Ostavka dr.Secerbegovic Ferhate ,,pedijatar ..Brcko.Distrikt


Gost

#51

2014-12-23 21:53

svima dati otkaze odmah nema se sta raspravljat po sjednicama i zavlacit narod

Gost

#52 Re:

2014-12-24 23:50

#36: -  

 A zasto tako ne protestujete i ne apelujete za smjenu nesposobnih politicara, i politicara koji koriste odlazak porodici da izjavi saucesce  a uz put povede i kojeg novinara  da bi skupio "poene'? Organizujete hajku i  pljujete po brcanskim pedijatrima , ljudima koje 30 i vise godina rade , koji su svoju strucnost do sada nebrojeno puta potvrdili. Trazite za pedijatre i sestre smjene, ostavke, izricite smrtne kazne i dozivotne robije, vjesate , i kakve vam sve sulude ideje ne padaju na pamet?!! A niti su rezultati obdukcije obznanjeni, niti je tuzilastvo donijelo presudu ! To nigdje u svijetu nema ! Daleko su neki ljudi jos od civilizacije :pljuvanje na  facebook_u,komentari po brcanskim  novinama  -  nikada vece niti dublje kanalizacije...Kakvim li se sve bobama ne nakljukaju neki prije nego li  se prihvate interneta ?

lila

#53 Re: Re:

2014-12-25 06:57

#52: - Re:  

 Bravo..!!!!!!!!!

Lila

#54 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-01-02 06:53

#43: - Re: Re: Re: Re:  

 ODGOVOR :  43 :-    RE: RE :

Nasalost,prvo treba da naucite da pisete  pa tek onda da stavljete comment-e.

Drugo covjek kada je nemocan i kada nema rijeci ili kada je siromasan da iskaze svoje emocije, onda govori ruzne rijeci. Da ste procitli predhodni moj comment nebiste tako govorili. Naravno samo majka zna bol za izgubljenim dijetetom. Ali jeste digli " hajku" jer je logicno da se prvo istrazi pa onda donese sud.  Nemoguce je da svi doktori nevaljaju i po svoj zdravoj logici.Nemoguce!

I opet tvrdim da je Dr. Secerbegovic  izvstan doktor i da nije napravila gresku. U ostalom obdukcija ce vam pokazati. Da imate imalo  vijere ( imana) u sebi nebi ste tako govori.

Ja ne kazem da nema propusta ( sto su nazalost vrijednosti poremecene posle ratne) ali opet sam 100% sigurna  (o gore navedenom comentaru) da ovih troje doktora rade veoma savjesno svoj posao.

Ustalom kako mozes donijti sud da "previse zaradjuju i da nista ne rade". Ako ste zavrsili samo osnovnu skolu onda vam mogu povjeroviti o vasem suzemom i neosnovanom sudu. Ja cu vam s ponosom dati moj e-mail i moje ime jer stojim iza mojih rijeci a ne krijem se iza maske kao Vi. Zelim Vam od sveg srce da Vam dragi Bog vrati  vijeru u srce, osvijetili put i da saznate za pravu istinu.

 


Gost

#55 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2015-01-02 22:02

#54: Lila - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Svaka cast Lila .... Svaki vas komentar je na mjestu ..

Riad

#56 Re:

2015-01-04 00:08

#12: NH -  

 Jado , jadni,... da ste punudili dr. Secerbegovic 1 milion bilo kakvi para nebih uzela.( km.$$ Eu.... neka vas je sram i stid.( naravno da mi je zao dijevojcice i njenih roditelja. Stavite se u polozaj da ste igubili cijelu porodicu od cetnickog noga, a imah ih na hiljade... Vjeru u dragog Alaga ili da vjerujes, nebi ste tako govorili..zasto ne dizete " bunu" za one koji sjede u uravi prihoda( koji neznaju da " udare slovo na testaturi kompujtera) sto kada udje te u kancelariju nemozete da diste od dima), sudu, opstini gdje je glavni smrad. A da ne govorim sto VAM UBICE SETAJU PO GRADU...i niko nista ne cini. A uostalom neznate pod kakvim je okolnostima i zbog cega dijete umro.( da li imate nalaze obdukcije) itako dalje... A stavili ste Doctore na linc. Naravno vijeti ste dali objaviti i zaliti se cetnickoj televiziji BN...JEDAVA SU DOCEKALI DA LINCUJU DOCTORE. OSVJESTITE SE LJUDI I GLEDAJ TE SIRE... ZALOSNO..PITAM SE SAMO DA JE DR. ELEZ UBILA DIJETE STA BI ONDA  BILO......SRAMOTA..SRAMOTA.

OVO SAMO GOVORIM U IME 3 NAJBOLJA DOCTORA U CIJELOJ BOLNICI. Dr. F. Seberbegovic, Dr. D. Novakovic i Dr. A. Causevic.. 

Lila

#57 Re: Re: Re: JeRe: Re:

2015-01-04 05:36

#48: - Re: Re: JeRe: Re:  

 COVJEK KADA NEMA ADEKVATAN i pametan odgovor  ODGOVOR, ONDA SE PRIHVACA PROSTAKLUKA.


Gost

#58 Re:

2015-03-19 14:38

#1: Sadika Delic -  

 Ma za treba peticija za tako djelo i neodgovornost sramota

meira

#59 odlican odgovor

2015-10-25 06:51

#20: - Re: Re:  

 sve ste rekli.


Gost

#60 doktorima zbog

2015-10-25 06:57

#34: - Re:  

 Nemojte ljudi nosit djecu doktorima, kad su manje stvari u pitanju, ovo sad pisem uopsteno,. ako mu je nos zacepljen pa uzmi paru, vrucu vodu, imamo Trave, ljekovito bilje, vidis sta SE desava. 


Gost

#61 ULIZICO

2015-10-25 06:58


Gost

#62 Re: Re: Re: Re: Re:

2017-01-14 06:31

#43: - Re: Re: Re: Re:  

 Isto sto i ti pijes kafe po 6 sati i mahalas! Daj boze da imas bar osnovnu skolu, neka to bog osvjetli um!

lili

#63 i tebe sto lupetas!

2020-10-02 04:44

#27: -  mnogo lupetas!

 


Gost

#64 Re: Re:

2021-05-21 00:03

#15: maja - Re:  

 Svoje dijete daj njoj u ruke pa ćemo ispitati šta i kako. Ja molim Boga da moje dijete ne padne u ruke takvom krvniku jer poslije je kasno plakati.