Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA


Gost

#626

2013-03-16 14:49

Hoćemo da nam se vrati naša Republika bez korupcije, smjene ološi, lopovi iz vlade i vrati dostojanstvo napaćenom narodu.Dosta je više imaš pare biti ćeš lijećen, imaš pare imaš i posao, čiji se to džepovi pune već dva desetljeća. Revolucija = rezolucija.Imamo sposobne i školovane mlade ljude, dosta je više babinih sinova i kćeri ...Narod ima pravo glasa, probudimo se ...
JA SAM TVOJA MORA BAKIRE IZETBEGOVICU

#627

2013-03-16 14:55

SAMO DA JEDNO RAZJASNIM OVO UPUCUJEM BAKIRU IZETBEGOVICU JEDNOM MALOM MAFIJASU KOJEM JEBEM SVE MRTVO I ZIVO OSIM NJEGOVE SEKE JER BI SE OBRADOVALA TOME ON KAD OVO PROCITA ZNACE KO PISE JER ME POZNA I ZNA DA CU JA NJEMU DOCI GLAVE
NEKA ZNA DA JA NISAM SEFER HALILOVIC KOJEG JE PRIMORAO DA SE POVUCE IZ POLITIKE STIME STO MU JE BRATICA UBIJO I TO JE DOVEO CUPU I JOS JEDNOG LIKA IZ SRBIJE DA TO OBAVE ( BAKIRE KRETENU ZNAS DA SAM JA CUPI ODREZO KOSU JER NIJE SLUSO KAD SAM REKO DA TO NERADI) ISTO TAKO JE POKUSO I HARISA DA UBIJE STIME DA MU DIGNE KUCU U ZRAK ALI NIJE STJEO CJENU DA PLATI KOJA JE BILA U PITANJU ZATO SE I HARIS POVUKO.
TIHIC TVOJA KURVA JE PRJETILA DA CE BITI KRVI DO KOLJENA KRETENU STO NE POKUSAS ZNAS DA OVDJE HAMAN SVAKI STANOVNIK IMA ORUZIJE I DA CE TE SADA STVARNO RAZAPETI KO ISUSA DA CES PROKLET MATERESINU KOJA JE SVAKAKO BILA BATALJONKA TO ZNAS KURVO .
STO NEMAS HRABROSTI DA IZADZES LICNO NA CESTU NEGO SE KRIJES IZ NEKIH ZASTITNIKA ILI HALILA BRZINE KOI JE RATNI ZLOCINAC ZNAS STA JE ON RADIJO PO TRAVNIKU I OKOLNIM SELIMA DA JE KLAO SA SVOJOM RULJOM ZATO TRAZI HAAG NJEGOVO IZRUCENJE ALI TI NEDAS JER ZNAS DA SI POPUSIJO AKO ON POCNE PRICATI .
DALJE SI TI NARUCIJO UBISTVO RAMIZA DELALICA I ZNAS KO JE UBICE DOVUKO I ODVUKO TO JE BIO SEAD DECAJ KOJEG SADA GLEDAS DA GURAS DA NEBI TEBE OSMEKO PREKO SAKIBA KAROVICA I FIKRETA KAJEVICA TRUJES NASU DJECU SA NEKIM NARKOTIKAMA DA I ONI ZARADE KAO UZVRAT ONI KAO I MENSUR PELJTO PRIMORAVAJU LJUDE DA TEBI ODNOSNO SDA DAJU GLAS KOGA NISI MOGO PRIVOLITI BIO JE ISMET BAJRAMOVIC ZATO SI I NJEGA UBIJO PREKO RULJE KARKIN KAO UZVRAT NJIMA DOZVOLJAVAS RUSMIRU KARKINU DA SE FALI DA JE ADVOKAT I AKO NIJE ON NI OSNOVNU SKOLU ZAVRSIJO TO SE NEMORA PUNO PROVJERAVATI NEGO NEKA KO GOD HOCE SAMO IZRACUNA MALO PA CE UVIDJETI DA RUSMIR NIJE IMO KADA DA POSTANE ADVOKA
RUSMIR JE OTISO SA 19 GODINA U VOJSKU SLUZIJO U SLOVENI KADA JE RAT POCO TO JE BILO KAKO JE POZNATO 92 DOSO JE U SARAJVO I VEC 93 POJAVIJO SE NA SUDU KAO ADVOKAT SVOGA OCA .
SADA PITAM KAKO JE MOGO U RATU U ROKU GODINU DANA ZAVRSITI ZA ADVOKATA??????????
SIGURNO IMO DOBRU STAMPARIJU KOJA MU JE DIPLOMU DALA!!!!!!!!!!!!!!!!!
TA STAMPARIJA JE I TEBI DALA A I TVOJOJ DROLJI DIPLOME TO SI SVJESTAN DA JA ZNAM I DA TI MOGU DOKAZATI KRETENU!!!!!!!!!!!!!!!
BAKIRE SADA SI PRETJERO ILI IZADZI KURVO NA CESTU I POSTAVI SE NARODU ILI BJEZI DOK MORES JER TE OD OVOG NARODA NI BOG VISE SPASIT NECE A OD MENE SVAKAKO NEAMS SPASA ZNAS DA CU TE NACI U MISIJOJ RUPI AKO ODMA SE NEPOVUCES I SVOJU DROLJU NEPOVUCES SA BEZPRAVNE POZICIJE
TI ZNAS DA JA NECU DA SE OFIRAM I DOSADA SE NISAM OFIRO ALI CU TI SADA JEBATI MAJKU KRETENU.

