Hitno suspendovati lejlu Čolak

Kontaktirajte autora peticije

Ova rasprava je automatski kreirana od peticije Hitno suspendovati lejlu Čolak.


Gost

#601 Re: Re:

2016-09-02 15:59

#597: hurija - Re:  

 Ajde teroristice pridruži se svoj ISIL-ovim kozojebima. Najbolje da se svi vi takvi skupite na jedno mjesto (preferabilno u Saharu ili neku drugu pustinju) pa da možemo nuklearnu lansirat na vas i riješit vas se zauvijek.


Gost

#602 Re: Re: Re:

2016-09-02 16:43

#601: - Re: Re:  

 Ja ti obecavam da nas se nikad rijesiti. Gledaj nas ulicama i crkni. Svaki dan sve vise, ili nisi primjetio? A i tvoja sestra ako je imas , majka i zena ce biti pod nikabom insallah. Vrlo brzo. Allahov zakon se ne mijenja. Jos malo, bice i ovdje obavezan. Ili bi ih radije vidio u minicama ko i dosad?? Da ih studira, skida, prevrce ko hoce ocima? Razmisli o odjeci muslimanke zabludjeli insanu. Zasto bi ti gledao tudju zenu a i zasto bi neko gledao TVOJU. SAMO TVOJU?!

Hidzab je zastita i cednost zene.

Koliko moralno vrijedis pokazat ce tvoj stav o hidzabu.


Gost

#603 Re:

2016-09-02 16:44

#599: Rasim -  

 

Ja ti obecavam da nas se nikad rijesiti. Gledaj nas ulicama i crkni. Svaki dan sve vise, ili nisi primjetio? A i tvoja sestra ako je imas , majka i zena ce biti pod nikabom insallah. Vrlo brzo. Allahov zakon se ne mijenja. Jos malo, bice i ovdje obavezan. Ili bi ih radije vidio u minicama ko i dosad?? Da ih studira, skida, prevrce ko hoce ocima? Razmisli o odjeci muslimanke zabludjeli insanu. Zasto bi ti gledao tudju zenu a i zasto bi neko gledao TVOJU. SAMO TVOJU?!

Hidzab je zastita i cednost zene.

Koliko moralno vrijedis pokazat ce tvoj stav o hidzabu.


Gost

#604 Re:

2016-09-02 16:46

#564: -  

 

Ja ti obecavam da nas se nikad rijesiti. Gledaj nas ulicama i crkni. Svaki dan sve vise, ili nisi primjetio'la? A i tvoja sestra ako je imas , majka ce biti pod nikabom insallah. Vrlo brzo. Allahov zakon se ne mijenja. Jos malo, bice i ovdje obavezan.

Hidzab je zastita i cednost zene.

Koliko moralno vrijedis pokazat ce tvoj stav o hidzabu.


Gost

#605

2016-09-02 20:19

U ime Allaha, jedan od nacina borbe na Allahovom putu
kifla

#606 Re: Re:

2016-09-03 13:29

#217: sjo - Nije sve sloboda govora...Eto ti zakona pa procitaj ga sta sve spada u tu slobodu govora ... Ne odobravam Lejlinu slobodu govora,,,Jer obrazovana osoba nikad se nebi spustila na nivo taj da nekoga ponizava..Sloboda govora ako ponizava nekoga,izaziva mrznju na odredjenu skupinu ljudi spada pod fasizam...Mozemo mi svi pricati dok nam se jednog dana ne obije o glavu...A ja vjerujem da se sad Lejla debelo kaje za to sto je pretekla samu sebe ...Stara narodna"Dvaput razmisli pa treci put tek ako je pametno progovori"...O slobodi govora moze se bukvar napisati...Takodjer ne odobravam ove sto napadaju doticnu gospodjicu...Jer kako vidim ovih dana po textovima nista obrazovaniji niti odgojeniji nisu od Lejle...


Gost

#607

2016-09-09 18:39

Nama bolan kuja????

Gost

#608

2016-09-22 22:50

Draga Lejla ti si jedno bolesno ljudsko bice koje ne zasluzuje da zivi u Bosni niti da si muslimanka.....ako ti se vise svida druga vjera od tvoje i ako se stidis vjere svoje pa bujrim draga niko ti nije naredio da budes muslimanka ali vrijedanje drugih ljudi ja ne znam sta stvoja majka ako je ziva rekla bi na ovo sramota za majku koja je odgojila ovakvo dijete...ja draga Lejla da sam ti majka odrekla bi te se 3 puta ne jedno....samo mo ti mogu reci da te bude stid i sram na ovom i onom svijetu .......

Gost

#609

2016-09-23 04:25

Sloboda novinarstva je jedno a otvorena mrznja i vrijedjanje vjere je nesto drugo.Treba da hitno promijeni ime.Neko bi mogao pomisliti da je muslimanka.

Gost

#610 Re:

2016-09-23 12:58

#19: -  

 Sramota me je što živim u Sarajevu i na šta se ovaj grad pretvorio.Sarajevo je grad u kojem se nema pravo na sopstveno mišljenje.


Gost

#611

2016-09-23 19:29

cura je iritantna, šta smara sa svojim mišljenjem, gora je od Blija Agića. ona uživa u ciorkusu kojeg kreira, trebali bi je ljudi ignorisati. ne dati joj ono za čim žudi, a to je pak pažnja. vrijeđa, a kad joj se uzvrati ajmo na fb i u policiju. more idi se malo edukuj, knjigu bontona nabavi
Musrik

#612 112

2016-09-23 20:13

Istjerati iz drzave nindze i njihove bradonje...mrs u arabiju gamad

Chmoljo

#613

2016-09-23 20:40

vidi sda i klix forum govnadije što se razbučila, polako pizda vam materina teroristička doćete i vi na red, još malo.


Gost

#614

2016-10-12 23:19

Lejla Colak je kurva raspala
VjerujemuBoga

#615 Re: oprosti alli ti moram da odgovorima

2020-01-10 00:11

#206: -  

Nisam Lejla ali sam citala komentare i osjecam da moram da odgovorim  .Ako ja nesto volim  i smijem da kazem to javno zasto onda ne smijem da kazem da mrzim nesto ako to mrzim ?Ja licno mrzim marame nebi se nikad zavila jedino kad mi je hladno a to sto druge  se kurvaju javno a onda izadju na cestu u marami to me nervira  .I ne mora da znaci uvjek da je zavijena zena  postena , jer ja licno znam zavijenu kaoja ide za pare   ali ja joj to ne zamjeram to je njena stvar .Ali sam misljenja da svako ima pravo reci ako nesto mrzi i to javno zasto ne ?