Peticija protiv gašenja bolnice Abdulah Nakaš

Kontaktirajte autora peticije

Ova rasprava je automatski kreirana od peticije Peticija protiv gašenja bolnice Abdulah Nakaš.


Gost

#201

2016-01-09 08:49

1998 godine sam operisana u drzavnoj bolnici "dr.Nakas" i to me bas operisao doticni dijagnoza rak dojke, ja evo jos uvijek zivim zahvaljujuci ljekarima u doticnoj bolnici

Gost

#202

2016-01-09 08:56

Ne znam da li i imam ikakav komentar na ovu temu jer treba komentarisati nesto sto je svakome normalnom van svake pameti..Previse je sto su uklonili i legendarno biciklo koje je bilo na ulazu i koje je bilo simbol snage i prkosa a o ostalom da i ne pricamo. Samo ne dozvolimo da ovo prodze pored nas jer valjda se i mi trba nesto da pitamo!!!

Gost

#203

2016-01-09 08:58

Eto vam SDA pa opet glasajte za gamad

Gost

#204

2016-01-09 08:59

Ovo nije privatna država kojom može upravljati neko iz dinastije Izetbegovica koji gaze preko mrtvih ljudi da bi ukrali i prodali..
BOLNICA JE PREZIVILA RAT I SAD ONI NESTO HOCE... GAMAD NEZASITNA...Dva puta su mu na kosevu zajebali koljeno.. a u Vojnoj su mi dva puta doktori spasili!! vec 4 godine stalno sam po bolnica.. mjesecima.. i Neuporodivo jee bolje u odnosu na kosevo gdje sam dobila i mrsu i eserihiju.. pogorsalo se stanje noge.. paa slali u Vojnu da spasavaju... a kkoza Sebija je dosla u Vojnu kad sam ja lezala.. odma naredila svee slike da se skinu od dr. Abdulaha NAkasa.. slike bolnoce.. hronologija renoviranja nakon rata.. izbacila sve.. dakle i prije 2-3 godine kad je dosla na vlast Vojne.. moglo se naslutiti da nest ne valja.. da Bog da im bilo malo...!!!! Prosmzdrljivci...


Gost

#205

2016-01-09 09:03

Ne slažem se sa vladajućim klanom koji nam otima sve što je od države ostalo i što pripada građanima i građankama ove zemlje!

Gost

#206

2016-01-09 09:05

Ova bolnica i njeno osoblje je simbol grada, naručito u ratu .

Gost

#207

2016-01-09 09:10

TO SU GLADNI LJUDI.IZETBEGOVICI LOPOVI JAVNO KRADU.BOLNICA JE VLASNISTVO GRADZANA.

Gost

#208

2016-01-09 09:13

Zato sto sam se liječila u toj bolnici i sto grad Sarajevo i njegovi gradjani trebaju tu bolnicu.
Zlatan

#209

2016-01-09 09:17

Zakljucak je da se necemo imati gdje lijeciti. Otjerali su postenog covjeka gosp. Bakira Nakasa a sada bi i bolnicu da prodaju! Ne dozvolimo im to!! Dajem glas za spas.


Gost

#210

2016-01-09 09:20

Zbog moralne i građanske obaveze prema svim uposlenicima Opće bolnice, koji su to zaslužili svojim profesionalni radom i maximalnim zalaganjem za dobro svih građana BIH koji su se liječili u ovoj Ustanovi trebamo se svi oglasiti i podržati ih. SRETNO!

Gost

#211

2016-01-09 09:23

Zato sto je u ratu cetnicke granate nisu uspjele srusiti i unistiti, a sada ovi 'nasi' agresori jesu. Ovo je ludost i ne smije se dozvoliti jednoj porodici da unisti nesto najznacajnije za ljude u Sarajevu jer je to jedina bolnica gdje doktori jos uvijek znaju sta je Hipokratova zakletva i znaju svoj posao i nisu tu dosli da rade zato sto im je neko poklonio diplomu. Peticija je malo, ovo treba sprijeciti gradjanskim buntom. Dosta vise monopola i nepotizma!!!! Ovdje niko ne moze reci da ga se ovo ne tice jer zdravlje svih nas za cas moze doci u pitanje i sta onda????


Gost

#212

2016-01-09 09:24

Nas narod netreba da se lijeci vec samo da radi, a vlastodrzci da uzivaju. Sigurno je nekom politacaru potrrebna ta zgrada za hôtel.

Gost

#213

2016-01-09 09:30

Bolnica Abdulah Nakas je vlasnistvo gradjana i niko nema pravo da je ukida!!!

Gost

#214

2016-01-09 09:31

Svaka evropska drzava ima vise bolnica sa svojim uzim i sirim specijalnostima u glavnom gradu.

