Ostavka dr.Secerbegovic Ferhate ,,pedijatar ..Brcko.Distrikt


Gost

#26

2014-12-20 16:40

Nisam u mogucnosti da vam se pridruzim u ponedeljak na mirnim protestima ali sam uz vas i zelim vam da uspijete i da se jednom okonca ovaj bezobrazluk.Sretno Brcko!!!

Gost

#27

2014-12-20 17:55

zbog nemarnosti doktora ,zelimo ostavku istih.

Gost

#28

2014-12-20 19:59

Ostavku ili otkaz treba da dobijei ona,i ostale medicinske setre koje su tada zanemarivale dijete

Gost

#29

2014-12-20 21:43

Ovo je dobro Sto ste napravili ,hoce li ikada ta Pravda pobediti ,hoce li ljudi postati humani a ta doktorica treba dozivotno u zatvor Kakav je to doktor imali ona djecu.Moje iskreno Saucesce famili male Nejle

Gost

#30 Re: Re:

2014-12-20 21:45

#14: lila - Re:  

 Ocigledno se vidi koliko si ti skolovana...


Gost

#31

2014-12-20 23:14

ovoje zalosno danam djeca mlada umiru zbog nemara doktora ,suvisnoje da bilo sta vise kazem za ovako nesto a moje misljenje jabijoj presudila i to teskoj kazni da osjeti staje bol i patnja.

Gost

#32

2014-12-21 01:26

Zalostno i to treba da se spreci to sto je se desilo majci zadi bajric nesmije ni jednoj vise da se desi!!!!!!!!

Gost

#33

2014-12-21 08:11

Strasno,pustiti da malo dijete umre gdje ce joj dusa..

Gost

#34 Re:

2014-12-21 10:24

#23: -  

 ostavka i za seminu ... sinoc sam u 5 h odvela dijete u dispanzer zbog nosica..doktorica ga pregledala i rekla samo malo nosic da uzmem kakve kapi...nema nikakve upale to mi je rekla...medjutim dijetu je se stanje pogorsalo u 2h,nije moglo da dise gusilo se...otisla sam na hitnu da bi doktorica Elez cim je pregledala i pogledala ijete rekla da ima upalu sto je po pregledu grla i utvrdjeno... dijete mi se gusilo...

Izaberi nadimak

#35 Predmet

2014-12-21 10:26

  ostavka i za seminu ... sinoc sam u 17 h odvela dijete u dispanzer zbog nosica..doktorica ga pregledala i rekla samo malo nosic da uzmem kakve kapi...nema nikakve upale to mi je rekla...medjutim dijetu je se stanje pogorsalo u 2h,nije moglo da dise gusilo se...otisla sam na hitnu da bi doktorica Elez cim je pregledala i pogledala dijete rekla da ima upalu sto je po pregledu grla i utvrdjeno... dijete mi se gusilo...


Gost

#36

2014-12-21 11:25

Treba joj dati odkaz i zabraniti da praktikuje medicinu uopste jer nije sposobna i ugrozava narod!!! Sram je i stid bilo!!

Gost

#37

2014-12-21 13:04

Nadam se da ce brzo doci do smjene i promjene

Gost

#38

2014-12-21 13:09

i ja sam zrtva nesposobni doktora koji su mi ubili dijete 2012g koje je bilo tek rodeno zivjelo je osam dana teko da se pridruzujem ovoj peticiji da ucinim koliko je moguce da se zaustavi ubijanje djece u BiH u ovom trenutkumije od brata dijete u bolnici djecije pedijatrije u sarajevu dva dana je dobijala terapiju kao da ima upalu pluca sad najedaput nema nego upalu mokrecnih kanala..ovo sam namjerno napisao da se zna da bez stele i love neides doktoru nigdje u BiH......NARAVNO OSTAVKA I SUDENJE DA SE SMRAD STAVI IZA RESETEKA 

 

Lila

#39 Re: Re: Re:

2014-12-21 23:05

#20: - Re: Re:  

 Ja ne trebam fala Bogu da kupim diplomu, jer ih ima vise i sa veoma priznatih institucija. ( to daleko prije rata) nije  da su "novokomponovane" Diplome. Pitam se da li si kompetentna da kazes da li doctori obavljau svoj posao casno. Imate izvsne doctore Dr. Ferhata Secerbegovic, Dr. Causevic i Dr. Danka Novakovic. Samo sto se vi treba da obrazujete  a ne nasumice optuzujete..bez pokrica..cista  "Bosanska Mahala".."Ljudi koji sami ne rade i ne preduzimaju nista u zivotu, lako gube sprpeljenje i padaju u pogresku kada sude o tudjem radu"

