Hitno suspendovati lejlu Čolak

Kontaktirajte autora peticije

Ova rasprava je automatski kreirana od peticije Hitno suspendovati lejlu Čolak.

BPNP

#351 BPNP

2016-08-30 12:40

PODRSKA LEJLI COLAK, AKO STE TOLIKO RADIKALNI PRAVAC TURSKA I ERDOGANU, OVO JE BIH !!!


Gost

#352

2016-08-30 12:42

Previše si daje za pravo. Niko nema pravo da vrijeđa maramu, nikab ili burku pa ni jedna "novinarka" koja nosi MUSLIMANSKO ime. Stidi se i srami imena koje nosiš i svih muslimana u državi u kojoj živiš.

Gost

#353

2016-08-30 12:43

Vrijedja pripadnike Islamske vjeroispovijesti , te ponizava Islamski sveti propis o nosenju Hidzaba.

Gost

#354

2016-08-30 12:44

Da mi neko još objasni razliku između ISIS-a i vas ovde, što komentarišete, pederski pretite i plašite, a gazili bi kolima, palili, silovali...sve isto i oni rade, jer takav je Islam. Islam ne možeš uvrediti, jer bi uvreda bila neka laž, ali šta god o Islamu loše da kažeš, nema toga što nije istina.


Gost

#355 Re: BPNP

2016-08-30 12:44

#351: BPNP - BPNP 

 Kakve veze Turska ima?

Turci su i Bosnu napravili, a vama kojima se ovo ne sviđa sretno vam, idite iz nase domovine. Ovdje je od pamtivjeka mahrama bila i ostat ce. A vi sebi nađite mjesto gdje ce te didlo nositi na javnim mjestima.


Gost

#356

2016-08-30 12:45

Mi smo navikli na vrijeđanja ali ne na ovakav sramotni način.

Gost

#358

2016-08-30 12:45

nisu nam potrebni nepismeni i glupi novinari
ksramurat

#359 Re:

2016-08-30 12:48

#336: MRŠ -  

 Ako ti silujes svoju sestru, kcerku, kuju krscandku koja te okotila, mi muslimani od recrnog i ne ocekujemo nista bolje. Nastavi ti silovati svoje bliznje, mozda jos vise pomahnitas.


Gost

#360 Re: BPNP

2016-08-30 12:48

#351: BPNP - BPNP 

 neces ti odlucivati ko ce kuda.......trunis o toleranciji a progonio bi sve koji ne misle kao ti


Gost

#361

2016-08-30 12:50

Sto je vrijeme od kloniti takvu osobu iz javnosti

Gost

#362 Re:

2016-08-30 12:51

#5: -  

 tako je kad nezna sta je sloboda a sta kultura


Gost

#363 Re: Re: ovima sto smeta kriticko misljenje...

2016-08-30 12:52

#346: ... - Re: ovima sto smeta kriticko misljenje... 

 pola ti rijeci nisam razumio, tako da nemam pojma, sto jedan takav sljedbenik religije mira meni zeli poruciti :)

i jebo te alah u usta nepismena, tebe i onoga tko te je navukao na tu kozojebnu religiju.

sebe tretiras kao roba izmisljenoj kreaciji kozojeba od prije 1400 godina - razmisli malo tom glupom glavurdom


Gost

#364

2016-08-30 12:52

Prvo pročitajte napisano, pa mi recite gde vas to vređa, gde vas boli, i koje je to vaše versko pravo koje ste zamislili da imate, ugroženo ovime? Da li vam brani religiju, ispovedanje, odeću? Da li vam brani hidžab? Šta vam je ugroženo? 

karamurat

#365 Re: Re: Re: ovima sto smeta kriticko misljenje...

2016-08-30 12:54

#350: ... - Re: Re: ovima sto smeta kriticko misljenje... 

 Mars, jebo ti kuju koja te okotila.


Gost

#366 Re: Re: ovima sto smeta kriticko misljenje...

2016-08-30 12:55

#348: karamurat - Re: ovima sto smeta kriticko misljenje... 

 tko o cemu, islam o sliovanju. zaboravio si napomenuti paljenje te ubaci sablju u kontekst.


