Onlinepeticija.com

Protiv deponije smeca u MZ Stijena i Miostrah

DEPONIJA je potrebna svima,ali zašto uvijek na području Stijene?? Gomila privlači mnoge paraglajdere, lovce, planinare itd. Kakva li je slika iz zraka?? Jesmo li to zasluzili? Da li je moguce napravit centar za reciklazu u poslovnoj zoni? 


STOP Deponiji u MZ Stijena i Miostrah
Kontaktiraj autora

Potpišite ovu peticiju

Potpisivanjem prihvatam da STOP Deponiji u MZ Stijena i Miostrah može vidjeti sve podatke koje pružim na ovom obrascu.


ILI

Nećemo prikazivati vašu e-mail adresu javno online.

Nećemo prikazivati vašu e-mail adresu javno online.

Nećemo prikazati vaš broj telefona javno online.


Moramo provjeriti da li ste ljudsko biće.

Dajem saglasnost za obradu informacija koje pružam u ovom obrascu za sljedeće svrhe: