NAJSTROZIJA KAZNA ZA UBICE CETVEROGODISNJEG DJECAKA IZ HADZICA


Gost

#251

2014-03-04 23:52

Posto nema smrtne, dozivotma!
Maja

#252 Re: Re:

2014-03-04 23:57

#18: - Re:

Potpuno se slazem i nadam se da ce ih u zatvoru znati dostojno docekati ostali zatvorenici. Najgore ubice su plemeniti ljudi naspram ovih monstruma sto su siroto dijete mucili!


Gost

#253

2014-03-05 03:11

Kazniti ih sa najvecom kaznom sto postoji

Gost

#254

2014-03-05 04:20

muciti ubice isto kako su oni mucili malenog djecaka





Gost

#255

2014-03-05 08:05

vratiti im istom mjerom samo kako je on dozivio da i oni osjete njegovu patnju

Gost

#256

2014-03-05 08:41

ja još ne mogu da zamislim da postoji adekvatna kazna za monstrume! Kakva god bila, neka je duga i bolna!!!!!!
E.B.

#257

2014-03-05 11:36

Svaki dan pratim koliko potpisa ima, tuzna sam jer vidim da ih je jako malo, ogorcena sam jer je jasno da je nasem narodu bitniji neki talent show i da ce ih se vise javiti tamo da glasaju za koje kakvog skoro pjevaca i nece im biti zao na to potrositi impulse, a tesko je stavit eto ovdije neki potpis!!cudan li je nas narod!! Boli ova opca nezaiteresovanost, i znam ne mozemo vratiti malu dusu ali mozemo uciniti da ti zlikovci ostanu vjecno u tamnici!! Kako zdrava osoba moze ostati ravnodusna na ovakav dogadjaj, meni nije dobro od kako sam procitala izjave one nemajke, jedva spavam placem ne izlazi mi iz misli!! I svima onima kojima moze biti svejedno i odmahnu rukom kada vide link sa online peticijom eto ja njih sve stavljam u isti kos sa komsijama, lijecnicima nezainteresovanim socijalnim sluzbama i onim hodzom gladnim para koji je rekao da je djete ograisalo samo da ga skine sa dnevnog reda!! Nadam se da ce se nece naci za mjesec dana neki pametnjikovic koji ce izjaviti da su bolesni pa ih pustiti na slobodu !! Ako ne dobiju dozivotnu ja cu izgubiti volju da koracam Bosnom i Hercegovinom


Gost

#258

2014-03-05 11:39

Ne mogu da vjerujem da jedna majka moze nesto tako uraditi i dopustiti da drugi rade njenom djetetu. Naj strozia i naj okrutnija kazna jer smrtna kazna za njih je prelaka

Gost

#259 Re:

2014-03-05 12:20

#257: E.B. -  

 draga moja, mislila sam da samo ja razmišljam na ovakav način. Očajna sam, potpuno očajna zbog malenog, ne prođe ni par minuta a da ne pomislim na njega i sta je sve prozivio. Svoje dijete kad zagrlim mislim na malenog Smaju. Članci o ovoj tagediji su najmanje komentarisani. Ljudi ne zele ni da čitaju da se slučajno ne nasikiraju. Sramota za nas. Ovako se bojim da će još mnogo djece da nastrada jer ljude jednostavno nije briga.


Gost

#260 Re:

2014-03-05 12:47

#257: E.B. -

Potpisujem svaku tvoju riječ E.B. Kao da sam ja pisala.


Gost

#261 Re: Re:

2014-03-05 12:51

#259: - Re:

I ja isto kad zagrlim svoga sina, pomislim na malog Smaju. Stalno mi je u mislima.

Visnja

#262 Predmet

2014-03-05 13:02

smrtna kazna ne smije biti ukinuta - zbog pedofila, ovakvih monstruma, onih koji muče životinje i serijskih ubica jer kod njih nema popravke, a sta treba, da ih mi hranimo u zatvorima od svojih poreza??!!