Gost

#367 Re:

2016-08-30 12:56

#354: -  

 tvoj nacin izrazavanja mi tukne na rasizam i fasizam .......a takvi kao ti bi da nekoga uce toleranciji....znamo mi vas......nikad vise vam to nece uspjeti


Gost

#368

2016-08-30 12:56

Najveći deo vas bi bio obješen da živi u šerijatskoj državi. Mislim na vas što se nazivate muslimanima. Mislite o tome, čemu pripadate i šta podržavate.

Sisoje

#369 Fuj

2016-08-30 12:57

Poserem vam se na vaša praznovjerna osjećanja. Mrš u Arabiju, stoko primitivna!


Gost

#370 Re:

2016-08-30 13:00

#310: -  

 pa molite se alahu, zasto ste se peticije uhvatili


Gost

#371 Re:

2016-08-30 13:01

#364: -  

 ko nas Bre zavadi.......zapjevaj nam jednu ravnogorsku


Gost

#372

2016-08-30 13:02

Ma sa ateistima koji su prepuni mržne se ne vrijedi ni raspravljati, ali na onako odvratne uvrede treba reagovati. Oni se guše sami u svom neznanju i mržnji. Ima ih, srećom, pa ne žive samo za to da pljuju po vjeri( omiljena tema islam, naravno), već razmišljaju, istražuju i ne isključuju mogućnost da će sami jednog dana vjerovati, ako im neko da nešto sa čim će se uvjeriti. Pitaju učene kada naiđu na neki ajet ili hadis koji nisu protumačili na lijep način, pokušavaju naučiti iz ispravnih izvora, a ne ateističkih stranica, ljubazni su prema vjernicima i trude se iskoristiti na kvalitetan način svoje vrijeme. Ova novinarka se se sada stidi sama sebe i traži način da se osjeća išta bolje, al ne ide.. Dok živi sa takvim mislima, ne može. Svi koji uče o islamu znaju da postupak onog momka nije ispravan, ali eto neznalice će to iskoristiti pa reći aha, to vam je islam..al realno oni islamu ne mogu ništa i to ih pojede. Mogu reći da im je svejedno, ali samo čekaju da neko nešto bubne o vjeri pa ne mora imati ni smisla, ali neka je protiv pa šta god! Nije to lak život, razumite.... 


Gost

#373

2016-08-30 13:05

Svjedoci smo jednog užasnog mentaliteta koji je spreman ubijati, silovati i ušutkati sve one koji se usude izazvati dogmatska uvjerenja neke osobe. Ova peticija je simbolična podrška, ne samo Lejli koja se hrabro nosi sa hordom teokratskih robota, nego i Ustavom zagarantiranoj slobodi govora. Sloboda izražavanja podrazumijeva i slobodu da se uvrijedite na sukobljeno mišljenje drugog. To je neizbiježna posljedica različitog mišljenja! Nemojte se lako odreći vaše slobode govora, niti pognuti glavu pred onima koji vam je žele oduzeti!

onlinepeticija.com/hitno_procesuiranje_osoba_koje_pozivaju_na_lin_lejle_olak


Gost

#374

2016-08-30 13:06

Svako ima pravo na svoje misljenje to je definitivno tako i nikako drugacije. Potpisujem peticiju zbog toga sto mislim da misljenje jednog novinara, a koji zivi u 21. stoljecu i koji vazi za osobu koja je simbol obrazovanosti i istine, ne treba da bude ovakvo. Druga stvar zbog koje sam odlucio uraditi ovo jest i sustina njenog razmisljanja. Naime siguran sam da seksualnost ne mozemo sakrivati, i ono ne moze biti ono najintimnije. Mislim da reci da seksualnost mora biti nesto najintimnije i u isto vrijeme podrzavati Gey paradu dovoljno govori o njoj i njenom misljenju. Seksualnost i dusevno stanje covjeka je izbor u demokratskom drustvu, kakvo je i ovo nase, pa samim time, svako moze oblaciti sta zeli, svako moze biti sto zeli, do te mjere da se ono ne namece ljudima. To sto imas fobiju od takvih osobo, ili ti iz nekakvog razloga smetaju, to je iskljucivo tvoj problem.
Mustafa

#375 Re:

2016-08-30 13:07

#1: -  

 Ja ne znam da li su gluplji ovi koji potpisuju peticiju il ova kobila koja je organizovala, Lejla ce i dalje ostat novinar Klixa, samo vas je navukla, na sebe skrenula paznju nekih jacih portala tipa Index.hr, ali nece vam iva glupava peticija nista pomoci