Ostavka dr.Secerbegovic Ferhate ,,pedijatar ..Brcko.Distrikt

Quoted post


Gost

#43 Re: Re: Re: Re:

2014-12-21 23:28

#39: Lila - Re: Re: Re:  

 Koliko covjek mora biti glup da kaze napravili ste hajku zbog  smrti jedne djevojcice, pa sta je to, jel to mrav mozda, zivotinja, sta idiote jedan?????Ako nije nista, dao Bog i tebi da tako dozivis istu tu bol, idioti!!! I da kad vec trabunjas oko komppetencija nasih "doktora" i njihovih placa, i previse zaradjuju kako nista ne rade! A ti se ociglednp načatis 

Replies

Lila

#54 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-01-02 06:53:16

#43: - Re: Re: Re: Re:  

 ODGOVOR :  43 :-    RE: RE :

Nasalost,prvo treba da naucite da pisete  pa tek onda da stavljete comment-e.

Drugo covjek kada je nemocan i kada nema rijeci ili kada je siromasan da iskaze svoje emocije, onda govori ruzne rijeci. Da ste procitli predhodni moj comment nebiste tako govorili. Naravno samo majka zna bol za izgubljenim dijetetom. Ali jeste digli " hajku" jer je logicno da se prvo istrazi pa onda donese sud.  Nemoguce je da svi doktori nevaljaju i po svoj zdravoj logici.Nemoguce!

I opet tvrdim da je Dr. Secerbegovic  izvstan doktor i da nije napravila gresku. U ostalom obdukcija ce vam pokazati. Da imate imalo  vijere ( imana) u sebi nebi ste tako govori.

Ja ne kazem da nema propusta ( sto su nazalost vrijednosti poremecene posle ratne) ali opet sam 100% sigurna  (o gore navedenom comentaru) da ovih troje doktora rade veoma savjesno svoj posao.

Ustalom kako mozes donijti sud da "previse zaradjuju i da nista ne rade". Ako ste zavrsili samo osnovnu skolu onda vam mogu povjeroviti o vasem suzemom i neosnovanom sudu. Ja cu vam s ponosom dati moj e-mail i moje ime jer stojim iza mojih rijeci a ne krijem se iza maske kao Vi. Zelim Vam od sveg srce da Vam dragi Bog vrati  vijeru u srce, osvijetili put i da saznate za pravu istinu.

 


Gost

#62 Re: Re: Re: Re: Re:

2017-01-14 06:31:43

#43: - Re: Re: Re: Re:  

 Isto sto i ti pijes kafe po 6 sati i mahalas! Daj boze da imas bar osnovnu skolu, neka to bog osvjetli um!