NAJSTROZIJA KAZNA ZA UBICE CETVEROGODISNJEG DJECAKA IZ HADZICA


Gost

#276

2014-03-06 00:20

najj strozije samo!

Gost

#277

2014-03-06 00:21

Slazem se da budu najstrozije kaznjeni. Dusa mala, nevina i cista nikome nije mogao nazao uciniti.
Ogorcena

#278

2014-03-06 00:25

Zapaliti citave Hadzice Bog im da trag zametne!!!!! Da Bog da ih On kaznio svojom kaznom komsije Ccc samo to mogu reci a ovu fam. da Bog dragi proklete i unisti....

Gost

#279

2014-03-06 06:36

OD KADA SAM CULA ZA MUCENJE DJECAKA,MENI NIJE DOBRO,LJUTA SAM NA SVE KOJI SU VIDJELI TO A NISU REAGOVALI,A TIM MONSTRUMIMA,NE TREBA DATI DA IKADA VISE IZAĐU IZ ZATVORA,POGOTOVO MAJCI,ONA JE KRIVA ZA SVE

Gost

#280

2014-03-06 06:40

potpisujemo ovu peticiju...da li ce ova peticija imati kakvog uticaja pri donosenju presude ili ce, a nadam se da nece, posluziti samo kao opcija za prikupljanje mail adresa reklamnim kompanijama. Nazalost malom Smaji vise niko ne moze da pomogne, ali se nadam da ce dragi Allah nagraditi Smajine dzelate prema njihovoj zasluzi.

Gost

#281 Re:

2014-03-06 06:47

#280: -

Znate li vi kako se peticija u te svrhe moze iskoristiti, koja je procedura da se primora tuzilastvo pa i sa potpisima sa ove peticije? Kontaktirala sam pokretaca peticije ali jos nisam dobila odgovor!

Nadam se da ce ih zaluzeno kazniti da necemo morati kao gradani reagovati i traziti pravdu. Ali isto tako ne bih se bi nikad oprostila da samo nijemo gledam i da me se ne tice sta se desava sa tim ubicama!!!

Drugi slicni zlocini su prosli nekaznjeno.


Gost

#282

2014-03-06 06:49

Drago mi je da je ovako nesto kreirano. Ne mozemo vratiti djecaka, ali mozemo poslati poruku svim onima koji zlostavljaju djecu da njihovo djelo nece ostati nekaznjeno!!!
Visnja

#283

2014-03-06 07:50

Ne mogu shvatiti da se potpisi ovako sporo prikupljaju!!!!! juce sam potpisala peticiju i evo povremeno svratim da vidim , tek pedesetak ljudi nakon mene potpisalo!!! a najmanje shvatam ove koji nece da prikazu svoje ime, wtf.....


Gost

#284

2014-03-06 08:18

za takvo zlodjelo nad neduznim i nevinim bicem dennetskim mirisom koje grijeha nema tako se ponasati maximalna kazna od 288 godina zatvora uz dodatne batine od strane strazara,tipa 20 biceva svaki dan i da zaju vrijeme bicevanja da strah im kola venama plus prinudni fizicki rad od jutra do uvecer.budjenje uz lupanje stapom o kantu haman goli otok elekto pendrecima svaki drugi dan,a svaki dan klijesima stiskati im sve prste po pola sata mucenje burazeru mucenje da osjete ono sta je dijete osjetilo i gore a njoj kad rodi oduzet dijete kontaktirat socijalni rad i dijete udomiti a edati vise pristupa tom djetetu u radiusu od 500 metara da presuda bude pravosnazna bez prava na zalbu i advokata no po kratkom postupku,bez smrtne kazne jer treba samo kako sam rekla umrijet ce brzo ali treba da osjete sta je dijete osjetilo i da spoznaju sta su uradili i da za to placaju bolno i dugotrajno,gamad Allah ih kaznio na oba svijeta.maxum je to.pozatvarat i istu kaznu sprovest i nad djedom,nanom i ko god se ponasao prema dijetetu tako ista kazna,a za ocuha jos posebna kastracija uz sve gore navedeno,za navodnu majku ako se tako moze nazvati cekat samo da rodi kazu da je navodno opet trudna i sve joj povaditi histererektomija plus gore navedeno samo za nju najveca kazna i mucenje,jer je ona tu najvise kriva.tuc ih do iznemoglosti,da rade najgore poslove i najteze i na hljebu i vodi ih drzat i ne na udobnom krevetu spavat no na betonu sa samo jednom dekom onom vojnom grubom i odvodit ih sve na mucenje da znaju da su svjesni svih tih 288 godina i ako znamo da zivi nece iz buvare izaci.iz sube zatvorske na tenesir s tenesira u kabur.Allah je jedini pravedni sudija.

 


Gost

#285

2014-03-06 08:21

Dusa mala, andjeo mali...jos me dusa boli kad pomislim koliko je patio... :-( a za monstrume ne postoji zakonska kazna da se adekvatno kazne. Ja bih njih da umiru na mukama a da nemogu umrijeti!

