PODRŠKA MINISTRU

Kontaktirajte autora peticije

Ova rasprava je automatski kreirana od peticije PODRŠKA MINISTRU.


Gost

#126 Re: Re: Odlazi cirkus.......

2012-02-15 00:32

#69: - Re: Odlazi cirkus.......

za one koji nisu upućeni , ima ih veliki broj vjeronauka se tretira kao i svaki drugi predmet.Moje mišljenje je da vjeronauci nije mjesto u školi.Ja sam u Jugoslaviji išla u mekteb ,a imala sam od koga učiti i naučiti u svojoj porodici.DŽamija i crkva je mjesto za učenje vjeronauke,a našoj djeci  treba muzika, sport,informatika,str.jezici jer to ne mogu naučiti u porodicio bar ne veći broj djece.


Gost

#127

2012-02-15 01:24

Neka se religije apsolutno povuku na svoju teritoriju, neka vode vjernike bozjim putem i neka sve to rade pod krovom vjerskih objekata i u sopstvenim kucama. Religija je privatna stvar svakog pojedinca. Dalje od politike, drzavnih nadleznosti, dalje od skola, od svakodnevnih pritisaka... Neka svako radi svoj posao, a ne samo Suljagic. Podrzimo ovog hrabrog covjeka, takvoga odavno nismo imali.

Ovaj post je uklonjen od strane autora ove peticije (Show details)

2012-02-15 01:27


Ovaj post je uklonjen od strane autora ove peticije (Show details)

2012-02-15 01:33


Ovaj post je uklonjen od strane autora ove peticije (Show details)

2012-02-15 01:34


Ovaj post je uklonjen od strane autora ove peticije (Show details)

2012-02-15 01:36



Gost

#132 Re:

2012-02-15 08:13

#127: - Misljenja sam da vecina , ogromna vecina potpisnika  dobronamjernih ljudi ne uvidja da je uklanjanje Ministra putem pritiska dobro sinhronizirana akcija , ali iz poznatog mjesta. Zasto politike, politicari, ANU BiH suti? Mislim da je jasno. Zvanicno se pise da i kako smo Bosnjaci Europejci, a sa druge strane opet se ocijuka sa Istokom sa jednom ali jakom istoscu - religijom ( stilom zivljenja I POLITIKOM ). Nije to cudno, a ni novo. Bosnjaci su svoje begove, svoje perjanice smakli po zahtjevu Stambola putem akcija O.Pase Latasa...Tadasnja ideja za samostalnom BiH je doslovice ubijena.Nasljednici i potomci izdajnickih ljudi cine ponovo isto guseci demokratije, inklinirajuci nekima drzavnim oblicima vlasti koje su miljama daleko od Europsih oblika zivota, pa i prinudjujuci nejednoumne da se maknu , odu, prijetnjama - metkom (moderan svilen gajtan) . Zaprepsten sam sutnjom intelektualnih BiH vrhova. Mrak, tama, u tamnom vilajetu, ali nametnuto crnilo nad Bosnom i Bosancima.

 

 


Gost

#133 @127

2012-02-15 10:12

Moj djed je u Jugoslaviji išao u gimnaziju i učio ispred Ahmed ef. Bureka Vjeronauku u školi što znači da nije uvedena nego samo vraćena poslije izbacivanja ideološkog sistema koji je bio ateistički. A hoćemo u EU drugovi i gospodo....

http://www.vjeroznanci.com/content/view/58/73/lang,hrvatski/

http://rijaset.ba/vjeronauka/index.php?option=com_content&view=article&id=83:status-vjeronauke-u-nekim-evropskim-dravama&catid=47:tekstovi

Gost

#134

2012-02-15 10:19

OVO su samo dijelovi teksta i postova sa grupe ''PODRSKA MINISTRU SULJAGICU'',Ovim se otkriva licemjernost ''dusebriznika''koji neciju''nevolju''pokusavaju iskoristiti u promovisanje partijskih ciljeva..............Senka Senada Kasumagic
Nera Lakota u grupu dodaje Zlatko Lagumdžija.(KOPIRALA I VAMA POSTAVILA)..SAD IH VIŠE NEMA...VALJDA SU VIDJELI ŠTA SU TREBALI!!!DOBRO SI MINISTRE POBJEGAO OD SDP-a...gori su od CIA-e !!!)!!! DOBRO DOŠAO MRAKU!!!DOKAZ U STARIJIM OBJAVAMA...MOLIM POGLEDATI!!!
prije 5 sati

Senka Senada Kasumagic UDRITE SADA...MOTRE NAS!!!
prije 5 sati

Senka Senada Kasumagic A KOVERTA?' A METAK?
prije 5 sati

Senka Senada Kasumagic BUDE LI MI ŠTA...???!!! Hm, razočarana sam kome sam sve ukazala povjerenje primivši ih u grupu!!!OD MENE VIŠE NI RIJEČI!!!DO VIĐENJA MINISTRE , SVE VAM NAJBOLJE U ŽIVOTU ŽELIM! VAŠA ODLUKA...ZA MENE ZAPOVIJED!!!
prije 5 sati

Senka Senada Kasumagic Sad sam samo ja administarator kako niko ne bi obrisao dokaz!!!Oprostite, štitim sebe!!!
prije 5 sati

Senka Senada Kasumagic NA OVOJ FB GRUPI SA ZLATKOM LAGUMDŽIJOM PRIJATELJ..ZAMISLITE...ADALETA ADILOVIĆ HASOVIĆ koja sad treba da bude voditelj MIRNIH PROSVJEDA, A U STVARI SVE ČINI DA IH RUŠI!!!
prije 4 sati

