NAJSTROZIJA KAZNA ZA UBICE CETVEROGODISNJEG DJECAKA IZ HADZICA


Gost

#376

2014-07-07 20:17

Samo pravna država. Ni više ni manje. Što je sada daleko od toga.

Gost

#377

2014-07-14 12:32

i šta sad čeka se suđenje baš me zanima koliko će dobiti.

Gost

#378

2014-07-16 13:52

budim se jutros sa svojim petogodišnjim detetom kome bi svoj život dala, mislim na malog anđela, nešto mi ne da da spavam, počivaj u miru mili dečače. Mislimo na tebe da se nikada ne zaboravi tvoja patnja. Anđele. Sada si na mestu gde te vole i ljube i grle. Plačem ali znam da ti je sada bolje.Monstrumi će dobiti zasluženo.
veki

#379

2014-07-16 13:57

Budim se jutros, gledam svoje dete koga volim i ljubim i grlim svaki dan i pomislim na velikog mučenika. Bože, kako mi je teško, sada je mili dečak našao mir i spokoj, sada je anđeo. Da se nikada ne zaborave njegove patnje. Počivaj u miru mili.

Gost

#380 Re:

2014-07-18 09:52

#378: -

Mali andjeo je imao 3 godine i 4 meseca... :'( rodjen je 28.10.2010.g. Mrvica mala namucena...

gost

#381

2014-10-01 10:04

koliko je jadni mali andjeo patio, što više čitam članke o suđenju ne mogu vjerovat što su mu sve radili, kakvi neljudi

iva

#382 Re: Re:

2014-10-21 15:07

Ja..

#383 Re:

2014-11-02 17:13

#21: -  

 Nadam se samo da ce ispastati djubre i da mu svaki dan oci od bolova ispadaju. na kolac bih ga nabila, i njega i sve njih

Ana

#384 Re:

2014-11-02 17:17

#378: -  

 Ni ja ne mogu da spavam vec mjesecima. Smajo mi je uvijek u mislima. Moj sin je isto godiste.


Gost

#385 Re: Re: Duša me boli svaki dan za njim....sve me u prsima nešto steže,guši...Volim te maleni...

2014-11-07 12:48


Gost

#386

2014-11-07 12:58

Ne znam da li će imati bilo kakv utjecaj ova peticija na odmjeravanje kazne kod pravosudnih organa ovim monstrumima ali bez obzira na to smatram da je potrebno da se čuje glas naroda, glas dobrih ljudi,LJUDI a ne mostruma, da još ima ljudskosti i dobrote, nježnih osjećaja i brige o slabašnim, nejakim bićima poput našeg malog Smaje...sunce naše malo...
andjeo maleni

#387

2014-12-27 05:10

Nazalost njega nema placem i ne legnem da ne pomislim na njega srce malo sin mi ima isto godina.volela bih da saznam da su novinari malo naduvqli neki detalj pa da mi bude lakse ali nemogu da svarim onaj vid mucenja na pisi na guzi vilici kaisem ga mlatili po glavi sekta bre to su bre monstrumi ..bre njega nema alu dzabe samo kad ponislim kako mu je bilo i koliko je uplaseb bio a nije smeo nikom da kaze tako mali.boze kud ide ovaj svet 


Gost

#388

2015-01-19 12:13

Svaki dan kada pogledam svoju djecu ,a naročito svog četverogodišnjeg sina prisjetim se malog Smaje i ne mogu ni da zamislim kroz kakvu patnju je jedna mala , neiskvarena i dobra duša morala da prođe . Od dana ubistva pratim sve informacije vezane za malog dječaka i jednostavno ne mogu da vjerujem da iko na svijetu može uraditi ono što su mu majka , očuh , djed i nana uradili.
Mislim da zaslužuju najgoru kaznu jer su ubili jedno nemoćno stvorenje , jedno malo srce puno neispunjenih snova. Smajo ne smije nikada biti zaboravljen !

Gost

#389

2015-01-20 09:03

Ubicama malog Smaje bih poželjela da umru u najgorim mukama , na način na koji su patili malog Smaju mjesecima sipanjem voska , stiskanjem genitalija kliještima , udaranjem po glavi , tijelu a prije toga bih im stavila svima krpe u usta....da ne čuje svijet !
Da osjete svu bol koju je doživio mali Smajo , nemoćan da se odbrani od monstruma .
I šta još treba da se desi da se išta promjeni u ovoj zemlji ? Dokle da ćutimo dok djecu ubijaju njihovi roditelji i šta još već ?
I šta se krije iza "šminke "kojom je prekriveno naše društvo ? Surova stvarnost koja završava na najgori mogući način kao u ovom slučaju !
Ne postoje riječi koje mogu da opišu koliko mi je žao tog dijeta , svaki dan mislim na njega a najsrećnija bih osoba bila da je živ i da se ovo nije desilo .
Mislim da treba da svi podignemo glas protiv ubica malog Smaje i mogu samo jedno da kažem : N e ponovilo se nikom ono kroz šta je prošao ovaj mali lijepi dječak plavih očiju ! Smajo, iako nisi s nama u našim si srcima !

