Hitno suspendovati lejlu Čolak

Kontaktirajte autora peticije

Ova rasprava je automatski kreirana od peticije Hitno suspendovati lejlu Čolak.


Gost

#526

2016-08-31 05:57

Lejla Colak je stetna po drustvo u nasoj zemlji,ko je spreman povrediti vjerske osjecaje jednog naroda taj je spreman povrediti vjerske osjecaje i drugi naroda.

Gost

#527 Re: Re:

2016-08-31 06:04

#392: - Re:  

 stoko seljacka, procitaj malo historiju Bosne... kada procitas nadam se da ces shvatiti da ti treba da ides jer su ovdje ljudi vjekovima zivjeli i postovali islam. ti mora da si šljego iz neke vukojebine pa sada muda pod bubrege...


Gost

#528

2016-08-31 06:13

Izbacite je i suspendirajtej

Gost

#529

2016-08-31 06:47

Bolesno vrijeme, bolesni ljudi.
Neka nam je samo Bog na pomoci.
Jaa

#530 Re:

2016-08-31 06:51

#19: -  

 Naduvaj se tog dzinovskog dilda sto ga opisala , glupaco ogranicena .. Bog nece vratiti nikome isto jer nije ona uvrijedila samo muslimane sirom svijeta od Bosne do Arabije vec i Onog koje hidzab propisao a to je On koji je stvorio i nju i tebe takvu poganusu.. Boji te se Allaha glupe guske jedne , za takve je i dzehennem luksuz!

ja

#531 Re: Re:

2016-08-31 06:56

#419: - Re:  

 zombiji ti guze kevu 

Musa

#532 Re: Re:

2016-08-31 07:12

#349: - Re:  

 Koja budala si ti


Gost

#533

2016-08-31 07:27

omolozavanje ljudi i diskrininacija je kaznjivo djelo

Gost

#534

2016-08-31 07:33

Ništa ne očekivano..uvijek smo mi znali sebe ocrniti i osramotiti
islam je savrsen

#535 Re: Re: Re: Re:

2016-08-31 07:41

#426: - Re: Re: Re:  

 jado jedan, Allah te je stvorio samo zbog jednog cilja da Ga obozavas, umrijet ces, svako ce smrt okusiti, pa ce nam Allah presuditi u onome sto smo se razilazili, prizovi prokletstvo na sebe sejtane ako istinu govoris!!!

 

jadnice dobro gledaj kakva ce ti zavrsnica biti, ovo je sigurno samo jedan mali dio pogani koje izlaze iz tvojih poganih usta, bolje ti je da i nemas jezik niti da imas ruke,  procitaj sta kaze Allah u svojoj Knizi, Istinitoj, koja se ne mijenja do Dana Sudnjeg, koja je Objava Milostivog, pokaj se dok nije kasno!!

 

19. A na Dan kad Allahovi neprijatelji u vatru budu potjerani - oni prvi biće zadržani, da bi ih sustigli ostali

20. i k ad dođu do nje, uši njihove, i oči njihove, i kože njihove svjedočiće protiv njih o onome što su radili.

21. "Zašto svjedočite protiv nas!" - upitaće oni kože svoje. - "Allah, koji je dao sposobnost govora svakome biću, obdario je darom govora i nas" - odgovoriće. - "On vas je prvi put stvorio i Njemu ste se, evo, vratili.

22. Vi se niste krili zato da ne bi uši vaše i oči vaše i kože vaše protiv vas svjedočile, već zato što ste vjerovali da Allah neće saznati mnogo štošta što ste radili.