Bice vremena kada ce  te gorko zazaliti za  gore navedenim  doctorima... jer su svi pred penziju" pa ce te onda dobiti "novokomponovane ustvari kupljene diplome..Napravili ste hajku oke smrti jedne dijevojcice..( sto mi je iskreno zao)I ne daj Boze nikome da dozivi gubitak dijetata).

Da li ste se nekada ZAPITALI sve vi koji citate ove "huskacke redove)" koliko puta su ti doctori imali neprospavani noci, i koliko su spasili dijece od sigurne smrti..mnogi ce se zapitati i rece " placeni su" zalosno je oni nisu adekvatno placeni...niko, nece i  nemoze platiiti jednu neprospavanu noc.. Vide jedna slijepa  ovca je digla hajku i vi ste krenuli za njom. Sigurna sa 100% da Dr. Secerbegovic nije napravila gresku, veoma savjesno radi.. da ne duzim vidjecete kada vam dodju " novokomonovani Dr.  Pitam se kako samo radi Dr. Elezovic...?????

"I NE ZNATE DA CIJENITE  ono STO IMATE..kad izgubite znacete "

lila

#40 Re: Re: Re:

2014-12-21 23:06

#30: - Re: Re:  

 ko mi samo kaze!!?

Mona

#41 Re:

2014-12-21 23:09

#38: -  

 Da ste bogodom tako zustri  i hitri na potpisivanje PETICIJE za bosanske kriminalce sto su ubijali neduzne ljude i zene i dijecu..ali vi samo gledate sto je u " mojoj avliji"...

Mona

#42 Re:

2014-12-21 23:13

#25: -  

 "BORITE SE VI PROTIV SRBA STO VAS I DALJE TARU..NE ZBOG HUMANITARINI LJUDI"


Gost

#43 Re: Re: Re: Re:

2014-12-21 23:28

#39: Lila - Re: Re: Re:  

 Koliko covjek mora biti glup da kaze napravili ste hajku zbog  smrti jedne djevojcice, pa sta je to, jel to mrav mozda, zivotinja, sta idiote jedan?????Ako nije nista, dao Bog i tebi da tako dozivis istu tu bol, idioti!!! I da kad vec trabunjas oko komppetencija nasih "doktora" i njihovih placa, i previse zaradjuju kako nista ne rade! A ti se ociglednp načatis 


Gost

#44 JeRe: Re:

2014-12-21 23:30

#14: lila - Re:  

Ono prica o skolovanju a nije u stanju jednu prosto prosirenu recenicu da napise bez greske....

lila

#45 Re: JeRe: Re:

2014-12-22 02:02

#44: - JeRe: Re:  

 to je zato sto mi je bosanski nije maternji jezik...

Lila

#46 Re: JeRe: Re:

2014-12-22 02:04

#44: - JeRe: Re:  

 kamo srece da pricate i jedan jezik.I bilo bi postenije da se potpisete..to samo govori o moralu jedne osobe.


Gost

#47

2014-12-22 08:13

Suvisan je svaki komentar.
Da ima ljudskosti u sebi sama bi se povukla
A ne cekat da je narod skine..

Gost

#48 Re: Re: JeRe: Re:

2014-12-22 09:02

#45: lila - Re: JeRe: Re:  

 Po ovome kako pises, sramota si za svaki jezik..To u tvom jeziku ne postoji gramatika i osnove pravopisa? Jakog mi jezika..


Gost

#49

2014-12-23 11:49

Nisam u mogucnosti da vam se pridruzim u ponedeljak na mirnim protestima ali sam uz vas i zelim vam da uspijete i da se jednom okonca ovaj bezobrazluk.Sretno Brcko!!!njoj treba dati otkaz ,a ne cekati njezinu ostavku


Gost

#50

2014-12-23 17:46

LOPOVIMA treba stat u kraj... KOLIKO još neduzni treba platit zivotom da bi guzonje SVOJE dupe digli S'fotelja ... Ako si obični smrtnik mozes i umrijet takav nam vakat došo ... Da pare vrte sveeee