Hitno suspendovati lejlu Čolak

Kontaktirajte autora peticije

Ova rasprava je automatski kreirana od peticije Hitno suspendovati lejlu Čolak.


Gost

#376 Re:

2016-08-30 13:12

#374: -  Svako ima pravo na svoje misljenje to je definitivno tako i nikako drugacije. Potpisujem peticiju zbog toga sto mislim da misljenje jednog novinara, a koji zivi u 21. stoljecu i koji vazi za osobu koja je simbol obrazovanosti i istine, ne treba da bude ovakvo. Druga stvar zbog koje sam odlucio uraditi ovo jest i sustina njenog razmisljanja. Naime siguran sam da seksualnost ne mozemo sakrivati, i ono ne moze biti ono najintimnije. Mislim da reci da seksualnost mora biti nesto najintimnije i u isto vrijeme podrzavati Gey paradu dovoljno govori o njoj i njenom misljenju. Seksualnost i dusevno stanje covjeka je izbor u demokratskom drustvu, kakvo je i ovo nase, pa samim time, svako moze oblaciti sta zeli, svako moze biti sto zeli, do te mjere da se ono ne namece ljudima. To sto imas fobiju od takvih osobo, ili ti iz nekakvog razloga smetaju, to je iskljucivo tvoj problem.

 Smatram da si ti ubedljivo najgluplji lik, da sve ove spojimo zajedno, ne bi bili ovako glupi kao ti. To je njen problem, ali ja ću zato što je to njen problem, potpisati peticiju koji bi joj oduzeo pravo, da ima svoj problem. Pošto eto, ništa ne sme da ti smeta, i to ne smeš javno da kažeš. Imbecilu, glup si ko tocilo. Time bi i sebi oduzeo pravo, da pišeš to što si napisao, jer imaš fobiju i smeta ti što neko ima pravo na svoje mišljenje i izražavanje.

 


Gost

#377 Re: Re:

2016-08-30 13:19

#376: - Re:  

 Ne, apsolutno si u krivu. Niko ne smije oduzeti nekom misljenje i tacka. Ali to misljenje treba da bude zasnovano na argumentima i istini, a ne na paradoksalnim glupostima i uvredama.


Gost

#378 Re:

2016-08-30 13:20

#12: -  

 Nek nikab nose tamo gdje je isti proklamovan. Razlike ima izmedji hidzaba i nikaba. Kad ih vidim ko nindze kako mi sjede po Ilidzi smraci mi se. Prica o diskriminaciji je dosadila i Bogu i narodu vise


Gost

#379

2016-08-30 13:20

Ona, ili nije svjesna toga što je izjavila ili je to uradila po nečijem nalogu kako bi na taj način privukla pažnju na sebe i portal. Ipak do ove izjave uopče nije bila poznata, niti je svojom inetligencijom privlačila pažnju čitatelja na portalu dakle, to je planski izvedeno na vulgaran i veoma uvredljiv naćin.
Nitko nema pravo da se izigrava sa bilo kojom vjerom jer ce uvijek povrijediti nečija osječanja.

Gost

#380

2016-08-30 13:21

Iz razloga sto, svako pise o islamu i muslimanima ono sto mu prvo padne na pamet ( negativno ) zbog toga sto zelim da nase sestre nose hidzab dostojanstveno i ponosno i da znaju da nisu same.

Gost

#381

2016-08-30 13:21

Ne znam sta da napisem ,ali eto ukratko To je sigurno reakcija Mirze jer ga je dotična gospođica Lejla naljutila noseći muslimansko ime i vrijedajuci muslimane.A ne vjerujem da bi momak takvo nešto i uradio.Jaoo Bosnje majko mila,da je to komentarisala neka "Dragana"pa eto moglo bih se oprostiti,ali "Lejla" uff jezim se od takvih osoba.I po meni Mirza uopšte nije kriv.IKSDE :) IKSDE :)))))) :D :D :D :D gng :D FTW :D ETO VAM POTPIS :D

Gost

#382 Re:

2016-08-30 13:22

#19: -  

 Apsolutno! Sve fine postene a Arapi jebavaju sve sto stignu. Ne smeta im dijelit krevet i muza odron!


Gost

#383 Re: Re: Re:

2016-08-30 13:22

#377: - Re: Re:  Ne, apsolutno si u krivu. Niko ne smije oduzeti nekom misljenje i tacka. Ali to misljenje treba da bude zasnovano na argumentima i istini, a ne na paradoksalnim glupostima i uvredama.

