Podrška reizboru dr Bakira Nakasa za direktora Opce bolnice SA

Quoted post

POSMATRAC

#51 POSMATRAC

2013-03-11 13:56

ZAISTA NACIJA NIJE NORMALNA. PA NIJE OVAJ TIP KASTRO ILI TITO DA SJEDI DO SMRTI NA STOLICI. GOSPODINU JE ISTEKAO MANDAT I CAO JER JE VEC 21 GODINU NA ISTOJ POZICIJI. NOVI MLADI LJUDI TREBA DA SE DOKAZU. HVALA LIJEPO ALI DOSTA JE VISE I NEMOJTE DA GA UZDIZETE U NEBESA. DRUG NIJE PLACAO DEZURE, NA TRUDNICKOM BOLOVANJU ZENE NE PRIMAJU PLATE NITI JEDAN NJEN DIO I TO ZAHVALJUJUCI NJEGOVOJ VISOSTI. SVAKE GODINE IMAMO KULT LICNOSTI GDJE SE SLUZE SKORO MISE NJEGOVOM RAHM. BRATU PO BOLNICI I CITAJU HVALOSPIJEVI. PA NIJE TO PRIVATNA BOLNICA. MOZA BI ZELIO JOS JEDAN MANDAT TAKO DA IMA OKRUGLO CETVRT VIJEKA TJ. 25 GODINA- DOSTA

Replies

Ja

#52 Re: POSMATRAC

2013-03-11 14:02:26

#51: POSMATRAC - POSMATRAC

Gospodine posmatrac, kako bi bil da i dalje posmatrate bez suvisnih komentara. Ocigledno ne znate dovoljno o cijeloj sitaciji. niko ne kze da treba biti dozivotno na toj poziciji, ali smijeniti ga dvije godine do penzije????? Ovim su pokusali diskreditirati sve sto je ovaj covjek uradio do sada, a vjerujte, iz prve ruke, puno toga. Ono sto je najbitnije, nije gledao a gdje sam tu ja!!!

 


Gost

#58 Re: POSMATRAC

2013-03-11 14:28:01

#51: POSMATRAC - POSMATRAC

U pravu si,nije kult licnosti,i rekoh i ja da nije stvar u tome da bas on bude i dalje direktor.Ali sam cin je bio nizak udarac,koji se mogao gospodski rijesiti,a ne onako primitivno kako jest.

I drugo,napravljena je citava farsa oko svega toga,unaprijed se sve zna i odluceno je na nivou partije,samo zamazuju oci narodu konkursima i komisijama.


Gost

#137 Re: POSMATRAC

2013-03-11 20:55:15


Gost

#147 Re: POSMATRAC

2013-03-11 21:26:30

#51: POSMATRAC - POSMATRAC

Pametnije ti je da ostanes samo posmatrac i ne lupetes gluposti! Zbog takvih kao ti Bosna i jeste zemlja propasta. Nisu njoj neprijatelji samo oni koji sjede u Hagu, vec takvi kao ti i oni koji je vode! Srami se!

Ovaj post je uklonio njegov autor (Show details)

2013-03-11 21:30:53


Sejla

#151 Re: POSMATRAC

2013-03-11 21:57:09

#51: POSMATRAC - POSMATRAC

Ali zato treba dovesti poslusnika kji ce za tren oka srusiti sve sto je stvoreno,uposlenike rastjerati i napraviti elitni hotel,posto ih je bas malo u Sarajevu.Fuj...!!


Gost

#179 Re: POSMATRAC

2013-03-12 00:37:59

#51: POSMATRAC - POSMATRAC

sreća što si usamljen u svom mišljenju bolje reći budalaštini mislim  da ti nisi normalan

Peggy Sue

#258 Re: POSMATRAC

2013-03-12 20:10:48

#51: POSMATRAC - POSMATRAC

Veliki pozdrav, cijenjenom posmatraču, koji pravi totalno glupa poređenja. Njemu jeste istekao mandat, pa i ako mora da se smijeni sa vlasti , neka se smijeni na korektan i pravedan način - IZBOROM OD STRANE PERSONALA. Ne može neka SDA-ovica pasti s neba k'o direktor. Uništila je ginekologiju, lažljivica, vještica i luđakinja, tiranin obični. Da im Bakir nije valjao i da je tako kao što pričaš, onda bi sigurno i ljudi tako govorili. Oni su ga izabrali , oni hoće da on ostane. To hoće i pacijenti ove ustanove, kojima ništa ne fali. Milion je onih koji će te potvrditi, a ti samo još jedan izuzetak koji potvrđuje ovo pravilo. Primi tople pozdrave i molim te ne brukaj se s komentarima !

posljednji mohikanac

#264 Re: POSMATRAC

2013-03-12 21:22:12

#51: POSMATRAC - POSMATRAC jadan idi nayad preko grepka pa se lijeci...po

 

PATRIOTA

#309 Re: POSMATRAC

2013-03-13 14:22:44

#51: POSMATRAC - POSMATRAC

sram te bilo ako tako mislis,ko god da si!!!! a sigurno si kadar prepotentne dinastije izetbegovic,cak ne zasluzuju da im se ni imena niti prezimena pisu velikim slovom!

Pacijentica

#316 Re: POSMATRAC

2013-03-13 15:50:35

#51: POSMATRAC - POSMATRAC Čovjek je ni od čega napravio odličnu bolnicu (tri puta sam operisana u njoj) sa odličnim  timom, visokom higijenom i ljubaznim osobljem. Slažem se da treba pružiti priliku mladim ljudima, ali SAMO IZUZETNO DOBRIM ljekarima... Predložite boljeg od njega, nemoj da padnemo s konja na magarca! Mislim da ste pomiješali stvari: Koliko znam, osoblje u Kliničkom centru ne zna da li će dobiti plate! Uostalom, pacijenti u Opću bolnicu ne moraju da se "useljavaju"-da nose posteljinu, lijekove, pidžame itd. a pri odlasku ponesu sve vrste bakterija, gnjida itd...

 


Gost

#375 Re: POSMATRAC

2013-03-14 18:10:05

#51: POSMATRAC - POSMATRAC

A Sebija Izetbegović je ko pupoljak, u cvijetu mladosti?

Pred njom je život,nije još za starog gvožđa? haha

 


Gost

#480 Re: POSMATRAC

2013-03-15 11:51:29

#51: POSMATRAC - POSMATRAC

totalno si u pravu al nemože se tu ništa.

patrio

#621 Re: POSMATRAC

2013-03-16 13:50:29

#51: POSMATRAC - POSMATRAC

Nadam se da pod tim "mladim ljudima" ne misliš na gospodu UZET'begoviće!