Odbranimo zajedno Luku Kotor - vrata našeg grada!
Ova rasprava je automatski kreirana od peticije Odbranimo zajedno Luku Kotor - vrata našeg grada!.
|
Gost |
#12016-08-28 18:22Odbranimo zajedno Luku Kotor ! Bravo za peticiju,pozdrav! :) |
|
| |
|
Gost |
#2 Re:2016-08-29 09:12Zalosno i sramno, moj grad lagano umire u mi Kotorani zajedno sa njim, sve su unistili sto su mogli, osjecam se tuzno i pinizeno!!! |
|
| |
|
Gost |
#32016-08-29 10:23Malo li su ponijeli iz Kotora....ne damo Luku! |
|
| |
|
Gost |
#42016-08-29 10:31Neke stvari nisu i ne mogu biti predmet prodaje!Ako nam prodaju Luku,koja inace odlicno posluje,neka prodaju i Katedralu Sv,Tripuna,i crkvu Sv.Nikole,sta nam jos ostaje? |
|
| |
|
Gost |
#52016-08-29 10:40Pa sve su odnijeli iz Kotora.Ako uzmu luku to bi bio kraj.mada su ga potpuno zajesno sa Bokokotorsim zalivom potpuno devastirali |
|
| |
|
Gost |
#62016-08-29 11:57Kotor-Kotoranima |
|
| |
|
kotor |
#72016-08-29 12:30sve ste rekli ali niste ko su ti famozni clanovi... kad bi znao, mozda bi i potpisao, ovako... cekam! |
|
| |
|
Gost |
#82016-08-29 14:23Jer je Luka sinonim za pristajanje brodova-pa je logicno da je u srcu drevnog pomorskog i kapetanskog grada.Sve mu mozete oduzeti od materijalnih vrijednosti ,ali dušu i gospodstvo ne,niti pribaviti sebi oni kojima ne pripada. |
|
| |
Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)
2016-08-29 14:36- Date of removal: 2016-08-29
- Razlog za uklanjanje:
|
Gost |
#102016-08-29 18:26Usrali su Bar.Nebi da useru i druge gradove. |
|
| |
|
Gost |
#112016-08-29 20:13Luka Kotor je dobar primjer kako i Državno preduzeće može biti uspješno, kad se sa njim domaćinski upravlja |
|
| |
|
Gost |
#122016-08-29 21:01Mali doprinos ocuvanju vrijednosti. |
|
| |
|
Gost |
#132016-08-29 21:23Pa volim svoju lijepu zemlje! |
|
| |
|
Gost |
#142016-08-30 05:46Dosta je Kotorskog opljackano Kotoru .Ovo bi zaista bila poslednja pljacka neceg sto je jos ostalo Kotoru .Vrijeme je da se pocne narod suprostavljati . |
|
| |
|
Gost |
#152016-08-30 06:19Kotoru je na isti nacin ubacivanjem pogodnih direktora i saradnika uzeto sve sto je nekada imao osim bedema |
|
| |
|
Gost |
#16 Re:2016-08-30 06:23Od kad su odnijeli topove ispred vrata grada Kotor se predao.Simbolicno ali tacno. |
|
| |
|
Gost |
#172016-08-30 06:31Kotor-Kotoranima |
|
| |
|
Gost |
#182016-08-30 09:33Ne dozvoliti da nam i Luku u Kotoru uzme Podgorica, kao sto su nam sve uzeli! |
|
| |
|
Gost |
#192016-08-30 10:30Neka nešto barem ostane Kotoru gradu vidjeli smo kako izgleda kad se sve prodalo ovo je jedino ostalo |
|
| |
|
Gost |
#202016-08-30 10:31Kotor treba da gazduje svojim dobrom, ane u ime kotorana da to radi neko drugi i ubira enorman prihod. Hvala |
|
| |
|
Gost |
#212016-08-30 13:01Luka mora da sluzi Kotoranima, tako je bilo uvijek kroz istoriju. To je interes Kotora i nas Kotorana. Samo je jos luka ostala ovdje, zato dajmo luku sposobnim ljudima da je vode nez obzira na stranacku pripadnost. Ako je inicijativa iskrena i ne sluzi licnim interezima... |
|
| |
|
Gost |
#222016-08-30 17:51Zato sto Luka treba da ostane gradu Kotoru...i nasoj djeci u amanet |
|
| |
|
Gost |
#232016-08-31 08:24Pokazimo brigu za nas Kotor. Gradjanskom solidarnoscu obezbijedimo da i dalje imamo kapiju grada u svojim rukama. |
|
| |
|
Gost |
#242016-08-31 11:21ZATO ŠTO MISLIM DA ONA MORA BITI KOTORSKA LUKA I DA JE DOSTA ČERUPANJA KOTORA |
|
| |
|
Gost |
#252016-08-31 12:29Tudje necemo, svoje ne damo!!! Kotor Koranima! |
|
| |
|
Šutnja neće dovesti do promjene.
Autor ove peticije se pokrenuo i poduzeo inicijativu. Hoćete li i vi uraditi isto?
Druge peticije koje bi vas mogle zanimati!
Mi pružamo besplatan prostor za online peticije. Napravite profesionalnu online peticiju koristeći naš močni servis. Naše peticije se svakodnevno spominju u medijima, stoga je kreiranje peticije odličan način da budete primjećeni kako u javnosti tako i kod donosioca odluka.