Gost

#390

2015-02-11 11:50

 Često se dešava da parovi ne mogu imati djecu iz raznoraznih razloga  a toliko ih žele , a s druge strane imate ovakve slučajeve gdje jedna ne majka već kobila od žene bježi od jednog muškarca  u zagrljaj narkomanu gdje se udruženi iživljavaju nad malim Smajom koji ne zna ni šta mu se dešava niti može da se odbrani. 

  NANO , DJEDE , NAZOVI MAJKO I LUDI NARKOMANE DA BOG DA VAM SE KOSTI PREVRTALE U ZEMLJI  !

 


Gost

#391

2015-02-26 12:16

Dragi moj lijepi dječače , umjesto da se igraš sa svojom sestrom , da se raduješ životu  tebe više nema . Najljepši dječače   šta si sve trpio od životinja kojima si bio okružen, koju su oni bol tebi nanosili, ne znam da li bi i odrastao čovjek to mogao izdržati !

Sine dragi ,tebe  nema više ali te ja nikada, ama baš nikada, neću zaboraviti. Imam svoje dvoje djece i kad ih samo pogledam sjetim se tebe  dušo  mala !

I to su "  brižni roditelji , nane i djedovi" koji bacaju djete  kao da je lopta , koji ga muče do iznemoglosti i uživaju u tome, koji se udaju i žene samo da kažu da imaju djecu ...a ta djeca pate ,kod kojih važi deviza "podigni ruku na pašče a spusti na dijete ".....

Kada bih imala priliku samo bi ih pitala :Koga će sada ubiti udarcima ?Dijete ili odraslog čovjeka ,ne njega ne smiju jer može da im vrati ?

SAMO NEKA ZNAJU DA KADA SU UBILI SMAJU , UBILI SU I SAMI SEBE  !

NEKA IH STIGNE LJUDSKA I BOŽJA KAZNA PUNO TEŽA OD PRVE !


Gost

#392

2015-03-19 07:18

 ŽIVOTINJE JEDNE PRIMITIVNE  ,RUKE VAM TREBA ODSJEĆI I ŽIVE VAS ZAKOPATI  ŠTA STE OD ONAKO LIJEPOG DJETEŠCETA  URADILI  !

DA SE JA PITAM KRATKO BIH VAM PRESUDILA BEZ IKAKVIH RASPRAVA, JER VI  STE SOTONE U LJUDSKOM OBLIKU !

BEZ TAKVIH MONSTRUMA I SLIČNIH VAMA OVAJ SVIJET BI BIO PUNO LJEPŠE MJESTO ZA ŽIVLJENJE I NE BI SE DEŠAVALE OVAKVE STVARI !

Smajo , srce malo maleno .... nisi među nama ali te VOLIMO SVI I TOLIKO NAM JE ŽAO ZBOG TEBE , PLAČEMO SVAKI DAN I NIKADA TE NEĆEMO ZABORAVITI, jer SI NAŠ HEROJ NAD HEROJIMA zbog svega što si podnosio od monstruma kojima si bio okružen !

Neka ti dragi Allah dž. DA SVE NAJBOLJE , TVOJE DJETINJSTVO UNIŠTENO , SVE ONO ŠTO SU TI MONSTRUMI USKRATILI  A NJIH  BI TREBALA  STIĆI SAMO  SMRTNA KAZNA JER  JE  U OVAKVOM SLUČAJU   U POTPUNOSTI OPRAVDANA !

 

 

 


Gost

#393

2015-04-14 09:51

DUŠA , SRCE , SVE ME BOLI ZA OVIM DJEČAKOM , STALNO ..... STALNO MISLIM NA NJEGA  I NIKADA....NIKADA  NEĆU PRESTATI .......


Gost

#394

2015-04-21 12:45

NE DOZVOLITE DA SE SMAJO ZABORAVI ......NE DOZVOLITE DA SE STARIJI, BILO TO OTAC , MAJKA ILI NEKO DRUGI IŽIVLJAVA NAD DJECOM......JER DJECA NISU STVARI DA MANIPULIŠETE S NJIMA KAKO VAM JE VOLJA ....DJECA TREBAJU LJUBAV , PAŽNJU , POŠTIVANJE , RAZGOVOR  !

 NE DOZVOLITE DA NAM SE PONOVI OVO ŠTO SE DESILO SA SMAJOM, JER SMO VEĆ PALI SVI KAO LJUDI ZBOG SMAJE I DRUGE DJECE KOJA SU UBIJENA NI KRIVA NI DUŽNA !

PODIGNIMO SE SVI PROTIV UBICA I IZESIMO JAVNO ŠTA NAS MUČI !

NEMOJMO DA ĆUTIMO, JER VIDITE DO ČEGA JE ĆUTANJE SVIH ONIH KOJIMA JE SMAJO BIO OKRUŽEN DOVELO !

 DJECA SU NAŠA SNAGA , NAŠA BUDUĆNOST I ŽIVOT !SMAJO  U NAŠIM  SI SRCIMA  !