Senka Senada Kasumagic MA, LJUDI MOJI...PA KAKO U OVOJ GRUPI IMA TOLIKO SIMPATIZERA LAGUMDŽIJE TO NIJE MOGUĆEEE!!!
prije 4 sati

Senka Senada Kasumagic ADALETA JE PRVO"UŠLA U GRUPU" PO NALOGU ŠEFA, ZATIM KONTAKTIRALA STUDENTICU, ADMINISTRATORA , A MENE SVE VRIJEME IGNORISALA, JER JE VIDJELA DA SAM STARIJ, ZATIM NA S, KAO FOL PODRŠKA MINISTRU POZVALA U SVOJU KANCELARIJU, ČAK STUDENTICI I NUDILA DA JOJ PLATI TAKSI , SAMO DA DOĐE, ONDA SVE VRIJEME RADEĆI KOD NJE I DOGOVARAJUĆI SE ČINI "NESEBIČNU" PODRŠKU KAO "GRAĐANKA", A OVAMO ZAVADILA ČLANOVE ORGANIZACIONOG ODBORA(OVIM PUTEM JA SE IZVINJAVAM SVIM OSTALIM NA SUMNJI, ALI SUMNJA JE LJUDSKA= I ETO...USPJELA JE DA ME IZGURA, PRENOSEĆI RAZGOVORE SA MNOM NETAČNO, IAKO SAM IM POSLALA KOPIJU NJENIH IZJAVA I IMALI SU DOKAZE DA NE GOVORI ISTINU, ONI NJOJ POVJEROVAŠE
prije 4 sati

Senka Senada Kasumagic IZABRAŠE JE VEŠERAS ZA VODITELJA MIRNIH PROTESTA!!!ŽAO MI JE NAŠE NAIVNOSTI...MOJE NAJVIŠE...
prije 4 sati

Senka Senada Kasumagic PROTESTI ĆE SE ODRŽATI!!!MENE SU ISPROVOCIRALI I JA SAM ODUSTALA...I ETO...!!!
prije 4 sati

Senka Senada Kasumagic JA SAM ZA MIRNE PROTESTI OSUDE NASILJA, PRISILE, PODMETANJA, UCJENE...!!!
prije 4 sati · 1

Senka Senada Kasumagic DAKLE, DOK SMO RADILI NA ORGANIZACIJI MIRNOG PROTESTA SVE VRIJEME NAS JE "ZDUŠNO" PRATIO SDP I SA NAMA BILI KAO "ZAKLETI" NEPRIJATELJI LAGUMDŽIJE I "PODRŠKA" MINISTRU!! PRATILI BROJ ČLANOBA GRUPE, BROJ PRIJAVLJENIH ZA PRISUSTVO MITINGU, BROJ POTPISA NA PETICIJI ..I SVE IMALI POD KONTROLOM, A VEČERAS I PREUZELI KONTROLU...AFERIM AL SAM NASJELA!!!
prije 4 sati

Muharem Beganovic E Senka pa moras znati da je Lagat(dzija) majstor da upravlja ljudima, ali on nema sposobnost da upravlja procesima i promjenama.Takav mu je i pobratim Doda odnijela ih nabujala voda.
prije 4 sati · 1

Senka Senada Kasumagic Evo se dotična i izbrisala, a sutra će reći da sam sve to ja...i ljudi joj vjeruju, pa i ja joj povjerovah!!!
prije 4 sati

Senka Senada Kasumagic Dobila je DOBRE INSTRUKCIJE ŠEFA!!!
prije 4 sati

Nikola Kolja Jagaric Ja, a sta reci na ovo? Nista novo i nepoznato. Krtice, nalogodavci, vojnici vlasti...Ima toga mnogo i to je jedan od nacina ocuvanja vlasti, time i stanja. Iskreno, ne znam kako podrzati Ministra koji je vec dao ostavku, ali protestvovati protiv, prinda, ucjena, staljinistickih metoda i drugih oblika jednoumlja - da . Medjutim, kako mozemo citati kod nas, ali i u drugim zemljama Balkana postoje vrlo, vrlo mracne sile koje su u stanju izvrsavati i fizicke likvidacije. To su cinile i cine. Naravno "osvjetljavajuci" politicko-kriminalne radnje kod susjeda , ne i medju nama i pozivajuci na homogenost ugrozenog naroda ... DOBRO JUTRO SENKA !! Usput, ja ne vjerujem u Gandijeve metode kod nas. Pozdravljam Te !

Gost

#135

2012-02-15 14:08

Ne smijemo dozvoliti da sila i prijetnja smjenjuju ljude koji nastoje uvesti promjene!

Gost

#136

2012-02-15 14:09

Uvjeren sam da gospodin ministar nije trebao podnositi ostavku a imamo i službe bezbjednosti koje mogu otkriti porijeklo prijetnji. ostavka ništa ne riješava .

Gost

#137

2012-02-15 14:24

Hajmo Senka svi smiriti tenzije, pa da sutra ovo sve prođe kako treba. Zna se da smo svi na istom zadatku, a to je nesebična podrška velikom čovjeku i karakteru.

Gost

#138

2012-02-15 14:59

Podrska Ministru!
Hrun

#139 Re: Re:

2012-02-15 16:28

#43: admin - Re:  

 Dina ti

lila

#140 trio

2012-02-15 18:22

senka zaboravi šefove ostani pošten i iskren građanin

Gost

#141

2012-02-16 01:34

Ministar se spetljao kao pile u kučine i ovo 'pismo' mu došlo kao kec na deset da se iz svega izvuče kao mučenik. Ko je poslao pismo, šta kaže policija?

Gost

#142 0,Re:

2017-09-12 12:36