23. I to vaše uvjerenje, koje ste o Gospodaru svome imali, upropastilo vas je, i sada ste nastradali." (sura Al-Fussilat-Objasnjenje, prijevod znacenja, 19-23ajet)

 
 
islam je savrsen

#536 Re: Re: Re: Re:

2016-08-31 07:54

#495: - Re: Re: Re:  

 pa budalo jedna, svako onaj ko negira i ko zeli neki drugi zakon mimo Allahovog on nije musliman, subhanallah, kad bi samo malo imao pameti, kako je sve savrseno i skladno  uredjeno, ali tebi odgovoraju oni muslimani koji odgovaraju i amerikancima, da idu u dzamiju i kuci da se mole, a ovamo da se ne petljaju, a to je samo plod STRASTI, jer ko bi se odrekao nekih stvari, pa hej ''zivot je jedan''.

7. Teško svakom lašcu, velikom grješniku!

8. On čuje Allahove riječi kada mu se kazuju, pa opet ostaje ohol kao da ih čuo nije - njemu patnju neizdrživu navijesti!

9. A kad sazna za neke Naše ajete, on im se ruga. Takve ponižavajuća patnja čeka.

10. Pred njima je Džehennem, i ni od kakve koristi im neće biti ono što su stekli, ni kumiri koje su, pored Allaha, prihvatili; njih čeka muka golema.

11. Ovaj Kur’an je prava uputa, a one koji ne vjeruju u dokaze Gospodara svoga čeka patnja nesnosna.

23. Reci ti Meni ko će uputiti onoga koji je strast svoju za boga svoga uzeo, onoga koga je Allah, znajući ga, u zabudi ostavio i sluh njegov i srce njegovo zapečatio, a pred oči njegove koprenu stavio? Ko će mu, ako neće Allah, na Pravi put ukazati? Zašto se ne urazumite?

24. "Postoji samo naš život zemaljski, živimo i umiremo, jedino nas vrijeme uništi" - govore oni. A oni o tome baš ništa ne znaju, oni samo nagađaju. (sura Al-Gatiya-Oni koji klece, ajet 7,8,9,10,11,23,24)

 

 

 

Nadi me na koti u dresu chicago bullsa

#537 Re: Re:

2016-08-31 07:57

#375: Mustafa - Re:  

 ti majke mi ovdje jedini s kim se ja slazem, a ovi maloumnici nek promisle malo :)


Gost

#538

2016-08-31 08:32

Jednostavno, ne vidim sta rjesavaju ovakvi komentari!

Gost

#539

2016-08-31 08:54

Njen bezobrazluk i naivnost nemaju granice, ona je jedna mala alkoholicarka.

Gost

#540 Re:

2016-08-31 08:57

#507: -  

 Vjerujem da Dr. Johnson zna razliku između slobode govora, mišljenja i izražavanja vs. govor mržnje i vrijeđanje. Iz vašeg opširnog teksta vidim da vi to, u ovom slučaju, ne razlikujete. Pogledajte malo definicije tih pojmova. Želim da vjerujem da imate toliko inteligencije i objektivnosti, da možete prepoznati u koju kategoriju spada tekst L. Čolak.

Čolak je svoj govor uputila SVIM vjernicama koje nose vjerska obilježja (što je osnovno ljudsko pravo, dakle, u pitanju je religijska grupa). Govor L. Čolak je ponižavanje, ismijavanje, proglašavanje opasnim jedne vjerske grupe - bez argumenata (da ne spominjemo što je to izrečeno na intelektualnom nivou osmogodišnjaka).  Potpuno bi isto bilo da je takvu poruku uputila pripadnicima jedne rase, ili jedne nacije. Dakle, u pitanju je školski primjer govora mržnje. Dr. Johnson vam to može potvrditi.


Gost

#541

2016-08-31 08:58

Jako sramno poredjenje i vrijedjanje vjerskih osjecanja.

Gost

#542 Re: Re:

2016-08-31 09:00

#473: - Re:  

 Stvarno je smiješno kako ne razlikuješ govor mržnje od slobode govora. Al' izrazi "majmune", "glup si", i sl. ti savršeno idu... Možda nemaš više od 10 godina?


