Hitno suspendovati lejlu Čolak

Kontaktirajte autora peticije

Ova rasprava je automatski kreirana od peticije Hitno suspendovati lejlu Čolak.


Gost

#401 Re:

2016-08-30 13:58

#391: -  treba se borit protiv svih vrsta primitivizma,,,,,normalno njo fali nesto od ti rekvizita satim je opsednuta treba da se lijeci i da nadze kakvu barabu da joj prica o tim stvarima da se osvjesti

 Kreni od sebe. Ali se za početak vrati u osnovnu školu i nauči pisati.


Gost

#402

2016-08-30 13:58

Zasto sam ostavila komentar? Evo zasto niko nema pravo da javno blati neciji nacin nosnje...pogotovu kad se radi o vjerskom obiljezju....ako te to traumira i ne volis to nikab hidzab ne iznosi javno zadrzi za sebe to je moje misljenje.
Gazija

#403

2016-08-30 14:01

Sve pohvale za onog ko je ovo pokrenuo. Mržnja prema osobama koje su vjeru uzele za način života - mora prestati !


Gost

#404

2016-08-30 14:02

Ne prilici jednoj novinarki da se tako izrazava, a ponajmanje da poredi vjerska obiljezja sa necim tako gnusnim. Ne nosim mahramu, ali postujem, covjek treba znati granice u svemu. Pozdrav!

Gost

#405 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-08-30 14:03

#400: - Re: Re: Re: Re:  ne kontam.šta znači kakva ironija..? ili si možda muško,pa onda razumijem ironiju..ako već započneš raspravu ,onda oko moje završi formulaciju...ili si bojiš intelektualno superiornijeg i obrazovanijeg od tebe,koji je uz to još musliman..

Neko bi pomislio da bi trebala da se ponašaš suprotno od onoga, što osuđuješ. Ne znam šta je tebi polupismenoj, intelektualno superiornije kod tebe? Osim egocentrizma kojim odiše svaka tvoja napisana reč, ne vidim šta je to superiorno, što si ti napisala?
Ne dao bog, da sam 'oko tvoje' ispao bih onog momenta kada bih pročitao šta si napisala, kao bojkot licemerju kojim odišeš.


Gost

#406

2016-08-30 14:03

Gori od pomenute nadrinovinarke su samo oni koji su je zaposlili i dali joj prostor da objavljuje ovakve uvrede i provokacije.

Gost

#407 Re:

2016-08-30 14:05

#402: -  Zasto sam ostavila komentar? Evo zasto niko nema pravo da javno blati neciji nacin nosnje...pogotovu kad se radi o vjerskom obiljezju....ako te to traumira i ne volis to nikab hidzab ne iznosi javno zadrzi za sebe to je moje misljenje.

 Što onda ne zadržiš to svoje mišljenje za sebe, kada veruješ da bi drugi trebali da zadrže svoje mišljenje za sebe? Ako te traumira tuđe mišljenje, ne iznosi ga javno i zadrži ga za sebe.

Sve glupan do licemera, koji ne razume kako funkcioniše sloboda govora....kao ni šta je licemerje.


Gost

#408

2016-08-30 14:05

podrzavam suspenziju neuke zene..

Gost

#409 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2016-08-30 14:07

#397: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Itekako da ima veze, jer ona radi za njih, i sve dok je njihov clan ona ih predstavlja. Tako vam je u svakoj kompaniji, jedna greska moze da bude pogubna. Ali iskreno vjerujem da ovo nije nesto zbog cega ce snositi posljedice, te da ce sve ovo sto se desava potsaci Lejlu da bude profesionalnija i u razmisljanju jaca i pametnija.


Gost

#410

2016-08-30 14:09

Svako ima pravo na misljenje, ali niko nema pravo na vrijdjanje necijeg identiteta I necije vjere.. Klix.ba je najpouzdaniji portal I njima ne treba ovakva novinarka..

Gost

#411

2016-08-30 14:10

Svaki idiot sebi daje za pravo da kritikuje "ono sto je privatno"(tj.vjeru ili vjerska obiljezja) pa ako je licno I privatno otkud im pravo da diraju u to?. Dosta vise pljuvanja po svemu sto je vrijedno i sveto.

Gost

#412

2016-08-30 14:10

Svima vama koji podržavate ukidanje ljudskih prava, treba ukinuti državljanstvo, jer ste po definiciji neljudi, i poslati tamo gde ćete biti svoj na svome, pošto vam se sekularne i slobodne države ne sviđaju, nego dođete da ih uništavate svojim nazadnim ideologijama i uspostavljate misaoni terorizam, zabranjujući mišljenja koja vam ne gode. Jadni.
Lepo vi put pod noge, pišite kad stignete i daleko vam lepa Bosna. Snaćićemo se mi i bez vas teokratskih robota. 


