Necu da placam RTV pretplatu

Kontaktirajte autora peticije

Ova rasprava je automatski kreirana od peticije Necu da placam RTV pretplatu.


Gost

#1

2013-12-25 19:23

Neću više da finansiram kriminalce iz RS i srpske neprijatelje iz Sarajeva.
SRBINBRE

#2 Re:

2013-12-26 11:37

#1: -

Ovo bi trebalo organizovano uraditi na način da se narod potipiše na peticiju uz broj lične karte, jer mnoge osobe nemaju mogućnost korištenja interneta a da ne govorimo o mogućoj zlouotrebi unesenih podataka!

Moderator

#3 Odgovor

2013-12-26 19:18

#2: SRBINBRE - Re:

Poštovani, hvala na komentaru. Shvatam Vašu zabrinutost i neću pokušati da Vas razuvjerim, jer to je Vaše pravo. Za sada nemamo mogućnosti da organizujemo "fizičko" prikupljanje potpisa, pa smo se odlučili na virtuelnu kampanju koja je validna kao i fizička. Svakako imamo na umu da u bliskoj budućnosti uradimo nešto slično u većim gradovima BiH, ali treba nam podrška. Mi smo grupa običnih građana, bez ikakvih logističkih sredstava i jedino što u ovom trenutku možemo uraditi je da organizujemo jednu ovakvu peticiju. Iskoristiću ovu priliku i zamoliti Vas i sve ostale potpisnike peticije da prošire vijest o ovome i ukoliko skupimo bar 300 potpisa, to će nam dati vjetar u leđa i potvrdu da građani stoje iza nas, a ne neke političke partije. Kao građani ove države moramo konačno skupiti hrabrost i ovo uraditi sami ako želimo da ostvarimo cilj. Niko nam neće pomoći. Slijedimo primjer Hrvatske čiji su građani promijenili Ustav i to dva puta. Pa zašto ne bismo i mi.

https://www.facebook.com/pages/Ne%C4%87u-da-pla%C4%87am-RTV-pretplatu/153731768002192


Gost

#4

2013-12-26 19:32

gulikoze a na programu nista
Moderator

#5 Re:

2013-12-26 19:38

#4: -

Ne samo što nema ništa, nego truju narod, dezinformišu, pljačkaju... Kao javni servis, a ovamo režimska tv. Fuj! Samo bojkot i građanska neposlušnost! Ne treba primati njihove uplatnice, a pogotovo ne plaćati...


Gost

#6

2013-12-27 00:46

Neka fino daju izbor ljudima, koji nece da placaju RTV pretplatu neka im se zabrani i ukine prikaz svi javnih servisa ove, nazovi, drzave, a oni koji hoce neka im. Ja licno ne gledam uopste TV jer je svaka TV kuca priklonjena nekoj politickoj partiji, a o kvaliteti zabavnog i edukativnog programa necu da pricam uopste, kablovsku imam u kuci samo zbog ostalih ukucana, meni pored interneta, ovaj jad od nasih TV kanale ne treba uopste.
mirko

#7

2013-12-27 07:14

Zbog 58KM navodnog duga iz 2007.god. (a dug ne postoji jer je sve plaćeno),dobio sam rješenje da mi se oduzimaju tv,veš mašina i frižider bez prava žalbe...!??? Odnio sam priznanice,a šta da ih nisam imao?Šta da nisam platio tv pretplatu-ovi novopečeni begovi i age bi mi na kraju i kožu na doboš dale.Još mi je u svježem sjećanju kako su lihvari kod one jadne žene otišle da joj uzmu kravu kojom hrani porodicu..a mi svi i dalje ćutimo...

Gost

#8

2013-12-27 11:43

Odavno je trebalo pokrenuti potpisivanje ovakve peticije
Gus

#9

2013-12-27 18:44

ja bih se sad nacisto pojeo, koliko sam para kroz pretplate dao onima u inform.-politickoj redakciji, a sve da pisu i govore protiv mene.

Gost

#10

2013-12-27 21:11

Placamo pretplatu za najgoru televiziju, koja se najmanje gleda i nigdje veze sa dobrim programom...

Gost

#11

2014-07-02 07:22

Zato što neću!

Gost

#12

2014-10-13 19:04

Rtv taksa bi u prevodu trebalo značiti da nam oni pružaju nekakvu uslugu, jer riječ taksa podrazumjeva pružanje nekakve usluge. A, očigledno je da nije usluga jer ja uslugu mogu da koristim i plaćam ili ne. Čitao sam zakon, koji je apsurdan, nastao na pretpostavci, smiješno. Pitam se hoce li nam sutra isto tako uvesti taksu na peglu ili možda miksere itd. Žalosno je šta sve moramo plaćati.

Gost

#13

2016-02-24 16:46

ne zelim da me itko tera da placam nesto sto NEZELIM!!!!!!!imam kablovsku i iptv to placam jer zelim!!!!