Gost

#543

2016-08-31 09:08

Lejla, idi u Srbiju pa tamo siri govor mrznje(jedva ce docekat). U Bosni medju Bosnjacima muslimanima neces sigurno. Skupila si 300 i nesto glasova ,a ovdje je preko 5000 ,sta ti to govori ??? Sta si uopste pokusavala ? Ispast pametna ? E pa samo si ispala. I obrukala se, izmedju ostalog.

Kliks "ba"

#544 Utrka

2016-08-31 09:17

Sta reci.. Lejla Colak..,

Jadna, zbunjena a tako i bezobrazna osoba,

Nebrizna dusa.

Mozak kreiran izvracenim, danas predstavljenim savremenim, vrijednostima tkz. "zapada" gdje su razvrat i "dildo" normalna stvar i "furka medju rajom", napusenom, pijanom i cool rajom koja prati trend pljuvanja po svemu sto im se nesvidja koristeci svoje "umjetno ili umjetnicki nastale frustracije" kako bi pokazale svijetu da nesto nije u redu a oni su u redu, ili "u redu" cekanja nagrade boljeg osjecaja da bi se podigli, uzdigli, dobili ugled, napredovali i pomogli drustvu gradeci "zdravu" svijest upozoravajuci na sta god im padne napamet a u ovom slucaju na Islam i mahramu u stilu globalne medijske hajke posto je to "sigurno" jedino ispravna stvar danasnjice.

Klix.ba, jel ba vama svejedno ili ba nije, haj ba nije frka, sad je ba nastala ko ce Lejlu pretec trka.

  


Gost

#545

2016-08-31 09:29

Kako njoj izgleda nošenje vjerskih obilježja tako isto ovaj njen postupak izgleda meni. Sramota. Prosto je nevjerovatno da neko ima uopće ovakav stav, a kamoli još i da ga nije stid da ga ovako objavi. A pri tome još i novinarka. Za mene je i klix (da, sada malim slovima) banovan. Klix.ba i vi se sramite: prvo da uposljavate ljude s ovakvim stavovima i drugo da dopustite da iznose ovakve stavove, bez obzira ogradili se vi od ovakvih stavova ili ne.

Gost

#546

2016-08-31 09:35

Mislim da novinari koji vrijedaju vjerska osjecanja i prave ovakva vulgarna poredenja ne zasluzuju da ostanu u radnom odnosu. Ako pomenuti portal ne suspenduje "novinarku" Colak" treba takode biti bojkotiran i suspendovan od svih ljudi koji su za toleranciju i razumijevanje!
Također Lejla

#547

2016-08-31 10:07

Po prvi put u mom životu me sramota što nosim ime Lejla.


Gost

#548

2016-08-31 10:45

Ako je zona novinarka ja Sam kosmonaut . Naj primitivnija izjava jadnica
anonimni

#549

2016-08-31 10:54

Apsolutna podrska pokrivenim muslimankama...A one koje nisu pokrivene i njima podrska,da i njih Allah uputi na pravi put a i sve nas zajedno.

Lejla,dobila si 5 minuta slave nadam se da uzivas.Ali,sta ce ti se desiti kad na sudnjem danu pogledas u sve te zene pod hidzabom ili nikabom ?nisi svjesna koliko si svojih sestri sa ovim komentarom uvrijedila.Ali, ako ti ne halale tesko a pitaj se sama zasto.Na kraju,vrijeme koje je proslo, izgovorena rijec,nemogu se vratit...Iduci put dobro razmisli,a nama svima opomena da sto manje posjecujemo portal na kojem doticna radi...Necu reci da su svi isti ali malo razmislimo i primimo poruku...


Gost

#550

2016-08-31 10:57

Razlog zbog koga sam odlucio da potpisem ovu peticiju je sloboda ispovjedanja vjere i njenih obilježja.. Ako možemo gledati nepristojno obučene djevojke svaki dan, možemo i prihvatiti nikab.