AKADEMSKA INICIJATIVA ZA PROMJENU USTAVA BOSNE I HERCEGOVINE

AKADEMSKA INICIJATIVA ZA PROMJENU USTAVA BOSNE I HERCEGOVINE / Novosti / Obavijest / Komentari


Gost

#1

2021-02-12 19:00

Zivim i radima u USA u Grand Rapidsu, Michigan. Veoma mi je drago za Akademsku incijativu, da se promijeni USTAV BiH. Ponosna sam sto sam bosanka i zelim vam svako dobro..

Gost

#2

2021-02-25 17:13

Cijenim vaš rad gospodine Kurtćehajić puno se borite i hvala vam. Ideja je dobra samo realizacija teško da uspije. Postoje struje koje se bore da nestane Bosne.
Dinko

#3 Re:

2021-02-27 10:11

#2: -  

 Bosna postoji više od 1000 godina i pretrpjela je u svojoj historiji mnogo gore torture, nego ove sad.

Bosna uz Božiju pomoć ne može i neće nestati! 

Džavid Begović

Autor ove peticije

#4 Re:

2021-02-28 09:13

#2: -  Ne postoji TEŠKO. Postiji MOGUĆE i NEMOGUĆE. Ako je MOGUĆE, onda se angažuje dovoljno sredstava za izvršenje projekta, dovljno ljudi i dovoljno vremena. Daleko je teže bilo odbraniti Bosnu bez armije, sa momcima u patikama i bez oružja. Moramo shvatiti da je svačija pomoć, pa i vaša, veliki doprinos u pravcu funkcionalne normalizacije države Bosne. Učinite vi koliko možete u širenju ove inicijative, animirajte ljude koje poznajete i sa svakom novom pristalicom, bliži smo cilju i manje će biti "teško".
Pozz  




Plaćena reklama

Ovu reklamu će vidjeti 3000 ljudi.

Saznajte više...