STOP nasilju i zlostavljanju djece! Jer nas se tiče!


Gost

#1001

2016-01-06 12:51

Za lijepo djetinjstvo svakog djeteta

Gost

#1002

2016-01-06 12:52

Mahir je paradigma, svake nakaradnost bh sistema, neodgovornosti države i njenih elita,pogrešnog obrazovanja i nikakvog pedagoškog rada sa učenicima kako u školi, tako i kući....djecu obrazuju, polupismeni nacionalisti raznih fela, koji rade više za pare a manje za znanje i obrazovanja, koje nije briga ni za šta. Roditelji nemaju vremena za djecu, kući ih obrazuju TV programi sumnjivih sadržaja, pa pogledajte na što liče današnji crtani filmovi. i sjetite se koja tv ima obrazovni program?

Gost

#1003

2016-01-06 12:54

Zato jer mislim da zakoni u obrazovanju ne vrijede. Zbog ovakvih zakona djeca mogu da se ponašaju kako žele i ne snose posljedice. Unaprijed znaju da kazne bilo kakve nema. Roditeljima takve djece to odgovara i žele ih napraviti još " liberalnijim ", da bi njihova djeca uspjela u životu, kako oni misle. Nastavnicima su ti zakoni zavezali sve moguće sankcije koje bi mogli provesti. Kada se pozovu roditelji te djece ili ne dođu ili kažu da neznaju sta će. " Ja mu ne mogu ništa", Moje dijete nije to uradilo", Oni mrze moje dijete"... Da se zna da postoje adekvatne kazne, sve bi bilo drugačije!!!

Gost

#1004

2016-01-06 12:55

Da se vise nikada ne ponovi! Nadam
Se da će neko uskoro proglasiti dan žalosti u cijeloj BiH. Užasnuta sam činjenicom da to već nije urađeno!

Gost

#1005

2016-01-06 12:59

Zgrozena sam i utucena. Kada sam procitala monstruoznu pricu, dobila sam impuls da krenem iz Skoplja i licno presudim malim monstrumima i njihovim roditeljima, koji ce pokusat sakrit sebe i svoju roditeljsku nepodnoshljivu lakocu postojanja na razno razne nacine, koje ce tek slijedit. Dobro je sto postoji neko razumniji od mene, koji umesto bijesa i preuzimanja pravde u svojim rukama, uspio je biti usredotocen i efikasan da rijesi ovaj gnusni, varvarski problem drustva ovakvom peticijom. Despina Mukoska 


Gost

#1006

2016-01-06 13:07

Zato sto sam prolazila slicno i bila svjedok slicnih situacija...


Gost

#1007

2016-01-06 13:10

I sama sam bila žrtva fizičkog i psihičkog nasilja u osnovnoj školi, i ne želim da se to ponovi mom djetetu ili nekom drugom. I danas imam posljedice- anksiozni socijalni poremećaj.


Gost

#1008

2016-01-06 13:24

Zbog tog sto je hitno potrebno uhvatiti pocinioce ovog djela i kazniti ih !

Gost

#1009

2016-01-06 13:26

Potpisao sam zato sto podrzavam svaki pokusaj da nasa drzava postane sigurna zemlja u kojoj ce se postivati svaki pojedinac bez obzira na vjersku pripadnost ,seksualno opredjeljenje ili imovinsko stanje a svi oni koji se ne ponasaju u skladu sa zakonom i propisima budu najostrije kaznjeni .

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2016-01-06 13:27



Gost

#1011

2016-01-06 13:32

STOP nasilju,jer me se tiče!!!

Gost

#1012

2016-01-06 13:33

podrska svim roditeljima na ovom svijetu ...

Gost

#1013

2016-01-06 13:38

Zato što je krajnje vrijeme da se u ovoj zemlji nešto preduzme jer iz dana u dan je situacija sve lošija i sve je više nasilja.Dugo se čeka i samo onda kad se desi nešto počnemo pričati i pisati o tome.
gost

#1014

2016-01-06 13:39

Bolje potpisati peticiju da se na zakonit nacin guzonje natjeraju da ovu oblast i negativni trend dovedu u red, nego da mi, obicna raja, uzmemo pravdu u svoje ruke, pa podjemo takve idote od nasilnika i psihopata, dzepara i prevaranata, uopste onih koji siju nered u drustvu i nanose bol svima, zive da hvatamo po ulici. Ako do tog dodje, neka sluzi na cast umisljenim guzonjama koji su se takodjer osilili jer ne brinu o drustvu koje im je dalo glas.