ZA CITAOCE OVOG TEKSTA KO GOD NEVJERUJE U OVE IZJAVE NEKA PREGLEDA IGMAN BJELASNICU I IZA BJELASNICE PREMA SELIMA NACICESE NEKOLIKO LJUDSKI TJELA KOI SU PO BAKIROVOM NALOGU UBIJENI A NA ZLATIBORU NACICETE I UBICE KOJE JE BAKIR PLATIJO

Gost

#628

2013-03-16 14:59

molim sve nas koji nismo u Bosni da ucinimo nesto da se zaustavi pljacka otimanja Ne dozvolimo da mahalasi na minderima odlucuju ko ce sta za sebe uzeti koji ce dio bosne biti ciji pasaluk sramotno je i nemo
ralno ako IZETBEGOVICKA prihvati posao direktora bolnice nakon ovolikih protesta .Da ima imalo morala i imalo vjere u ALLAHA znala bi sta cini Velika sramota


Gost

#629

2013-03-16 15:05

OPĆA BOLNICA U SARAJEVU JE JEDAN OD RIJETKIH PRIMJERA DA KORUPCIJA NIJE UŠLA U SVE PORE NAŠEG DRUŠTVA. TO JE BOLNICA GRAĐANA OVOG GRADA.
PUNA PODRŠKA DR. BAKIRU NAKAŠU. UZ VAS SMO!

Gost

#630 Re: Bakir Nakas

2013-03-16 15:10

#622: atropin - Bakir Nakas

"Mogli ste građanima objasniti da se hepatitis b prenosi isključivo rizičnim spolnim kontaktima, iglom i direktnim miješanjem krvi nosioca i primaoca virusa."

Sta ima tu da se objasnjava. to i svako malo dijete zna! ako ste i vi imalo informisani, znali bi to! Tu ne treba nikakav doktor da daje informaciju! Ukljucite internet i vec imata punu informaciju!


Gost

#631 Nije gotovo dok sudija ne odsvira kraj.

2013-03-16 15:17

SLAZEM SE!
NEMA PREDAJE!
Mangala Musovic

#632 Re: Re: Svakako podrska Dr Nakasu

2013-03-16 15:48


Gost

#633

2013-03-16 15:54

APSOLUTNA PODRSKA GR NAKASU VRSNOM DOKTORU I CONJEKU.

Gost

#634

2013-03-16 16:16

Bili bi presretni ja i moja porodica,da ostane na čelu opće bolnice,jer je to jedan od rijetkih stručnih, poštenih,nekorumpiranih,skromnih i jednostavnih ljudi ne samo u ovom gradu već i državi i državnoj strukturi.