Gost

#413 Re: Re:

2016-08-30 14:12

#304: odvracanjeodloseg - Re:  

Kao prvo dosta je vise palamudenja ovdje, da krenemo od pocetka ja licno znam djevojke koje su se okrenule vjeri nakon sto su sve moguce probale, znam i one koji su cinili kriminalna djela pa u zatvoru postali imami, znam i za one koje su pokrivene a hodaju sa tudjim muskarcima, muzevima, koje rade sve sto nije primjereno. Nisam ja jedina koja to zna i vidi, dosta mi je samo tudjeg laznog predstavljanja isforsiranog vjerovanja. Jer iskreno da bilo kod od vas vjeruje ne bi pisao ovakve pogani kakve ste vas 24 ovdje pisalo, i sad mi vi svi pricate o vjeri i Bogu i upucivanju na pravi put. Kako vas nije stid sve, hajd sto lazete sebe da vjerujete sto bolan lazete siroku masu i pravite se nesto sto niste. svi sjedite sami sa sobom pa razgovarajte i budite iskreni prvi put u zivotu. samo da se zna da marama te ne cini vjernikom niti to znaci da imas za pravo da nekome ti govoris sta treba i kako treba. A niko nije potpisao peticiju recimo protiv hodza koji sve moguce naplacuju od dolaska na dzenaze do ucenja Kur'ana, islam je odavno odveden u propast odavno tzv kvaziislamisti su ga odveli u propast, ne Lejla ne ja i svi drugi slicni meni vec bas ovi koji su "pravi muslimani". Sto vas ne vrijedja nezaposlenost, lazi politicara, pokusaj izazivanja novog rata to se vas ne tice jel vas se samo tice lejla i marama, daj boze da se prosvijetlite vama pomoci nema.


Gost

#414

2016-08-30 14:16

Ocigledno je da placenicki mediji po necijim instrukcijama, a po dobro provjerenim i nazalost ucinkovitim recepturama isprva polako u podsvijest javnog mnijenja uvode kao "opasno" opredjeljenje pojedinca da svoj zivot uredi po islamskim principima, da bi to na kraju bilo pravno okarakterizirano kao krivicno djelo, a sve kulminiralo najtezim oblikom diskriminacije vjerskih prava muslimana, pa i terorom policijske drzave.

Zar je potrebno navoditi primjere?

Pozivamo sve ljude, vjernike a posebno vjerske autoritete da se najzesce suprotstave ovom medijskom ludilu, kako kasnije ne bi bilo prekasno!

Gost

#415

2016-08-30 14:16

G-đici Lejli niko ne spori pravo na njeno mišljenje ili da ga javno iznosi. Međutim, vrijeđati nečije vjerske osjećaje i to komparirati sa genitalijama, a sve to pod krinkom slobode govora, je najperfidniji način uvrede i same slobode govora. Recimo, hipotetički rečeno, da je nosenje neke vrste frizure jednako uvrijedljivo kao i da nosite "neki dildo". Sramota!

Gost

#416

2016-08-30 14:19

Ovakva hulja ne zaslužuje da radi u bilo kojem sredstvu informisanja!

Gost

#417

2016-08-30 14:22

Zena muslimanka ima demokratsko pravo se odjeva u skladu sa islamskim proposims.

Gost

#418

2016-08-30 14:23

Cuj sto, jos pitate

Gost

#419 Re:

2016-08-30 14:29

Muslimani su zombiji, mora ih se klonit da ne ugrizu. Sve protjerat na arapski poluotok i ograditi zidom od 25 metara. 

Zunzara

#420 Re:

2016-08-30 14:38

#11: -  

 Ma upravo suprotno. Odoše svi svi sposobni, pametni slobodoumni, a ostadoste vi prodani i potkupljeni sa pokrivenim ženama. Jade, moje jadne, mislite da ne znamo da dobijate pare i druge privilegije za pokrivanje žena i kćerki. Primitivci jedni odurni koji osim kojeg ajeta iz Kur'ana nikad ništa niste pročitali. Hidžab je uvreda za svaku ženu. Bošnjakinje su se nekad školovale i završavale medicinu, elektrotehniku i mašinstvo, a vi ih sada pretvarate u mašine za rađanje djece. Sram vas bilo ološu bliskoistočno zaljevski. 


Gost

#421

2016-08-30 14:40

Lijepo odgojea svinja!

Gost

#422

2016-08-30 14:40

Nevjerojatan je animozitet prouzrokovan strahom i neznanjem, koji ispoljavaju necivilizovano drske osobe sa manjkom uvažavanja i empatijom prema drugom i drugačijem; Mediji su jedan od efektnih društvenih segmenata, koji zahtijevaju decidno i objektivno ispoljavanje mišljenja; S toga, neophodno je zaposljavati isključivo stručan i moralan kadar, što odražava etički kodeks ponašanja u javnosti; Karakter baziran na negativnim osjećanjima je vrlo opasan, jer stvara predrasude i konflikte u društvu, što je spomenuta novinarka vidno ispoljila i uvrijedila masu žena koje razmišljaju drugačije.
Sanida

Gost

#423

2016-08-30 14:43

seljanka mala
Mahmut

#424 Re:

2016-08-30 14:45

#251: AišaSa9Godina -  

 Samo ti nastavi lazove. Kacice tebe jednog dana za sva tvoja zladjela...vlasce jedno neznalo.


Gost

#425

2016-08-30 14:49

Prodana duša