Ostavka Edina Behrića zbog rasipništva i neracionalnosti

muhamd

#1 ja se nekrijem ja cu staviti svoje ime

2013-10-09 05:09

svaka cast edinu beharicu jer je vidio da sa budalama se nemoze sardivati
pravi ljudi odlaze a budale dolaze da i dalje unistavaju sirotinu
ja se nebojim sto ovo pisem jer je tako i bosnu su taki podjelili jer vise nema pravi voda

Gost

#2

2013-10-09 05:16


#1 ja se nekrijem ja cu staviti svoje ime2013-10-09 06:09
svaka cast edinu beharicu jer je vidio da sa budalama se nemoze sardivati
pravi ljudi odlaze a budale dolaze da i dalje unistavaju sirotinu
ja se nebojim sto ovo pisem jer je tako i bosnu su taki podjelili jer vise nema pravi voda

Gost

#3

2013-10-09 06:27

Edine,moja velika nado i tvojih 5 minuta slave je prošlo.
BABO

#4 ODJEBI KONOBAR mars u Hotel nosaj butelje vina

2013-10-09 08:10

Moju mastincad nazivas Fikretove tuke, sjebo si daljinski nijedan kanal nemogu vise prebaciti,svu imovinu sto pokusam da prepisem vec je Huse Husic tu i onaj Kantarevic Sajko sjebase mi sve prevare.Ti nista ne radis da me sakrijes da narod ove ovce ne saznaju kako ih ja sisam. Nisam te ja postavio da se drkas po opstini sa Cehinjom nego da radis kako ti naredim. Zato odjebi imam Husidiju on je bio uvijek tu i radi kako BABO kaze. Dosta mi je Dolica i ekipe o drugim ovim iz SDP-a da ne govorim. Ubise me satrase me breco moja mila.......
bogobojazni gradjanin vel. kladuse

#5

2013-10-09 10:12

Sta da napisem ovo je dosta neozbiljno, normalno protiv sam takvog trosenja novca i povercanja plata bilo kome u ovoj krizi. treba malo stegnuti kais i odraditi nesto pametno , narocito treba smanjiti administraciju u organima uprave, ima ih brate nerade nista iako im je dostupna visoko kvalitetna com. oprema, ali treba sa njom znati raditi.

Gost

#6

2013-10-09 11:07

produzi dalje..
muhamed

#7 Re: ODJEBI KONOBAR mars u Hotel nosaj butelje vina

2013-10-09 12:41

#4: BABO - ODJEBI KONOBAR mars u Hotel nosaj butelje vina

a ti pederu sto se prestavljas umjesto babe ti si budala velika babo je legenda i edin su bili veliki legende za nas pederu da te ja nebi strpo u zatvor nacu cu te preko intreneta tvoga

 

muhamed

#8 Re:

2013-10-09 12:50

#5: bogobojazni gradjanin vel. kladuse -

sta treba stegnuti kesu ti si mozda bogat a sta sirotina nek jede zemlju bogobojazni gradjanin vel. kladuse

jeli bogotasi doli pederi jedni mrzim kaptalizam edin je bio prava legenda zato sto je bio za sirotinu

ali sa banditima se nemoze raditi dok je takvi nikad nece sirotina imati zivot mozete dok sirotini ne prekipi

pa se ne digne nanoge onda ce biti parese ovako ako sarjevska vlada nastavi doce do ustanka jer ce glad jos malo biti

zbog budza jer sebi samo grabite sirotinu ko sisa a kad neko dode da pomogne sirotini viga brzo ispratite jer nepase za vas dzep


Gost

#9 Netolerancija

2013-10-09 17:16

Dok je Ado Mulalic bio Nacelnik Opcine Velika Kladusa, Rifat Dolic i njegovi stranacki poltroni iz DNZ-a nikada nisu govorili da bilo sta trulo, nefunkcionalno, ili lose se vodi opcinska politika, administracija,itd..a

Ova peticija direktno je plasirana od ljudi iz DNZ-a i onih koji pljuju po Fiketu Abdicu, jer sa necim ovi iz Sarajeva ukljucujuci reisa Cerica su uspijeli politicki potkupiti DNZ i nekadasnje saradnike Fikreta Abdica. Najzalosnije sto ti jedni te isti ljudi iz DNZ-a po raznim domjencima, razvlacenjima asvalta i putovanjima na rodjendane u Pulu su pricali i gajili price o Babi, a danas ovako onako.

Ne slazem sa Behricem u odredjenim pogledima, ali ta kriminalna banda iz DNZ-a nema kredibilitet da kritizira tog momka. Izgleda za sve sto lose funkcionise u gradu za sve ove godine je kriv upravo Behric.

Gost

#10 Re: Netolerancija

2013-10-09 18:26

#9: - Netolerancija

drzi se Cazina bolje ti je previse si ti plitak da pricas o DNZ ljudima , znam te po tvojim komentarima na  vkladusa.com ti si jedna pristrasna budala koja ne vidi brdo ispred brijega i mislis da si pokupio svu pamet ovog svijeta.


Gost

#11 Re: Re: Netolerancija

2013-10-10 16:11

#10: - Re: Netolerancija

JA SAM CAZINSKA OPSTINA  ALI NEBIRAJTE  LJUDE IZ CAZIN U CAZINSKOJ DOLNI VISE KRADU

IZI

#12

2013-10-15 17:30

Sta da napisem ovo je dosta neozbiljno, normalno protiv sam takvog trosenja novca i povercanja plata bilo kome u ovoj krizi. treba malo stegnuti kais i odraditi nesto pametno , narocito treba smanjiti administraciju u organima uprave, ima ih brate nerade nista iako im je dostupna visoko kvalitetna com. oprema, ali treba sa njom znati raditi.