Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA


Gost

#201 Re: Re:

2013-03-12 09:55

#188: - Re:  

 "covjek mora odabrati: ili uzdrzljivost i pamet, ili vino i glupost" - kod tebe je izgleda ovo zadnje!


Gost

#202

2013-03-12 10:05

zelimo da se vrati na svoju poziciju.
Ninja

#203

2013-03-12 10:08

Volim ovu zemlju,za nju sam ratovao 7 god.nažalost borba još nije prestala,ja još uvjek nemama svoju zemlju,kradu mi je.Oni koji bi trebali da me zaštite i stanu na moju starnu,stranu zemlje koju volim,oni je oništavaju dio po dio radi svoje dobiti.Prodali su zemlju,prodali su narod,više namjau šta za prodati jer ništa novo stvorili nisu poslije onoga što je igradio Tito.Mogu nam još samo uzeti dušu da je prodaju vragu,e pa dušu im nedam ako treba branit ču je svim sredstvima,pa i krvlju svojom il njihovom,zato nedam dr.Bakira Nakaša jer on isto misli ovoj zemlji kao i ja,i on je dao dušu u život za ovaj narod i nikad nas nije prodao,nedam ga jer smo isti,nije više pitanje bolnice,pitanje je časti i poštenja i hrabrosti,zato svi koji imate hrabrosti ustanite,pa makar po cijenu života jer sutra i vi možete biti Bakir Nakaš ili druga Srebrenica.
Smrt Fažizmu,sloboda narodu,ako da još ima.

Gost

#204

2013-03-12 10:15

Zasto nekoga mijenjati ako tako dobro radi svoj posao, zasto od gotovine praviti veresiju

Gost

#205

2013-03-12 10:19

Svaka čast, treba ustrajati na ovome, jer svakako da više ne smijemo dopustiti da u ovoj državi političari rade onako kako njima odgovara.

Gost

#206

2013-03-12 10:27

To je jos jedina iole normalna zdravstvena ustanova u gradu. Ako pustimo i to da ode niz vodu, nasa djeca nece imati gdje da se lijece. Ja sam jedno dijete porodila na Jezeru, a drugo u doticnoj bolnici. Cijeli univerzum razlike. Zato ne dam. Hvala!
100 % protiv Izetbegovica

#207

2013-03-12 10:31


"Nanošenje okrutnosti s mirnom savješću užitak je moralistima. Zato su izmislili pakao."

Bertrand Russell


Gost

#208 Pitanje za dr Nakaša

2013-03-12 10:42

Bilo bi dobro da nam dr Nakaš odgovori kada je stekao uslove za penziju. Kako kruži informacija prije 3 godine je trebao otići u penziju a svim sredstvima se bori da ostane na poziciji, dok desetine mladih doktora idu da rade po Njemačkoj i dr. zemljama, dok ovi koji su stekli uslove za penziju služeći se svim sredstvima grčevito se bore da ostanu, i dovode na specijalizaciju ljude koji nemaju uslova.

Gost

#209

2013-03-12 10:46

Apsolutno podržavam demokratski način izbora ove zadravstvene ustanove, a na politički izbor. Iz osobnog iskustva smatram da promjena u personalnom smislu nije potrebna, a pogotovo neizvoditi je na ovaj način.Puna podrška dr. Nakašu !

Gost

#210

2013-03-12 10:56

Mene zanima samo jedna stvar i nadam se da mi neko moze dati odgovor na nju: Da li je Izetbegovic Bakir ikada pomislio da ode u Hag da svjedoci za Bosnu i patnje bosnjackog naroda, on kao premijer jedne drzave, kao predsjedning SDA i sin bivseg predsjednika, muz supruge koja se krila (citaj uzivala) po Turskoj... Mozda bi trebao da svjedoci zasto mu je npr. supruga zivjela u Truskoj u toku rata? Junior Izetbegovic bi sigurno imao nesto da kaze ... ali mi njega razumijemo, on za Hag nema vremena jer se treba boriti za vlastisto bogastvo i kako unistiti tu jadnu Bosnu, a nista manja kako svoju nesposobnu suprugu postaviti na mjesto direktora jedne bolnice gdje nisu ni jedno zasluzni ni da prodju pored nje.
Nigdje u svijetu ovakve sramote jednog premijera se ne oprastaju! Nigdje u svijetu supruga jednog premijera se ovako ne blamira! I Bosna bi u Europu?! Sve dok ima Izetbegovice i slicne njiama - nazalost NIKAD!
Gdje je ta sloboda stampe i medija? Sto sad ne izadje na svjetlo dana ko je ta Seka Izetbegovic i ko joj je muz! Treba ih javno prozvati! Sramata! Fuj!