Gost

#263

2014-03-05 16:12

Nemam komentara da jedna majka moze da dopusti a I da sama ucestvuje na maltretiranju rodzenog djeteta to je strasno

Gost

#264

2014-03-05 17:54

Smrtna kazna ali da umiru polako i da se dobro napate.

Gost

#265 Slažem se.Ljudima je važnije da li je neki favorit ispao iz nekog tamo shou-a, a život jednogRe:

2014-03-05 20:07


Gost

#266 Re:

2014-03-05 20:17

#257: E.B. -

Slažem se. Ne mogu, ne želim da vjerujem da je ljudima važnije da li je neko ispao iz tamo nekog šou-a, a nedužni život malog djeteta se, nakon nekoliko dana i ne spominje. Kakvi smo to ljudi postali? Hladni? Nezainteresirani za tuđu bol i nesreću? Izgubili smo sposobnost empatije!!! Dragi moj SINE Smajo. Svaka majka koja ima dijete tvojih godina, i koja je MAJKA, u tebi vidi svoje rođeno dijete. Plačem sine za tobom, molim se Allahu za tvoju dušu, učim dove da tvoje dželate Svemogući ponizi kao što su oni tebe ponizili, zlato moje. Znam da si sada na boljem mjestu. Ovaj svijet za tebe je bio tamnica srećo moja nedužna.

Molim ovom prilikom sve one koji misle kao ja, da se mali Smajo nikad ne zaboravi, da se ovaj slučaj uvijek spominje, da se ne šuti, da se prijavi nasilje, molim Vas dobri ljudi. Ne dozvolimo da sutra još neko nedužno dijete doživi sudbinu našeg dragog meleka Smaje. MOLIM VAS


Gost

#267 Re:

2014-03-05 20:26

#257: E.B. -

i ja pratim, postavljam linkove, poslala  sam meilom sa linkom na nekoliko stotina adresa i stanje je ovakvo kako jeste, TUZNOOOOOOO.

Meni nije dobro od kada sam procitala izjavu one zenetine, u grudima me nesto stislo i ne da mi disati, svaki zlogaj mi zastaje u grlu, svaku noc se isplacem jer se sjetim smaje i pomislim kako se on jadnicak osjecao kada su ga katili mucili, dusa draga sta li je samo prezivio. A stid me i da kazem da mi nije dobro JER STA JE MOJ BOL U ODNOSU NA NJEGOVU BOL I PATNJU????

ovid dana je godisnjca oceve smrti, vjerujte da mi otac nije ni na pameti zbog ovog djeteta, pa se cesto upitam jesam li normalna, je li moja reakcija normalna (covjek ostario, umro prirodnom smrcu, niko ga nije mucio i njegova smrt mi izgleda lijepa u odnosu na ovo dijete, jer svi cemo kad tad umrijeti)

BOLI ME STO IMA VISE STAUSA O KOJEKAVIM PJEVALJKAMA I PJEVACIMA NEGO O SMAJI, u sta smo se pretvorili!!!!!!

kad god vidim neko dijete pocnem plakati, kad ugledam neku reklamu za djecu pocnem plakati, sjetim se ovog djeteta

p.s. djevojka koja je izvrsila cedomorstvo 2011 god ( bebu izbola 19 puta makazama i bacila u vanjski toalet - jadnica bila u soku pa nije znala sta radi) nikada nije osudena, cak sam ovih dana saznala kako je i zaposlena kao trgovac u jednom trgovackom centru , daj Boze da se i ovi ne izvuku

E.B.

#268 Re: Re:

2014-03-05 20:30

#259: - Re:

Sramota velika nego sta!! Ovaj nas narod necemu sluti ne postoji princip vrijednosti gori smo dusmani jedni drugima pa veci od onih zlocinaca u ratu! Evo maloprije citam peticija za onu malu sto je ispala iz programa 10000 hiljada koja sramota a za malenog Smaju evo ova sacica potpisa ,nesto od nas normalnih sto nas je ostalo! Nisam majka ne znam sta znaci ali sam tetka i onom malenom bicu ma ne dam ni da dlaka sa glave zafali i raduje me svaki njegov smjesak!! A malenom Smaji ne dadose da se igra i bezbrizno smjesi!! Velika zalost

Džanina

#269

2014-03-05 20:50

#268: E.B. - Re: Re:

Zato se i dešava sve ovo. U zaborav se guraju nesretne i ozbiljne stvari, a narodna veselja i teme i emisije koje vrijeđaju čak i prosječnu inteligenciju su u prvom planu i istrajno se za njih glasa, komentariše i troši vrijeme.

