Otvorimo u m:tel-u humanitarni broj za m:tel
Ukoliko skupimo 30 000 potpisa, Udruženje građana "Restart Srpska" će zatražiti od kompanije m:tel da otvori sopstveni humanitarni broj, kako bismo svi mi mogli da im doniramo jednu marku.
Razlog zašto želimo da doniramo, a ne da plaćamo nekakvu naknadu, leži u tome što je donacija dobrovoljna, a m:tel-ova "naknada" koja će se plaćati od 1.7. u stvari predstavlja porez koji gotovo nigdje na svijetu ne postoji.
Zato, potpišite peticiju i zajedno pomozimo m:tel-u da izađe iz krize poslovanja!
Kontaktiraj autora
Upravljajte svojim potpisima
Niste primili e-mail s potvrdom ili želite ukloniti svoj potpis?
Upravljajte svojim potpisimaPodijeli ovu peticiju
Pomozite da ova peticija dostigne više potpisa.
Plaćena reklama
| Prijavite se kako bi upravljali svojom peticijom |
Šutnja neće dovesti do promjene.
Autor ove peticije se pokrenuo i poduzeo inicijativu. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle zanimati!
Mi pružamo besplatan prostor za online peticije. Napravite profesionalnu online peticiju koristeći naš močni servis. Naše peticije se svakodnevno spominju u medijima, stoga je kreiranje peticije odličan način da budete primjećeni kako u javnosti tako i kod donosioca odluka.