Gost

#211

2013-03-12 10:57

jednostavno receno,zao mi je sto se ovo dogadza dr.Nakasu,ali to je u BIH,realnost.istina je da smo mi mali ljudi i nemozemo mu pomoci,zna se ko ovde vlada i odlucuje,ja ,mi vi ste nemocni,zao mi je,jer znam sto je OB,SADA A STA CE BITI SUTRA ,AKO ODE DR.NAKAS.MOJ GLAS JE ZA DR.NAKASA,NEDAJMO dinastiji izetbegovica da udzu u OPCU BOLNICU,NAPRAVIMO LJUDSKI LANAC,TU SAM POZOVITE I OSTALE GRADZANE,HVALA

Gost

#212

2013-03-12 11:10

Nedam da se politika mješa u genijaalnost čovjeka koji vodi ovu ustanovu.

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2013-03-12 11:12


običan smrtnik

#214

2013-03-12 11:12

Crvi napadaju zdravu jabuku a bježe iz truhle.I truhla jabuka je bila zdrava dok je nisu napali crvi.
Nedajmo da se jabuka ucrva.Vrijednosti nemaju rok trajanja.Grešaka se treba otarasiti.Gospodin Nakaš
svaka vam čast i moja podrške.

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2013-03-12 11:13


Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2013-03-12 11:14


Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2013-03-12 11:15



Gost

#218

2013-03-12 11:21

Direktori trebaju da budu ljudi sa velikim znanje isposobnošću da bi vodili ovakav projekat zdravstva.

Gost

#219

2013-03-12 11:27

Moja podrška dr.Nakašu, poznavaocu struke i dobrom organizatoru.

Gost

#220 Re: Pitanje za dr Nakaša

2013-03-12 11:41

#208: - Pitanje za dr Nakaša

Informacija kruzi,sto ne znaci da je tacna.prvo treba provjeriti,pa onda skakakti covjeku u oci.

Svim silama se trudi da ostane na poziciji,jer radi svoj posao dobro,i te kako dobro.A to sto mladi doktori odlaze u inostranstvo,to nije njegova greska,pitaj Ministarstvo zdravlja,jer oni odlucuju o zaposljavanjima i specijalizacijama i oni koji tamo rade dovode svoju djecu i rodbinu preko veze.


Gost

#221

2013-03-12 12:47

Da li se ikada zavrsio slucaj zene iz Konjica koja je umrla pri porodu pretpostavlja se da je krivac dr.Izetbegović?

Gost

#222

2013-03-12 13:08

Koristim usluge Opće bolnice i smatram ono što je bolnica pružila na čelu sa doktorom Bakirom Nakašom treba da služi kao primjer svim ostalim bolnicama kako treba voditi takvu ustanovu i postupati sa pacijentima.
Safa

Gost

#223

2013-03-12 13:16

Mislim da doktor i gospodin Bakir Nakaš treba nastaviti voditi Opću bolnicu jer iz dosadašnjeg mog iskustva se pokazala kao najbolja bolnica u gradu, čast izuzecima u ostalim bolnicama ali to nije ni približno kao uslugama koje je do sada pružala bolnica pod njegovim vodstvom i nadam se da se to neće promjeniti.

građanka Alica

Gost

#224

2013-03-12 13:39

Velika podrška velikom čovjeku dr.Bakiru,ja sam zadovoljan radom i uslugom Opće bolnice,jer je to sve zasluga dr. Bakira i njegovih sardnika, njegova predanost i odanost poslu i profesionalnost u svakom pogledu...

Gost

#225

2013-03-12 13:47

Ovi naši političari neslušaju nikoga pa ni narod.Netrebaju im sposobni,trebaju podobni i podobro dopuniti džepove svojim marifetlucima.