 Super, hajde onda da ukinemo sve religije, jer su paradoksalne gluposti, pune uvreda za sve koji nisu pratioci tih religija.
Jbt, kad bi se tako tretirao zakon, ne bi postojao niko na slobodi. Ja ne znam odakle vama ovakve idiotske ideje, pa to ni u kontejneru nema. Čemu vama glava služi?


Gost

#384 Re: Re:

2016-08-30 13:22

#376: - Re:  

 I uostalom svako od nas ima problema, i meni mnogo toga smeta kada govorimo o javnom zivotu, pa se niko ne zali niti namjerava da se zali, jer, narod Bosne i Hercegovine se odlucio za demokratski sistem i tu odluku i sve sto izlazi iz toga moram postovati!


Gost

#385

2016-08-30 13:26

Jer ne mogu šutiti na ovu neprofesionalnost...ovo nije vidilo novinarstva, čista bahatost i bezobrazluk od dotićne osobe...

Gost

#386 Re: Re: Re: Re:

2016-08-30 13:28

#383: - Re: Re: Re:  

 Ne zanimaju mene religije niti sam clan ijedne. Zanima me bolje drustvo, zdravo drustvo, jako drustvo. Svako ima izbor i on najbolje zna sta je za njega najbolje necu da se petljam nigdje i nista me drugo ne zanima kada su u pitanju izbori ostalih ljudi. Ako mi smetas do te mjere da ne mogu pogledati, zaobici cu te, necu te gledati :)... Moramo rjesavati probleme zajednickim snagama, a ne na ovakav nacin, ovim se ne moze nista uraditi.


Gost

#387 Re:

2016-08-30 13:29

#379: -  Ona, ili nije svjesna toga što je izjavila ili je to uradila po nečijem nalogu kako bi na taj način privukla pažnju na sebe i portal. Ipak do ove izjave uopče nije bila poznata, niti je svojom inetligencijom privlačila pažnju čitatelja na portalu dakle, to je planski izvedeno na vulgaran i veoma uvredljiv naćin.
Nitko nema pravo da se izigrava sa bilo kojom vjerom jer ce uvijek povrijediti nečija osječanja.

 Ko kaže da nema? Ti? Koji si ti kurac? Postojanje islama vređa hrišćanstvo, jer ne mogu obe religije biti u pravu. Postojanje hrišćanstva i islama vređa judaizam. Ko će vama retardima ugoditi. Predlažem kolektivno samoubistvo, jer svet je strašno mesto u kojem se ismevaju budale sa njihovim paradoksalnim pogledima na svet, smešnom garderobom kojom traumirate ljude, kao što bi traumirali i oni koji nose plastične penise na glavi. A svima vama, kolektivno smeta svako mišljenje. Bukvalno mišljenje. Ljudi od vas ne smeju da misle. Da pričaju. Mogu samo da postanu vernici. Onda neće imati mišljenje. Onda će biti teokratski roboti, beživotne mase bez mozga, koje bez pogovora slušaju idiotske komande kozojebaca sa Bliskog Istoka, pisane pre nekoliko hiljada godina. I dalje ste u tripu da trebamo živeti pod nečijom čizmom, ovog puta, nebeskom, imaginarnom, i potčiniti se svi iluzijama šizofrenika koji su čuli neke glasove u glavi i pisali i radili morbidne stvari koje su u civilizovanom svetu nedopustive. A vi želite to isto da imitirate. Nije ona luda, što proziva vas bolesnike, koji na smenu režite i penite, i pravite se žrtve, na svaki mig kritike, i svaku kritiku karakterišete kao Islamofobiju. Pa svaki normalan čovek bi bio uplašen od činjenice, da milijardu ljudi, prati misli jednog šizofrenog neuravnoteženog pedofila i silovatelja, ubicu, ratnika, pljačkaša karavana. I sve to, kad vas pozovu, vadite se kako neko ne poznaje vašu religiju, a činjenica je ili da je bolje zna od vas, ili ste toliko zlobni da namerno za druge pišete kako neko pojma nema, vadi iz konteksta, i slične nebuloze.


Gost

#388

2016-08-30 13:31

cini mi se da se njoj vrti sve oko penisa

Gost

#389 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-08-30 13:32

#386: - Re: Re: Re: Re:  Ne zanimaju mene religije niti sam clan ijedne. Zanima me bolje drustvo, zdravo drustvo, jako drustvo. Svako ima izbor i on najbolje zna sta je za njega najbolje necu da se petljam nigdje i nista me drugo ne zanima kada su u pitanju izbori ostalih ljudi. Ako mi smetas do te mjere da ne mogu pogledati, zaobici cu te, necu te gledati :)... Moramo rjesavati probleme zajednickim snagama, a ne na ovakav nacin, ovim se ne moze nista uraditi.