Gost

#286

2014-03-06 08:44

Električna. Amin.

Gost

#287

2014-03-06 12:40

Dal će ikada moći zaspati u miru, a da ne čuju vapaj male duše koju su ubili :((
Dječaće molim dragog Allaha da ti podari lijepi džennet

Gost

#288

2014-03-06 14:32

SMRTNA KAZNA ZIİK0VCİMA

Gost

#289 Re:

2014-03-06 14:35

#284: -

ma gadura je lagala da je trudna, njoj palo na pamet da spasava svoju guzicu u tim trenucima

alma

#290

2014-03-06 14:49

Naravno najstrozija kazna. Treba ih zakovati za primjer drugima negdje da vise dok necrknu. A isto tako treba ispitati sve nadlezne ustanove socijalne radnike koji su na drzavnom budjetu a trljaju guzice i p....od fotelje i definitivno ne rade svoj posao... Mislim da bi i oni isto tako trebali odgovarati za svoj nerad minimum gubitkom tog radnog mjesta i zabrane zaposljavanja na slicnim poslovima. NE POSTOJI nikakvo njihovo opravdanje za ovo sto se desilo. I to sigurno nije prvi slucaj niti nazalost jedini... stidi te se, sami  dobrovoljno otidji te oslobodi te radna mjesta onima koji bi vrlo rado i sa zadovoljstvom radili posao koji vi niste ni ti cete..


A TI DRAGI DJECACE SADA S MIROM SPAVAJ, TU GDJE SI SADA NEMA NIKOGA DA TE PLASI I DA TI NANOSI BOLI ,

mnogi bi trebali da nose na dusi tvoje lijepe iskrene plave okice :'(:'(:'(:'(


Gost

#291

2014-03-06 15:14

Hej tuge i zalosti,kako je,ne znam kako da je nazovem,pokusaj od mame mogla gledati patnju svog neduznog,malog andjela,da ga neko toliko tuce a i sama kako je mogla podici ruku na njega...?!Dusa dragaaa,neka mu je vjeciti rahmet,sad je na sigurnom,toplom i veselom mjestu.A doticnim monstrumima treba samo pozeljeti dug zivot i tesku bolest!!!

Gost

#292

2014-03-06 17:53

Samo smrtna kazna nista drugo

Gost

#293

2014-03-06 19:08

Prokleti i na ovom i na onom svijetu!

Gost

#294

2014-03-06 19:47

Žalosno,jezivo,strašno za povjerovati.To su četnici radili ali da ti tvoja vlastita familija učini nešto ovako i to dječačiću koji je bio željan svega a najviše ljubavi a zauzvrat dobijo batine od monstruma od svojih najbližih koji ništa drugo ne zaslužuju nego smrt i to na javnom mjestu,mučenjem do smrti.....

Gost

#295

2014-03-06 22:21

samo smrtna kazna za majku ako se može nazvati majkom očuha nanu didu a kazniti komšije koje su sve znale a nisu ništa poduzeli ako nisu smjeli javno mogli su tajno prijaviti u policiju i u centat za socijalnu skrb

Gost

#296

2014-03-07 00:16

stroga kazna pociniocima ovoga teskog zlodjela.Da se vise nikad ovako nesto ne ponovi!!!!trebalo bi formirati neku specijalnu policiju koja ce nadgledati ponasanje roditelja prema djeci kao i ponasanje bilo koga prema maloljetnoj djeci da bi se na vrijeme otkrilo nasilnicko ponasanje prema djeci i da bi se to sprijecilo.Cula sam da u Svedskoj roditelji ne smiju na javnom mjestu ni udariti svoje dijete a ako slucajno komsije primjete ili cuju da tucete svoje dijete doci ce policija i bicete kaznjeni a dijete vam mogu i oduzeti....e tako bi to trebalo i kod nas uraditi jer sigurno ima dosta RODITELJA koji nisu bas roditelji.

Gost

#297

2014-03-07 07:39

Najstrozije, bez olaksavajucih okolnosti.

Gost

#298

2014-03-07 08:33

Užas

Gost

#299

2014-03-07 17:09

nadam se da ce nekad ovo procitati biološki otac malenog Smaje, jer onog pravaog maleni nazalost nije imao. Danas sam procitala intervju sa doticnom osobom i naprosto mi se povraca. Između odvratnih izjava i pranja vlastite savjesti izdvojiću dvije stvari: Da se ne bi zgrozio nad izmucenim i isprebijanim tijelom svoga sina on je odlucio jednostavno da ga ni ne pogleda jer to je prestrašno, a u smrtovnici je pod ožaloscenima naveo sinove mučitelje i ubice. Iskreno se nadam da ce ovaj put socijalni radnici prepoznati psihopatu i da ce barem spasiti malenu djevojčicu.