Gost

#215

2016-01-09 09:33

Pa zasto?Zato sto je to simbol MOG grada,zato sto je ta bilnica POTREBNA mom gradu,zato sti nosi naziv jednog velikog COVJEKA itd,itd

Gost

#216 Re:

2016-01-09 09:34

#1: -  

 


Gost

#217 Re:

2016-01-09 09:34

#202: -  

 Bravo


Gost

#218 Re:

2016-01-09 09:36

#203: -  

 Nikad,ama bas niti jednom nisam glasala za njih,a svaki put sam obavila svoju GRAĐANSKU duznost

mirsada

#219 Re:

2016-01-09 09:37

#3: -  

 


Gost

#220

2016-01-09 09:41

zato sto je ideja suluda i nigdje u svijetu nije zabiljezena

Gost

#221 Re: Re:

2016-01-09 09:41

#219: mirsada - Re:  ne dajmo lopovima nase nikad im.ne dajmo bolnicu 

 


Gost

#222

2016-01-09 09:41

S D A N A R O D Z N A,,,, Ovim putem bih se zahvalio Gospodinu, Mr. Ef. Doc. Spec. Bakiru Izetbegovicu i zahvalio bih se takodjer ljudima koji su glasali za ovoga velikog gospodina koji ce dati 10 000 radnih mjesta hahaha i koji ce svojoj sultaniji pokloniti grad Sarajevo, a mi smo kmetovi njihovi i ja sam njihov kmet, radi vas, sta sam ja uradio ? samo jedan primjer, oprostite ako niste Islamske vjeroispovjesti ali je poucno: Abdullah b. Abbas r.a., prenosi da je Poslanik s.a.w.s., rekao: „Doći će vrijeme kada će svijet biti u ljudskom obliku ali će im srca biti šejtanska srca, poput srca pustinjskih vukova u kojima nema ni malo milosti. Ubijaće, ne libe se da počine zlo. Ako ih budeš slijedio - prevariće te, kada se od njih odbiješ - ogovaraće te, kada zbore s tobom – lagaće te, ako se osloniš na njih – iznevjeriće te. Djeca su im bezobrazna, a omladina devijantna! Njihovi stari neće naređivati dobro i neće odvraćati od zla! Ponositi se njima je pravo poniženje; tražiti im nešto je pravo siromaštvo. Onaj ko bude blag prema njima je zalutao, a onaj ko tada bude dobro naređivao biće sumnjiv! Vjernik među njima će biti potlačen. Sunnet će za njih biti bid'at, a bid'at sunnet. Kada se to desi njima će vladati najgori od njih, tako da se neće biti odazvano na dovu pa makar je i najbolji među njima učio!“ (Tergib vel-Terhib, Kavamus-Sunne Asbehani, br.230.)


"Kada se to desi njima će vladati najgori od njih" poslanik kao da je gledao stanje bosne sad i opisao je u ovom hadisu. Kad pogledamo kakvi vladaju nad Bosnom, narod crkaje a oni place povecavaju sebi i sta sve nerade. Ugl svi imate pozdrav od mene....

Gost

#223 Re: Re: Re:

2016-01-09 09:42

#221: - Re: Re:  

 Malo ima je pola.Marijinog dvora jos crkvu da.uzmu i svw je njihovo sramota Borci gdje ste dajte danuzmwmo.ponovo puske ali sad.protiv dinastije i SDA


Gost

#224

2016-01-09 09:44

U ovom gradu , a i šire, treba da se otvaraju nove bolnice, kako opšte, tako i specijalističke, a ne da se zatvaraju postojeće! Jer ionako su postojeće zdravstvene ustanove zagušene, redovi predugački, usluga i odnos prema pacijentu loši. I još da se zatvori jedna značajna bolnica - šta će tek onda da bude! Ljudi, nedajmo da se loše vođenje politike naplaćuje nama građanima kojima su dodatne zdravstvene ustanove neophodne!

Gost

#225

2016-01-09 09:47

Bio sam pacijent obje bolnice, u obje bolnice proveo od 4 do 15 dana na postoperativnom tretmanu. Moje mišljenje je da je opća bolnica znatno bolje organizovana, objekat je obnovljen donacijom grčke vlade, postoji red, rad i disciplina. Bolnica Koševo je znatno veća, mnogi objekti su stari i zreli za renoviranje mada ista ima znatno veći broj pacijenata. Iz vlastitog iskustva mogu reći da većina medicinskog osoblja radi svoj posao pošteno i ljudski, posebno medecinske sestre koje su izuzetno opterećene. Naravno da ima i osoblja kojem bi svako pa i ja dao negativnu ocjenu. Te osobe treba skloniti iz zdravstva a obje bolnice trebaju nastaviti rad. Država bi trebala da hitno sprovede reformu zdravstva, uspostavi red i rad u svim bolnicama i domovima zdravlja, strogo da kažnjava korupciju u zdravstvu do mjere doživotne zabrane bavljena medicinom, zabrani ljekarima da se bave politikom itd. Zatvaranjem opće bolnice nanijeli bi trajnu štetu građanima KS ali i građanima ostalih kantona.