrica..cista  "Bosanska Mahala".."Ljudi koji sami ne rade i ne preduzimaju nista u zivotu, lako gube sprpeljenje i padaju u pogresku kada sude o tudjem radu"

Bice vremena kada ce  te gorko zazaliti za  gore navedenim  doctorima... jer su svi pred penziju" pa ce te onda dobiti "novokomponovane ustvari kupljene diplome..Napravili ste hajku oke smrti jedne dijevojcice..( sto mi je iskreno zao)I ne daj Boze nikome da dozivi gubitak dijetata).

Da li ste se nekada ZAPITALI sve vi koji citate ove "huskacke redove)" koliko puta su ti doctori imali neprospavani noci, i koliko su spasili dijece od sigurne smrti..mnogi ce se zapitati i rece " placeni su" zalosno je oni nisu adekvatno placeni...niko, nece i  nemoze platiiti jednu neprospavanu noc.. Vide jedna slijepa  ovca je digla hajku i vi ste krenuli za njom. Sigurna sa 100% da Dr. Secerbegovic nije napravila gresku, veoma savjesno radi.. da ne duzim vidjecete kada vam dodju " novokomonovani Dr.  Pitam se kako samo radi Dr. Elezovic...?????

"I NE ZNATE DA CIJENITE  ono STO IMATE..kad izgubite znacete "

meira

#59 odlican odgovor

2015-10-25 06:51:41

#20: - Re: Re:  

 sve ste rekli.