 Potpisivanje peticije nije rešavanje problema, već bacanje ulja na plamen. Njeno mišljenje nije problem, već napaljene teokrate, koje bi i tebi otfikarile glavu, da živiš u nekoj šerijatskoj zemlji. Prvi put, čim pogledaš nešto popreko. Recimo brak sa predpubertetskom decom.


Gost

#390

2016-08-30 13:35

Vrijeđanje Islamskog zakona.

Gost

#391

2016-08-30 13:38

treba se borit protiv svih vrsta primitivizma,,,,,normalno njo fali nesto od ti rekvizita satim je opsednuta treba da se lijeci i da nadze kakvu barabu da joj prica o tim stvarima da se osvjesti

Gost

#392 Re:

2016-08-30 13:39

#390: -  Vrijeđanje Islamskog zakona.

Pa idi tamo gde već postoji Islamski zakon, koji ćeš kurac ovde da ugrožavaš drugima pravo da imaju građanske zakone u sekularnoj državi?


Gost

#393 Re: Re:

2016-08-30 13:39

#382: - Re:  

 imaš li ti muža..bijednice..nemaš i nikada nećeš imati.jer si nemoralna,pokvarena i izopačena..vidi samo kakav riječnik koristiš..pa koji bi te muškarac htio za ženu,a i kad nađeš to će biti neka pjandura koja će te mlatiti svaki dan.....ti si samo o sebi sve rekla,o tvome poštenju i moralu...


Gost

#394 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-08-30 13:43

#389: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Naravno da nije, Klix.ba je uz nju i treba biti do kraja. Ovo sve radim jer vjerujem da ce ona ovo procitati ili barem vidjeti broj ljudi koji misle drugacije. Nadam se da ce to promjeniti barem "za dlaku" njeno razmisljanje i nacin na koji se neko misljenje daje. Vjerujem da je malo onih koji zele nekom otkaz, a znamo stanje ove drzave. Ljudi smo a ne zivotinje, trebamo vise da pricamo i dogovaramo se, u tome je rjesenje.


Gost

#395 Re: Re: Re:

2016-08-30 13:43

#393: - Re: Re:  imaš li ti muža..bijednice..nemaš i nikada nećeš imati.jer si nemoralna,pokvarena i izopačena..vidi samo kakav riječnik koristiš..pa koji bi te muškarac htio za ženu,a i kad nađeš to će biti neka pjandura koja će te mlatiti svaki dan.....ti si samo o sebi sve rekla,o tvome poštenju i moralu...

 Kakva ironija...


Gost

#396

2016-08-30 13:47

Zato sto je polupala loncice!

Gost

#397 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-08-30 13:48

#394: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  Naravno da nije, Klix.ba je uz nju i treba biti do kraja. Ovo sve radim jer vjerujem da ce ona ovo procitati ili barem vidjeti broj ljudi koji misle drugacije. Nadam se da ce to promjeniti barem "za dlaku" njeno razmisljanje i nacin na koji se neko misljenje daje. Vjerujem da je malo onih koji zele nekom otkaz, a znamo stanje ove drzave. Ljudi smo a ne zivotinje, trebamo vise da pricamo i dogovaramo se, u tome je rjesenje.

 Klix.ba nema sa ovim nikakve veze, devojka je ovo objavila na svom FB profilu. Kreni prvo od te činjenice.


Gost

#398

2016-08-30 13:49

Bez komentara,za tu zenu-vjesticu nemam rijeci

Gost

#399

2016-08-30 13:51

Ova peticija je ustvari pokušaj odmazde, ne za kritiku, već za to što je jedan kreten pozivao na silovanje dotičnu osobu, kojem su se pridružile osobe koje bi je gazile kolima i palile, pa je protiv njega podneta krivična prijava. Ovo je samo nastavak te iste drame. Pokušaj zastrašivanja, kako bi retardi imali izduvni ventil, mnogo su se iznervirali, tanana osećanja su ih preplavila, buhuhu.


Gost

#400 Re: Re: Re: Re:

2016-08-30 13:55

#395: - Re: Re: Re:  

 ne kontam..šta znači kakva ironija..? ili si možda muško,pa onda razumijem ironiju..ako već započneš raspravu ,onda oko moje završi formulaciju...ili si bojiš intelektualno superiornijeg i obrazovanijeg od tebe,koji je uz to još musliman..