Gost

#1015

2016-01-06 13:40

STOP nasilju nad djecom:
* zato što sam roditelj,
* zato što sam bio dijete,
* zato što želim da odrastaju i izrastu u poštene,moralne i obrazovane ljude,
* zato što djeca treba da budu djeca i da budu jednaki bez obzira na vjeru,naciju i to ko im je babo/majka.

ZATO STOP nasilju nad djecom.


Gost

#1016

2016-01-06 13:45

Zato sto mi je vise zlo i mucno gledati da se bas vise nitko nebavim odgojem djece.Toliko je jada medju omladinom da toga nisu ni svjesni.Ma mogla bih pisati sto stranica,ali sam revoltirana. Jednom je jedna majka moja poznanica dala izjavu da nebi mogla podnijeti da joj je sin homoseksualac!A pitala sam je bili mogla podnijeti da je ubica,pedofil,nasilnik....?Ma sve kaze samo da nije homic!!!!!!I zato otvoreno kazem nisu toliko djeca kriva koliko ih odgajaju bolesni roditelji,sa iskrivljenim vrijednostima.Pokaznim vrijednostima.....

Gost

#1017

2016-01-06 13:50

Majka sam i uvijek polazim sa stanovišta da se to i mojoj djeci može desiti. i ČOVJEK sam ,pa moj zdrav um ne može da prihvati da postoje takvi monstrumi,koji su tek "zinuli na svijet".
I beskrajno mi je žao MAhira, kojeg nisam imala čast da upoznam, ali njegovo milo lice svjedoči da je bio anđeo na zemlji. Želim mu vječni dženet i rahmet maloj umornoj duši !

Gost

#1018

2016-01-06 14:00

Da se sprijeci nasilje. Previse ga ima. A omladina je ta koju moramo na pravu put izvesti

Gost

#1019

2016-01-06 14:04

Željela bih da sva djeca imaju normalno djetinjstvo i pravo na školovanje i zdravstvenu zaštitu bez obzira na status roditelja. Željela bih da se spriječi nasilje, pogotovo nasilje nad djecom i da se najoštrije kazni a to može omogućiti tek neki novi Zakon jer je postojeći, nažalost preblag.

Gost

#1020

2016-01-06 14:05

Potpisao jer se nadam da će napokon ovi neradnici, koji uzimaju ogromne pare za svoj nerad, donijeti neki zakon koji može pomoći nama običnim ljudima, a ne da izglasavaju zakone koji njima omogućuju ostanak na vlasti i otimanje novca iz državne kase. Ako ne stanemo u kraj maloljetnoj delikvenciji, za koju godinu ovdje ćemo imati divlji zapad, a u tom slučaju će sigurno najviše patiti djeca i unuci ovih uhljeba. Počet će im otimati djecu i unuke za otkupninu kao u Brazilu i nekim drugim zemljama Lationamerike, a onda neka im je Bog na pomoći, a i nama s njima.

Mislim

#1021 Re: Re: Zelim da potpisem...

2016-01-06 14:10

#953: M.K. - Re: Zelim da potpisem... 

 Bilo bi dobro da svi koji su prozivijeli, osjetili zlostavljanje da oni preko fejsbuka ili druge drustvene mreze, da se snime i d narod dijeli te snimke, i obavezno da se navede koja skola


Gost

#1022

2016-01-06 14:13

Jer NAS se tiče! Jer me je stid, beskrajno stid dokle se izopačilo naše društvo u kome DJECA najbrutalnije zlostavljaju drugu DJECU...Jer se mene osobno tiče...moje dijete je prošlo slično zlostavljanje i nikad se od njega nije oporavilo...

Gost

#1023

2016-01-06 14:15

Za ovih dvadesetak godina donijeli su niz aparthejdskih zakona kojih bi se postidila i ondašnja Južna Afrika. Samo budala se ne bi ticala tragedija zlostavljanje djece.


Gost

#1024

2016-01-06 14:16

Ako ne može dijete u zatvor, oduzmite roditeljima pravo skrbništva nad paščetom.

Gost

#1025

2016-01-06 14:19

Jer me se tiče, jer imam djecu i ne želim ih odgajati u ovakvom društvu, iskorijeniti ovakve pojave HITNO!!!