Gost

#635 SAMO ZA DR NAKASA

2013-03-16 16:37

Izetbegovicima je odzvonilo. Dosta vise korupcije i kriminala! Pa dokad cemo vise dopustiti da nas sramote? Danas je sramota reci da si Bosanac kad se zna ko je predsjednik. Svijet ce pomisliti da su svi bosanci olos kao on! A kud ce veca sramota nego da jedan policajac koji nema pojma sta je medicina postavlja za direktora negog sto isto tako nema pojma om medicini. Gospodja se nakrala diploma. Ko zna mozda ima stampariju u kuci!?

Gost

#636

2013-03-16 16:45

Mišljenja sam prvenstveno da Sabija Izetbegović ne posjeduje menadžerske sposobnosti za vođenje jedne ozbiljne ustanove kao što je bolnica dr.Abdulah Nakaš. Ona u svom CV-u nema nikakvo radno iskustvo o uspješnom vođenju bilo kakve institucije. Jasno se vidi nepotizam, ponovo ne sposobni ljudi dolaze na bitne funkcije. Mislim da ona ne može ni na koji način doprinjeti boljem razvoju i uspješnosti bolnice. Na kraju ako joj se vlada neka otvori privatnu ordinaciju, pa će mo vidjeti koliko će pacijenata imati. Mišljenja sam da nema uspjeha ni kao ginekolog a kamoli menadžer bolnice. Ovo je velika nepravda koja se trenutno dešava prema osoblju vojne bolnice i prema Dr.Bakiru Nakašu i njegovom rahmetli bratu Dr.Abdulahu Nakašu. Oni su bili u Sarajevu tokom čitave agresije, bili su tu i za bolnicu i za narod, dok je Seka pobjegla ... i nije bila tu kada je trebalo. Krila se iza prezimena i sad se krije i provirijue iza supruga. Nadam se da će narod prepoznati ovu bahatost porodice Izetbegović, posebno Bakira Izetbegovića koji očigledno nije u stanju da nahrani njegovu gladnu suprugu ... i duboko se nadam da će biti kažnjeni zbog ove bahatosti na predstojećim izborima. LJUDI ... NE ZABORAVITE KOGA BIRATE SLEDEĆI PUT! .... jer samo narod može stati ovoj sramoti u kraj.

Gost

#637

2013-03-16 16:54

gospodine nakas dajuci vam svesrdnu podrsku ja se ipak nadam da u nasoj drzavi postoje oni koji vjeruju u vas to jest u pravdu.na kraju ipak pravda pobijedi i ako bogda pobijedit ce te i vi.

Gost

#638

2013-03-16 17:29

Podrska Bakiru
Nani

#639

2013-03-16 17:46

Dosta više dinastije Izetbegovića, kako ih više nije stid

Gost

#640 Kucnuo je cas!

2013-03-16 18:34

Uz sve ove dokaze koji izlaze na ovom forumu, nema ni najmanje dileme da je porodica Izetbegovic zasluzila da bude protjerana iz Bosne. Bakiru Izetbegovicu je mjesto u Hagu a njegovj supruzi zbog predstavljanja laznih dokumenata i falsfikovanja diploma, nista drugo nego dozivotna robija. Svi koji posjeduju bilo kakve dokaze treba sto prije da ih priloze sudu, ali ne Bosanskom vec MEDJUNARODNOM! Koliko vidim sve u Bosni je korumpirano! Dovoljno je da se podaci posalju njihovim prvim konkurentima, Televizijskim i svim medijskim kucama u Bosni i van nje i tim je posao zavrsen.
Svi vi koji imate cvrste dokaze u rukama, kucnuO je cas, da se Izetbegovicima stane u kraj! ZMIJI TREBA STATI NA GLAVU!


Gost

#641 Re:

2013-03-16 18:38

#627: JA SAM TVOJA MORA BAKIRE IZETBEGOVICU -

Nadam se da mu je od sada i sav Bosanski narod mora. Dajte da mu olaksamo tu moru i da zavrsimo sa njim! Treba mu skratiti muke po kratkom postupku! I to je malo za sve grijehe sto je cinio i jos uvijek cini!