Na kraju ćemo ispasti ludače što svaki dan plačemo za djetetom koje ni ne znamo.

Tužno...

merima

#270 NIKAD NE ZABORAVITI VEC VRATITI

2014-03-05 22:16

Ja ne prestajem plakati za Bebom za suncem malim,cim dodjem u bih idem posjetiti njegov grob.Ucim mu svaki dan on je zapecacen u mom srcu ne znam ga a toliko ga zavoljeh jer je neduzan umro zbog ubica svih koji su zivjeli oko te kuce.Da je ona kona kakva osla bih da bar igracku odnesem, odjecu i slatkisa jer vidi se kakva je to sirotinja tu zivjela,djeci bih sve dala.UBICE BOLJE NEKA NE PUSTAJU NA SLOBODU JER CE BITI ISJECKANI NA KOMADICE DODJE MI DA PODPLATIM NEKOG DA IH MUCI IZA RESETAKA A SUD AKO IMA MUDA NEK DA 10 I 40 GOD ZATVORA ZA DJECIJ ZIVOT SKOJIM SU SE ISMIJAVALI I PUSTALI PJESME DOK JE ON UMIRAO MAJKU IM JEBEM PROKLJINJEM IH DA BOGDA IMALI NAJGORU BOLEST KREPALI.OVO SE NE TREBA ZABORAVITI OVO TREBA DOBRO SE VRATITI ISTOM MJEROM U ZNAK PAMCENJA MALOG STVORENJA KOJE NIKAD NE UPOZNAA LJUBAV I SRECU U SVOJIM OCIMA.NE POZELIH NIKAD NIKOM SMRT ALI ZA OVO DIJETE TREBA IH ZIVE SPALITI

Gost

#271

2014-03-05 22:30

gnusnoi i svakkom, je suvisan
saygon:

#272 Predmet

2014-03-05 22:31

gnusno fuj to treba vjesat u pola grada da vidi narod,, jos je yalosno sto nijedni mediji nisu iynijeli pojedinost sta i kako su malog djecaka omalozavali i matletirali cijela obitelj a isto sam malog smaju cest vidyao u komsiluku dosta jebilo veselo dijete i razgovetno kadabi usao u raygovor s nekim ,, yalosno. ja podryavam i moja porodica osudu svaka kojaje 40 godina,,,,



Gost

#273

2014-03-05 22:36

gnusno,, svaki kom, je suvisan ,, fala bog pasuga uhvatili,nebimu bio u kozi jer u kapedomu najvise mrze vake monstrume .. podrzavam svaku osudu od 30 i 40 godina robije ja i moja porodica,,

Gost

#274

2014-03-05 22:49

Rado bih da im se izrekne smrtna kazna...npr. da glava padne ili elektricna stolica...ali najgore od svega je Božija kazna. Tako neka idu u zatvor, a tamo sta ce ih snaci to samo On zna, a mi predpostavljamo!!!
......

#275 Re: Re:

2014-03-05 23:17

#266: - Re:

Isto se osjecam kao Vi,tuzno ,zalosno da boliiiii do kosti. Stalno mislim na malog Smaju,sunce malo i pitam se kako niko nije mogao da ga spasiii, i otme iz ruku monstruma :((((. Od brata sin ima 4 godine i kada god njega gledam odmah mi maleni Smajo padne na pamet i pitam se opet kako su mogli da spuste ruke na maksuma i da mu tako naude. I onda pobjegnem u sobu da se isplacem jer ne mogu da izdrzim bol. Bilo gdje da se nalazim stalno mislim na njega.  :(((((