Hocemo normalnu nastavu u KS!
Vrijeme je da se djeca vrate normalnoj nastavi, kao što su se vratila normalnom životu, treninzima, skijanju, plivanju, pripremama i takmičenjima te da se nastavnici vrate na svoja radna mjesta i pedagoskom odgoju i obrazovanju djece.
Ne postoji opravdan razlog da jedino u Sarajevu djeca ne idu u školu, a broj zaračenih u prošloj godini nije pokazao opasnost po školski uzrast!
Dječije psihofizičko zdravlje je najbitnije!
Kontaktiraj autora
Obavještenje od administratora ove web straniceZatvorili smo ovu peticiju i uklonili smo lične podatke potpisnika.Opća uredba o zaštiti podataka (GDPR) Evropske unije zahtijeva legitiman razlog za pohranjivanje ličnih podataka i da podaci budu pohranjeni najkraće moguće vrijeme. |
| Prijavite se kako bi upravljali svojom peticijom |
Šutnja neće dovesti do promjene.
Autor ove peticije se pokrenuo i poduzeo inicijativu. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle zanimati!
Mi pružamo besplatan prostor za online peticije. Napravite profesionalnu online peticiju koristeći naš močni servis. Naše peticije se svakodnevno spominju u medijima, stoga je kreiranje peticije odličan način da budete primjećeni kako u javnosti tako i kod donosioca odluka.