Gost

#642

2013-03-16 20:09

Žalosno ! ... vidi se da ih nije briga za glas naroda ... da imaju imalo obraza nikada ne bi ovakve istupe pravili ... Izetbegovići zaboravljaju da Bosna nije njihovo privatno vlasništvo i da silom uzimaju ono što im se sviđa ... Bosna pripada Bosancima ... tako je bili i tako će biti ... Ničija nije gorila do zore ...

Gost

#643

2013-03-16 20:23

Bruka i sramota, ... Bakir Nakaš je dao zdravlje i život za državu i državnu bolnicu ... ovo mu je hvala !

Gost

#644

2013-03-16 20:48

Da je Bogdo samo na vlasti nego najgore kad krene svoje SDA doktore zaposljavati gore sa zrnom znanja i takvi da lijece nas i nasu djecu! Mars iz Sarajeva!
Ana

#645

2013-03-16 20:53

Zna li ko hoce li i sutra u gradu biti organozovano potpisivanje peticije za podrsku dr. Nakasu? Da sam znala da je danas bilo, otisla bih...


Gost

#646 Re: Bio sam ja danas u 12 je bilo 10 a oko 13:30 nas 5 (doslo par mojih prijatelja) i to je to...

2013-03-16 20:58


Gost

#647

2013-03-16 21:00

Ništa nas ne smije iznenaditi, bila je rečenica iz nekih davnih vremena. Bojim se da nas, već sutra, probude i kažu da živi više nisu živi i da vladaju mrtvi.
Neko iz mase

#648

2013-03-16 21:03

#646: - Re: Bio sam ja danas u 12 je bilo 10 a oko 13:30 nas 5 (doslo par mojih prijatelja) i to je to...

Pa eto Vam bakira kad glasate za njega ! Hajd opet glasajte svi za SDA jer narod zna...
Pa ne budite debili covjek sebi i svojoj praunucadi zavrsio sve da dana ne moraju raditi, OVO JE SAMO JEDNA OD BROJIH STVARI KOJE RADI SDA I POGOTOVO BAKIR !!!
Pa opet evo izbora za godinu i nesto pa opet budimo svi debili i glasajmo za njega pa sutra mozda i vas otjera sa posla da bi mogao nekoh svog da ubaci !
Sramota je ovo za Sarajevo  i za BiH a i vi se stidite dodjite malo na proteste pa pokazite da Vam je dosta !!!

A vjerujte ako dobijete odkaz zbog njega ili slicnih njemu znajte da ga neinteresuje jeste li invalid,sehidska porodica ili bilo sta to vam ja garantujem !


Gost

#649

2013-03-16 21:27

Boricemo se do kraja, dosta vise samovolje pojedinaca.

Gost

#650

2013-03-16 21:32

Izetbegovići su od Bošnjaka napravili evropske Palestince stjeravši ih u Dejtonu da vječno žive u par nepovezanih enklava (Sarajevo –Tuzla, Bihać, Goražde, Mostar). U tim ekonomski neodrživim enklavama u kojima ne radi gotovo ni jedna fabrika jer su ih oni i njihovi tajkuni privatizovali i opljačkali a minimum javnih funkcija se održava uzimanjem miliona kod MMF-a. Kada i taj izvor presuši, a presušiće jer se krediti moraju vraćati na 24% Alijinog rahatluka će biti gore nego u Gazi. Umjesto da se bore za napredak i boljitak Bošnjaci se bore za mjesto u javnoj kuhinji ili preživljavaju uz pomoć raznih izmišljenih socijalnih davanja koje će također presušiti odlaskom MMF-a, a omladina se u besperspektivi svjesna da rezervat ne mogu napustiti masovno okreće kriminalu, narkomaniji ili vjerskom fanatizmu. Eto to su tekovine Alijine revolucije, koju smo i mi podržali glasanjem za nezavisnost i učešćem u ARBiH.